Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1868 postów 2449 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Skandal! Tomasz Siemoniak szkoli banderowców z OUN!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[ Angielskie indyki głosujące za przyspieszeniem Bożego Narodzenia, polski przedsiębiorca głosujący na PO, polski budżet finansujący banderowców z OUN ... tyle, że Siemoniak, to nie tylko Ukrainiec, ale i jak widać bezczelny bandersyn ].

 

Czy wicepremier Tomasz Siemoniak w zakresie wiedzy o historii Wojska Polskiego jest kompletnym ignorantem? Czy też w cyniczny i wyrachowany sposób realizuje plan wciągnięcia Polski w działania zbrojne na Wschodzie, nie oglądając się przy tym ani na doświadczenia historyczne, ani na godność polskiego munduru? Tak czy owak, wydając decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, uderzył on w polskie tradycje wojskowe oraz znieważył pamięć pomordowanych przez OUN i UPA. W takie sytuacji, jeżeli jest człowiekiem honoru, powinien podać się do dymisji.
Wicepremier i minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, wydał decyzję, aby za pieniądze polskiego podatnika szkolić dowódców ukraińskich oddziałów ochotniczych, w tym batalionów "Azow" i "Ajdar", zdominowanych przez banderowców, oraz batalionu noszącego nazwę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów.Poinformował o tym na konferencji prasowej gen. Mieczysław Gocuł, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.
Tymczasem ani GP/GPC/Niezależna, ani pisowskie wPolityce.pl problemu nie zauważają, zgodnie ze zdegenerowaną formułą Giedroycia, iż najważniejsza jest Ukraina i szkodzenie Rosji.
PS
Tymczasem PiS przedstawi eksperckie zaplecze rządu i tym razem, niestety, prof. Gliński nie zajmie wszystkich stanowisk i np. w grupie eskpertów obok wybitnego specjalisty gen. Polko ma znaleźć się też wyjatkowy cymbał irusofob Przemysław Żurawski vel Grajewski ( politolog, ekspert[???] ds. polityki bezpieczeństwa i polityki zagranicznej).
O ile PO to zwykła, kryminalna szajka, o tyle w pierwszym, choć już cokolwiek wyswiechtanym garniturze PiSu jest niebezpiecznie dużo osób o walorach intelektualnych na poziomie Ryszarda Czarneckiego czy w/w „eskperta” dwojga nazwisk.
Bogu niech będą dzięki, że podczas jesiennych wyborów będziemy mogli głosować na realną, całkowicie pozasystemową opozycję, bez koniecznosci przyjmowania w wianie „testamentu s.p. Lecha Kaczyńskiego”, urzędowej żydo- i ukraino-filii i temu podobnych, dziwacznych zboczeń.

KOMENTARZE

 • po prostu
  Ciemoniak to banderowska szuja, także samo Ewita Szpadel'kowa co zięcia skur**syna (znaczy łokkrajińca)posiada. Ciemoniak łże gorzej niż mój pies rasy nie określonej. Psa lubię,Ciemoniaka mniej. Pies szczery a Ciemoniak .....
 • PIS
  Jestem ciekawa jak długo jeszcze PIS uchodzić będzie w oczach Polaków za partię patriotyczną i propolską i ludzie tego nie zauważą ! Co do PO to chyba wreszcie klapki się otworzyły u sporej części społeczeństwa, kolej na PIS partię nafaszerowaną obcym i wrogim Polsce elementem !! Ludzie otrząśnijcie się i przyjrzyjcie się tym typom !!! Zgroza człowieka ogarnia !!!
  Co do Siemoniaka - mętny typ obcy wśród Polaków ! Co on robi w polskim Sejmie ???????????
 • Wszystko się tu zgadza prócz kasy.
  To jest cytat z oficjalbego komunikatu polskiego MON :
  "Polska bierze udział w natowskim programie reformy ukraińskiego szkolnictwa wojskowego DEEP (Defence Education Enhancement Program) wspólnie z kilkoma innymi krajami Sojuszu. Jego celem jest dostosowanie szkolnictwa wojskowego naszego wschodniego sąsiada do standardów NATO.
  W dniach 25-26.03.2015r., w porozumieniu ze stroną ukraińską i przedstawicielami NATO, ustalono, że w 2015 r. na terenie ośrodków szkolenia w Polsce zorganizowane zostaną trzy różne kursy dla instruktorów szkolących ukraińskich podoficerów. Pierwsze takie szkolenie odbędzie się w czerwcu, a kolejne we wrześniu i w październiku. Strona ukraińska zadeklarowała, że w tych szkoleniach weźmie udział ok. 50 ukraińskich kursantów.
  Tu nie ma mowy o Banderowcach.
 • Elyta
  Siemoniak czy jak on tam się naprawdę nazywa był wraz z rodziną na obiedzie w restauracji gdzie pracuję( lokal z luźną atmosferą, nie aspirujący do restauracji przez duże R, acz modny i ściągający warszawską hipsterkę....)

  Pretensjonalni, gburowaci, niegrzeczni , roszczeniowi! Żonka nadąsana, upominająca kelnerkę o wszystko, pospieszanie obsługi, dopominanie się o główne dania po 15min( a w karcie jak byk napisane że na główne trzeba czekać minimum 20 min, przecież to się musi zrobić, cały czas się zastanawiam co sobie ludzie myślą, że to robi mikrofala????, i że jak są ludzie przy innych stolikach i jedzą to kucharze mają co robić....), o takim drobiazgu jak zamiana składników w daniach( to z tym ale bez tego, i tylko żeby natki nie było w zupie bo synek nie lubi...) to się nawet nie będę rozpisywał ;)

  Niestety, przezwyczajeni , do tego że im wszyscy "czapkują" zachowują się poniżej krytyki!!

  Ale tak to już jest, że klasy ogłady i Kultury nie kupi się za żadne pieniądze......

  I tacy ludzie Nami rządzą( w ogóle jak to, dramatycznie , brzmi???)
 • @Autor
  Trybunał stanu dla takich bandytów , dlatego Bronek przy nim jeszcze kombinuje . 5*.Ave.
 • Wieczna infamia.
  Wieczna infamia, ze wszystkimi jej skutkami dawnych czasów, dla każdego wspierającego banderyzm lub banderowca.
 • Siemioniak, Kowal, Saryusz-Wolski, Duda, ... itd. - co robic z tymi syjonistycznymi kreaturami?
  Siemioniak, czyli syjonistyczny kundel Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/image.jpg

  T.Siemoniak (ur. 1967r) były minister Obrony Narodowej, obecnie v-ce premier to ZDEKLAROWANY UKRAINIEC z polskim obywatelstwem, był i jest członkiem Związku Ukraińców w Polsce.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/68181_162933190416303_8188525_n.jpg

  Siemoniak wspiera działania ukraińskiego szowinisty zamieszkałego w Polsce, Piotra Tymy, prezesa Związku Ukraińców – Spadkobiercy ukraińskich morderców z UPA i OUN.
  Siemoniak aktywnie uczestniczy w działalności SKRAJNIE NACJONALISTYCZNEJ ukraińskiej organizacji Związku Ukraińców w Polsce (zdjęcie powyżej).
  Obok Siemoniaka (na zdjęciu po lewej) siedzi ukraiński szowinista Miron Sycz z polskim obywatelstwem, poseł PO.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031