Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Czy prezes Kaczyński zmieni obywatelstwo?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesli Prezes nadal trzyma PiS żelazną ręką, to pytanie jest zasadne, a jeżeli nie ma tam już nic do gadania, to przepraszam.

 

Chciałbym uprzedzić, że nie jestem jakos negatywnie zafiksowany na punkcie Prezesa, przez lata byłem krypto-pisowcem ( krypto, żeby nie przynosić wstydu rodzinie młodych-wykształconych ), a nawet mimo całkowitego wyleczenia wciąż darzę Jarosława Kaczyńskiego irracjonalną sympatią. Ale nie mogę pogodzić się z tym, że jeden z najwybitniejszych współczesnych polityków polskich ( wybitny na takiej zasadzie, że „na bezpticu i żopa sołowiej”  ) nie umie albo nie chce wyciągnąć wniosków z bijącej nas wszystkich po twarzy rzeczywistosci. Bo przeciez póki co, konsekwentne trzymanie się obcej klamki, nawet jesli jest to klamka amerykańska z lobby żydowskim w tle, a nie rusko-pruska,  przyniosło nam same straty.
Koledzy blogerzy zwrócili już uwagę na zapowiedź utworzenia proizraelskiej grupy lobbystycznej w polskim Sejmie. Specyjalnie mnie to nie dziwi, bo cały nasz Knesejm od początku jest jedną, wielką, proizraelską grupą lobbystyczną, więc tworzenie grupy w grupie jest zwykłym  mnożeniem bytów ponad potrzebę. A może ma to jakis związek z tym, że prezydent elekt na dzień dobry zlekceważył „testament polityczny s.p. Lecha Kaczyńskiego” i zamiast do Izraela albo przynajmniej do bożnicy, to pojechał na Jasną Górę jak jakis ciemnogrodzianin z koszmarów nocnych Michnika?
Szefem proizraelskiego lobby w Knesejmie będzie poseł PiS-u, a przecież w klubie poselskim tej partii na takim akurat poziomie nic bez aprobaty Prezesa się nie dzieje.
Ciężko więc nie zgodzić się z opinią publicysty portalu konserwatyzm.pl, że
PiS jest niebezpiecznym eksponentem interesów międzynarodowego liberalizmu, syjonizmu i neokonserwatyzmu[ = pudrowanej żydokomuny ]w Polsce. Nie jest partią polską, lecz partią zagranicy – partią Waszyngtonu i Tel Awiwu. Pierwszym wyzwaniem wszystkich środowisk zabiegających o dobro naszego kraju, powinna być zatem eliminacja tej partii z systemu politycznego.
A przykładu na to, jak kończy się szabesgojowanie w polityce , dostarczają losy Miszy Sakaszwilego, który własnie zrezygnował z obywatelstwa gruzińskiego i został gubernatorem Odessy ... i obawiam się tylko, że nie skończy się wyswięceniem ze wsi na gnojnym wozie.
Dobrze, że te sprawy wypłynęły jeszcze przed wyborami. I tak jak na PO zagłosuje jej karny ( jak Zakład Karny ) elektorat kurwów, szujów i złodziejów ( oraz zależni od miejscowych notabli szczęsliwi obsiadacze państwowych posad ), tak PiS poprą Żydzi, banderowcy i słabujące na intelekcie bękarty po Giedroyciu. Wolni Polacy zagłosują na partie polskie.

KOMENTARZE

 • twarz prezesa
  Rajmund Kaczyński (1922-2005), ojciec Lecha i Jarosława od 1927 r. mieszkał w Baranowiczach na obecnej Białorusi w których ok. 50 % mieszkańców stanowili Żydzi. Ojciec Rajmunda Aleksander był naczelnikiem na węźle kolejowym, a matka Franciszka z domu Świątkowska wywodząca się spod Oddesy prowadziła pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W Baranowiczach kupili dwa domy, sad i las. Z

  Mimo udziału w Powstaniu Warszawskim Rajmund Kaczyński zrobił w komunistycznej Polsce karierę zawodową. W 1947 r. ukończył Politechnikę Łódzką. Mieszkał na ekskluzywnym Żoliborzu. Pracował w Państwowych Zakładach Optycznych, Społecznym Towarzystwie Budowlanym, wykładał na Politechnice Warszawskiej termodynamikę, a następnie inżynierię sanitarną. Uczestniczył w szkoleniach w Anglii i Holandii, a w 1965 r. był na kontrakcie w Libii. Z uwagi na przeszłość powstańczą jego kariera jest raczej niezwykła. Rodzi to wiele domysłów. Istnieje jeden szczegół z oficjalnej biografii Rajmunda, który pozwala postawić odpowiedzialną hipotezę.

