Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Subiektywno-złosliwy przegląd prasy.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Moim celem, tu i teraz, jest odsunięcie największej zgnilizny i patologii, jaka Polską rządziła od czasów Rakowskiego, potem możemy dyskutować o dalszych zmianach w systemie”. – Matka Kurka.

 

Miałem odpuscić pisanie na dwa tygodnie, bo chwilowo nie wyrabiam na angielskim zmywaku [ nie każdy ma taki luksus jak mój ulubieniec, eurocymbał Rysiek Czarnecki, który dzięki związanym ze stanowiskiem apanażom awansował od zera do milionera i w wolnych chwilach może pisywać swoje wprawki na poziomie ucznia młodszej klasy gimnazjum ], ale jakies licho podkusiło mnie, żeby zrobić sobie przegląd internetowej prasy, niczym alkoholika przywitać się z bufetową w knajpie. A potem tu już nie ma odwrotu.
Nie wiążę przesadnych oczekiwań z kandydatem Dudą, ale jak zauważa Grzegorz Braun, mam nadzieję ( matkę głupich ), że „pozostanie on przynajmniej w jakiejś mierze zakładnikiem własnych słów o potrzebie obrony wolności, własności i godności Polaków”.
Od czasu goscinnych występów Kaczora na Majdanie ( między własciwie ukorzenionym, niemieckim agentem Kliczem, a nazistowskim fuhrerkiem Tiahnybokiem ) wyleczyłem się definitywnie z pisizmu i wiem, iż ta systemowa opozycja może mi zapewnić na dłuższą metę jedynie wyrób polsko-podobny, a nie wielką i niepodległą Polskę. Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego nie wyrwały mnie ze stanu pomrocznosci jasnej ani wstrzymanie przez s.p. Lecha Kaczyńskiego ekshumacji w Jedwabnem, ani podpisanie Traktatu Lezbijskiego, ani brak oficjalnego stanowiska nt. żydowskich u-roszczeń wobec Polski, ale jak powiedziała babcia spóźniając się na pociąg, lepiej późno niż wcale.
Tymczasem, nawet jesli PiS różni się od PO-tworów jedynie patriotycznym sztafażem i oprawą, to nawet ta różnica ma tymczasowe znaczenie. Podobnie jak zupełnie bezwyrazisty kandydat Duda, tak i sam PiS jest w jakiejs mierze zakładnikiem swojej własnej, patriotycznej formy. Dlatego np. PiS nie będzie strzelał do uczestników Marszu Niepodległosci i nie wprowadzi przeciwko nam stanu wojennego w oparciu o ustawę rozbiorową 1066 [ N.B. 1066 to data bitwy pod Hastings , po której normański Wilhelm Bastard został Wilhelmem Zdobywcą. W III RP, peerelowskie bastardy i lumpenelity nadal pozostały bastardami i lumpenelitami ].
Duda tak, Kornhauser nie.
Zarówno obrońca tytułu, jak i pretendent mają własciwie ukorzenione małżonki. O ile w przypadku Zdradka Sikorskiego, nad-ministerialna rola jego małżonki jest oczywista, o ile w przypadku Brąka jego kaszalot jest być może „piesnią gminną i arką przymierza” między nim, a starą żydokomuną, o tyle w przypadku kandydata Dudy nie wiem. Jesli oboje są ochrzczeni, mają slub koscielny, uczestniczą w mszach sw. w niedziele i swięta nakazane i przystepują do sakramentów sw., to nie ma żadnego problemu. I żeby jeszcze zakończyli pisowską tradycję publicznego swiętowania chanuki w Belwederze i w Parlamencie, ale wątpię, bo jest to pewnie obok TL, Partnerstwa Wschodniego oraz robienia łaski Amerykanom i Żydom istotny element mitycznego „testamentu Lecha Kaczyńskiego”.
Tymczasem wygaszanie Polski w ramach kondominium rosyjsko-niemieckiego pod żydowskim zarządem nabiera tempa:
Dlatego też nie mamy uważam prawa obrażać się na rzeczywistosc i na lemingozę naszych braci rodakow i powinnismy podpisać się pod słowami Matki Kurki:
„Moim celem, tu i teraz, jest odsunięcie największej zgnilizny i patologii, jaka Polską rządziła od czasów Rakowskiego, potem możemy dyskutować o dalszych zmianach w systemie”
... mimo nieudolnosci i zduraczenia opozycji systemowej, którą można i trzeba będzie zepchnąć w niebyt podczas wyborów parlamentarnych.
[ Ważne jest też, żeby do drugiej tury trzymać Prezesa z daleka od kamer i od reżimowych presstytutek, bo Prezes niczym hinduski bóg Sziwa posiada moc przedwyborczego zniszczenia własnego figuranta ].
Na zakończenie nieco smiechu przez łzy:
Z najnowszego artykułu red. Tomasza Sakiewicza-Banderowicza:
Duda ma potężne atuty: urok osobisty, piękną żonę i córkę, emanuje pewnego typu solidnością.
Jak jeszcze potrafi zaspiewać, zatanczyć i zagrać na bałabajce, to miód-malina.
Tego typu odautorskie majstersztyki każą mi przyjmować w stosunku do red. Sakiewicza wyjasnienie – jak mawia pan Michalkiewicz – uprzejme, tzn. każą mi wierzyć, iż nasz banderowicz nie jest żadnym przebiegłym i jak Ulisses wykrętów pełnym agentem, a jedynie autentycznie ciężkim durniem, swiadczącym banderowcom takie same, darmowe usługi seksualne, jak Zdradek Sikorski Amerykanom.
Mój ulubieniec, eurocymbał Rysiek Czarnecki całkowicie już ochujał i chce złożyć przeciwko Rosji pozew do Trybunału Haskiego za przygotowywanie udrzenia jądrowego na Warszawę.
Wczesniej podobne zaburzenia psychiczne wykazywał marszałek Borusewicz, kiedy niewpuszczony do Rosji na pogrzeb żydowskiego grandziarza i dziwkarza Niemcowa, stwierdził, że „nie po­zwo­li­my Ro­sja­nom de­cy­do­wać, kto po­je­dzie na po­grzeb do Mo­skwy”, uważając zapewne, iż powinni o tym, podobie jak o wszystkim innym, decydować Żydzi.
Na zakończenie pozwolę sobie jeszcze raz zacytować opinię Matki Kurki, spinając tym samym mój eklektyczny wpis jak klamrą:
„Moim celem, tu i teraz, jest odsunięcie największej zgnilizny i patologii, jaka Polską rządziła od czasów Rakowskiego, potem możemy dyskutować o dalszych zmianach w systemie”.

