Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1752 posty 1580 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Niepisana reguła MSZ-u.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reguła bardzo prosta: od ćwierćwiecza, od narodzin „naszej młodej demokracji” MSZ-tem rządzą ludzie ze „stajni Geremka”, nienawidzący Polski w drugim już, jak nie trzecim pokoleniu.

 

A za co jej tak nienawidzący? Przyczyn jest wiele: za powstanie niepodleglej Rzeczpospolitej w 1918, za zwycięstwo nad bolszewikami w 1920, a tym samym za udaremnienie budowy Judeopolonii, za heroiczną postawę Polaków w czasie drugiej wojny, do dzis będącą wyrzutem sumienia choćby dla tych, którzy usiłują nas przekonać, że np. „Polacy w czasie wojny za mało pomagali Żydom” ( chciałoby się zapytać: w odróżnieniu od kogo? ), za polski „ludowy” ( jakże znienawidzony przez żydokomunę ) katolicyzm, za naszą historię, której w odrożnieniu od innych nie musimy się ani wstydzić ani przeinaczać. Tego się się nie wybacza nigdy – już prędzej niemieckie ludobójstwo pójdzie w zapomnienie.
A odnosnie „naszej mlodej demokracji”:
Przed laty byłem swiadkiem, że kiedy podczas konferencji wyszło na jaw, iż sprzęt dostarczany do TPSA przez firmę nie spełniał zakładanych wymogów, jej przedstawiciel rozłożył ręce z rozbrajającym umiechem i skonstatował: „wszyscy się uczymy”. No dobrze, odparował ktos przytomny, ale czemu za nasze pieniądze. Podobnie było przez ostatnie 25 lat z „naszą młodą demokracją” – wyprzedaż za złotówkę, oszustwa, łapówki, 8 tysięcy przekrętów PO na 8 rocznicę rządów? W „naszej młodej demokracji” wszyscy się uczymy ( tuczymy ) na koszt podatnika. Co innego, jesliby takim samym sposobem chciał się „pod(t)uczyć” ktos, kto nie jest z bandy – na tego są policje tajne, widne i dwupłciowe ( choć dla większosci wystarczy jedna – skarbowa ).
Prof. Bartyzel w artykule dlaprawy.pl pisze:
Były premier, a następnie prezydent Republiki Włoskiej, (chadek) Francesco Cossiga ujawnił, że przez cały okres powojenny istniała i była przestrzegana niepisana reguła, iż w celu zbilansowania wpływów, proizraelskiego ministra obrony narodowej musiał zawsze równoważyć proarabski minister spraw zagranicznych - lub odwrotnie.
( ... )
Per analogiam możemy przypomnieć, że w Republice Francuskiej, bez względu na numer i różnice ustrojowe, istnieje również niepisana i niemniej rygorystycznie przestrzegana zasada, iż masonami muszą być w gabinecie przynajmniej minister spraw wewnętrznych i minister oświaty; inaczej mówiąc, masoneria musi mieć gwarancję kontrolowania zarówno "ładu uczynków i ciała", jak "ładu duszy".
Skoro takie rzeczy dzieją się w Bella Italia czy Douce France, to co dopiero w „naszej młodej demokracji”. Trafnie pisał Stanislaw Michalkiewicz o premierze Tusku, że „zataczał sie od sciany do sciany, albowiem jego program był wypadkową konkurujących ze sobą bezpieczniackich watah”. Na tym tle burzy i naporu ( Sturm – and Drangperiode ) niewzruszoną redutą i oazą spokoju zawsze był polski MSZ, albowiem rządy mogły się zmieniać, ale stajnia Geremka była nienaruszona, zas interesy żydowskie były zawsze najważniejsze. Tak jak do wielu prostych ludzi, tak i do mnie najbardziej przemawiają przykłady drobne – zeszłego roku polskie dzieci z Wołynia przebywające na wakacjach w Polsce nie miały za co wrócic ( MSZ zapomniał sfinansować biletów powrotnych i trzeba było zebrać kilkaset PLN po parafiach ). W tym samym czasie decyzją ministra Sikorskiego dofinansowywano żydowskie organizacje na Wschodnim Wybrzeżu USA, ażeby im przypomieć, iż Żydzi byli elementem ( skądinąd niestety i jakże nielojalnym ) dawnej Rzeczpospolitej.
Dlatego też poczułem się zawiedziony, kiedy wzorzec lenia patentowanego z Sevres pod Paryżem i jednoczesnie eurocymbał PiS-u, Rysiek Czarnecki zapowiedział, że Rewolucji w dyplomacji nie bedzie - rp.pl. A powinna! I powinna polegać przede wszystkim na wymieceniu stajni Geremka do gołej ziemi. W przeciwnym wypadku niepisana reguła MSZ nadal będzie w mocy i np. polskim ambasadorem w USA nadal będzie członek-założyciel loży B’naiB’rith, Ryszard Schnepf, zasłużony w rozbijaniu amerykańskiej Polonii i zwalczaniu USOPAŁ-u.

KOMENTARZE

 • "ludzie" berle levarova
  Cóż w tym dziwnego ? Gdy na ekranie pojawia się typ z MSZ ,to zawsze jest to brodata gęba chazara .Jadwaszem chazarstwo zassało z mlekiem mame .
 • Pilnują swego
  http://2.bp.blogspot.com/-qEpxBQ_vPQA/TatDAe8ro0I/AAAAAAAAABY/X6JE8IlfR5A/s1600/z9451291X%252CWedlug-redaktora-naczelnego--Angory--na-okladce-tygodnika.jpg
 • Polakom także coś zostawią w spadku;
  http://rebelianci.org//uimages/services/rebelianci/i18n/pl_PL/201406/1401622636_by_Hugo_500.jpg
 • Jak widać na załączonych obrazkach
  każdy dba na ile go stać o przyszłość swoich dzieci . -:(((.
 • @Autor
  od ćwierćwiecza, od narodzin „naszej młodej demokracji”

  od ćwierćwiecza, była tylko politokracja.

  Żadnej demokracji nie było:)
 • daniel i bronek
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Daniel_Rotfeld

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Geremek

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31