  W 1956 r. Skarb Państwa przekazał Stanom Zjednoczonym nieruchomość przy al. Ujazdowskich na nową ambasadę. Istniejący tam pałac został wyburzony, a na jego miejscu po 1963 r. zbudowano obecny gmach ambasady. Projektantem instalacji sanitarnych w budynku ambasady był Rajmund Kaczyński. Z bardzo wysokim prawdopodobieństwem stawiamy hipotezę, że Rajmund Kaczyński wykonując projekt był prowadzony przez wywiad i to z uwagi na dysponenta budynku (USA) być może wywiad radziecki. Prawdopodobieństwo nie wykorzystania przez służby specjalne bloku komunistycznego budowy ambasady wrogich Stanów Zjednoczonych do zainstalowania środków techniki operacyjnej jest znikome.

  Powodzeniu w życiu zawodowym Rajmunda towarzyszyło szczęście rodzinne. W 1948 r. ożenił się z Jadwigą Jasiewicz, która w 1949 r. urodziła bliźniaków Lecha i Jarosława. Rodzice braci Kaczyńskich być może znali się już z Baranowicz, gdzie Rajmund uczęszczał do gimnazjum z bratem stryjecznym Jadwigi.

  Lech i Jarosław wychowali się w środowisku tolerancyjnym wyznaniowo. Zostali ochrzczeni w wierze katolickie. Ich matkami chrzestnymi były siostry bliźniaczki Ludwika i Zofia Woźnickie. Ludwika i Zofia (prawdziwe nazwisko Wicher) zostały uratowane z getta warszawskiego. W latach osiemdziesiątych w odstępie kilku lat obie popełniły samobójstwo.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwika_Wo%C5%BAnicka

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zofia_Wo%C5%BAnicka

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Rajmund_Kaczy%C5%84ski


  wypis przodków podstawie

  http://aktualnosci.zambrow.org/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=6525
 • SPROSTOWANIE!!!!!
  http://www.pch24.pl/jan-dziedziczak--w-sejmie-nie-powstanie-grupa-lobbujaca-na-rzecz-izraela,36210,i.html

  Dziedziczak zauważa, iż relację polsko-żydowskie są „ze strony polskiej prowadzone na kolanach - lub - co propagują pewne marginalne środowiska polityczne - nie prowadzi się ich wcale. Obie postawy są złe. Dialog trzeba prowadzić, ale punktem wyjścia dla polskiego polityka powinny być interesy polskie (tak jak dla izraelskiego izraelskie, francuskiego - francuskie etc.). To niby oczywistość ale przez ostatnie 25 lat nie zawsze to było u nas widoczne. I dlatego w relacji z Izraelem powinniśmy postulować mocno i zdecydowanie nasze sprawy: np. prawdę historyczna - Polacy byli jedna z największych ofiar II Wojny Światowej a za Holokaust są odpowiedzialni Niemcy (a nie tajemniczy naziści)”.

  Brakuje mi tej postawy także w polityce kulturalnej i edukacyjnej naszego rządu (polecam moje wypowiedzi o filmach "Pokłosie" i "Ida" - gdzie za pieniądze polskiego podatnika przedstawia się nas jako naród sprawców i eksportuje ta narracje za granice - vide "Ida" jako reprezentant Polski w walce o Oscara). Jest to niebezpieczne ze względów moralnych, pozycji Polski i Polonii za granica a także ze względu na pojawiające się (całkowicie nieuzasadnione) pomysły "odszkodowań" jakie Polska miałaby płacić organizacjom żydowskim. Moje stanowisko jest jednoznaczne: nie ma ŻADNEGO uzasadnienia dla takich wypłat – podkreśla poseł.

  Read more: http://www.pch24.pl/jan-dziedziczak--w-sejmie-nie-powstanie-grupa-lobbujaca-na-rzecz-izraela,36210,i.html#ixzz3cBtKgKII

  NAJWYRAŹNIEJ SKRZYWDZIŁEM SWOIM POSPIESZNYM WPISEM POSŁA |DZIEDZICZAKA _ PRZEPRASZAM!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728