Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Co polscy geje mają w d*pie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O podobnej sprawie pisał onegdaj Czesław Miłosz, osobnik skądinąd szemrany: „Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm”.

 

Dzis polscy geje mają w niej Platformę O., czyli za Matką Kurką „największą zgniliznę i patologię, jaka Polską rządziła od czasów Rakowskiego”.
Tak przynajmniej wynika ze słów Krystiana Legierskiego, działacza LGTB:
Szanowny panie Krystianie, bardzo dobrze pan kombinuje, a w przyszłosci namawiam na glosowanie na Grzegorza Brauna. Dla PO jestescie tylko i wyłącznie proletariatem zastępczym, który z genitaliami na sztandarach ma isc burzyć ład swiata, by ostatecznie samemu zostać nawozem historii.
[ jak chełpi się Przechrzta w „Nie-Boskiej komedii” Zygmunta Krasińskiego: „Nasi ludzie krwawo pracowali przez czterdzieści dni i nocy, raz wreszcie zburzyli ostatni kościół — na tych równinach” ].
W wolnej Polsce wolnych Polaków nie będziecie żadnymi gejami, a normalnymi, wolnymi Polakami, jak wszyscy inni, albowiem wasza "orientacja seksualna” nie będzie nikogo obchodzić, a już najmniej urzędnika czy policjanta.
Z drugiej strony z góry, szczerze i otwarcie musimy uswiadomić, iż wasze ewentualne związki partnerskie, zawierane bez przeszkód na podstawie stosownych umów cywilno-prawnych nigdy nie będą miały statusu małżeństwa.
Ale za to nie będziecie traktowani przedmiotowo i instrumentalnie, jak obecnie przez PO i inną lewicę.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031