Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Skandal! Tomasz Siemoniak szkoli banderowców z OUN!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[ Angielskie indyki głosujące za przyspieszeniem Bożego Narodzenia, polski przedsiębiorca głosujący na PO, polski budżet finansujący banderowców z OUN ... tyle, że Siemoniak, to nie tylko Ukrainiec, ale i jak widać bezczelny bandersyn ].

 

Czy wicepremier Tomasz Siemoniak w zakresie wiedzy o historii Wojska Polskiego jest kompletnym ignorantem? Czy też w cyniczny i wyrachowany sposób realizuje plan wciągnięcia Polski w działania zbrojne na Wschodzie, nie oglądając się przy tym ani na doświadczenia historyczne, ani na godność polskiego munduru? Tak czy owak, wydając decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, uderzył on w polskie tradycje wojskowe oraz znieważył pamięć pomordowanych przez OUN i UPA. W takie sytuacji, jeżeli jest człowiekiem honoru, powinien podać się do dymisji.
Wicepremier i minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, wydał decyzję, aby za pieniądze polskiego podatnika szkolić dowódców ukraińskich oddziałów ochotniczych, w tym batalionów "Azow" i "Ajdar", zdominowanych przez banderowców, oraz batalionu noszącego nazwę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów.Poinformował o tym na konferencji prasowej gen. Mieczysław Gocuł, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
Tymczasem ani GP/GPC/Niezależna, ani pisowskie wPolityce.pl problemu nie zauważają, zgodnie ze zdegenerowaną formułą Giedroycia, iż najważniejsza jest Ukraina i szkodzenie Rosji.
PS
Tymczasem PiS przedstawi eksperckie zaplecze rządu i tym razem, niestety, prof. Gliński nie zajmie wszystkich stanowisk i np. w grupie eskpertów obok wybitnego specjalisty gen. Polko ma znaleźć się też wyjatkowy cymbał irusofob Przemysław Żurawski vel Grajewski ( politolog, ekspert[???] ds. polityki bezpieczeństwa i polityki zagranicznej).
O ile PO to zwykła, kryminalna szajka, o tyle w pierwszym, choć już cokolwiek wyswiechtanym garniturze PiSu jest niebezpiecznie dużo osób o walorach intelektualnych na poziomie Ryszarda Czarneckiego czy w/w „eskperta” dwojga nazwisk.
Bogu niech będą dzięki, że podczas jesiennych wyborów będziemy mogli głosować na realną, całkowicie pozasystemową opozycję, bez koniecznosci przyjmowania w wianie „testamentu s.p. Lecha Kaczyńskiego”, urzędowej żydo- i ukraino-filii i temu podobnych, dziwacznych zboczeń.

KOMENTARZE

 • po prostu
  Ciemoniak to banderowska szuja, także samo Ewita Szpadel'kowa co zięcia skur**syna (znaczy łokkrajińca)posiada. Ciemoniak łże gorzej niż mój pies rasy nie określonej. Psa lubię,Ciemoniaka mniej. Pies szczery a Ciemoniak .....
 • PIS
  Jestem ciekawa jak długo jeszcze PIS uchodzić będzie w oczach Polaków za partię patriotyczną i propolską i ludzie tego nie zauważą ! Co do PO to chyba wreszcie klapki się otworzyły u sporej części społeczeństwa, kolej na PIS partię nafaszerowaną obcym i wrogim Polsce elementem !! Ludzie otrząśnijcie się i przyjrzyjcie się tym typom !!! Zgroza człowieka ogarnia !!!
  Co do Siemoniaka - mętny typ obcy wśród Polaków ! Co on robi w polskim Sejmie ???????????
 • Wszystko się tu zgadza prócz kasy.
  To jest cytat z oficjalbego komunikatu polskiego MON :
  "Polska bierze udział w natowskim programie reformy ukraińskiego szkolnictwa wojskowego DEEP (Defence Education Enhancement Program) wspólnie z kilkoma innymi krajami Sojuszu. Jego celem jest dostosowanie szkolnictwa wojskowego naszego wschodniego sąsiada do standardów NATO.
  W dniach 25-26.03.2015r., w porozumieniu ze stroną ukraińską i przedstawicielami NATO, ustalono, że w 2015 r. na terenie ośrodków szkolenia w Polsce zorganizowane zostaną trzy różne kursy dla instruktorów szkolących ukraińskich podoficerów. Pierwsze takie szkolenie odbędzie się w czerwcu, a kolejne we wrześniu i w październiku. Strona ukraińska zadeklarowała, że w tych szkoleniach weźmie udział ok. 50 ukraińskich kursantów.
  Tu nie ma mowy o Banderowcach.
 • Elyta
  Siemoniak czy jak on tam się naprawdę nazywa był wraz z rodziną na obiedzie w restauracji gdzie pracuję( lokal z luźną atmosferą, nie aspirujący do restauracji przez duże R, acz modny i ściągający warszawską hipsterkę....)

  Pretensjonalni, gburowaci, niegrzeczni , roszczeniowi! Żonka nadąsana, upominająca kelnerkę o wszystko, pospieszanie obsługi, dopominanie się o główne dania po 15min( a w karcie jak byk napisane że na główne trzeba czekać minimum 20 min, przecież to się musi zrobić, cały czas się zastanawiam co sobie ludzie myślą, że to robi mikrofala????, i że jak są ludzie przy innych stolikach i jedzą to kucharze mają co robić....), o takim drobiazgu jak zamiana składników w daniach( to z tym ale bez tego, i tylko żeby natki nie było w zupie bo synek nie lubi...) to się nawet nie będę rozpisywał ;)

  Niestety, przezwyczajeni , do tego że im wszyscy "czapkują" zachowują się poniżej krytyki!!

  Ale tak to już jest, że klasy ogłady i Kultury nie kupi się za żadne pieniądze......

  I tacy ludzie Nami rządzą( w ogóle jak to, dramatycznie , brzmi???)
 • @Autor
  Trybunał stanu dla takich bandytów , dlatego Bronek przy nim jeszcze kombinuje . 5*.Ave.
 • Wieczna infamia.
  Wieczna infamia, ze wszystkimi jej skutkami dawnych czasów, dla każdego wspierającego banderyzm lub banderowca.
 • Siemioniak, Kowal, Saryusz-Wolski, Duda, ... itd. - co robic z tymi syjonistycznymi kreaturami?
  Siemioniak, czyli syjonistyczny kundel Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/image.jpg

  T.Siemoniak (ur. 1967r) były minister Obrony Narodowej, obecnie v-ce premier to ZDEKLAROWANY UKRAINIEC z polskim obywatelstwem, był i jest członkiem Związku Ukraińców w Polsce.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/68181_162933190416303_8188525_n.jpg

  Siemoniak wspiera działania ukraińskiego szowinisty zamieszkałego w Polsce, Piotra Tymy, prezesa Związku Ukraińców – Spadkobiercy ukraińskich morderców z UPA i OUN.
  Siemoniak aktywnie uczestniczy w działalności SKRAJNIE NACJONALISTYCZNEJ ukraińskiej organizacji Związku Ukraińców w Polsce (zdjęcie powyżej).
  Obok Siemoniaka (na zdjęciu po lewej) siedzi ukraiński szowinista Miron Sycz z polskim obywatelstwem, poseł PO.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930