KOMENTARZE

 • @Marx 8888 17:30:01
  Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam
 • Najpierw odzyskajmy Polskę
  https://www.facebook.com/Fiat126pi/videos/vb.481918591924008/787214364727761/?type=2&;theater
 • @Marx 8888 17:30:01
  "Zmywak, dobra rzecz dla osób lubiących myć naczynia. Można przy zmywaniu pomyśleć, odprężyć się przy szumie wody.
  Najlepiej zmywac jednak bez rękawiczek. Lepiej wyczuwa się naczynia opuszkami palców i bród. Aby dłonie pozostały gładkie i piękne, po zmywaniu należy je smarować naturalnym olejem kokosowym."
  Ku chwale Ojczyzny:)))
 • Należy bojkotować wybory.
  cyt:
  //Duda tak, Kornhauser nie.//

  Zagłosuję jak wezmą rozwód;)
 • @lorenco 03:08:38Lepiej wyczuwa się naczynia opuszkami palców i bród.//
  Patrzcie, do tej pory nie wiedziałem, że brody mają opuszki. :))) Czego to się człowiek nie dowie w internecie. Logika internetowego polityka?
 • @Arjanek 10:09:38 Dodam.
  Bronek tak, Kaszalot nie. Radek tak, Jabłońska nie. Polsce chyba można by ułożyć taką litanię...
 • @lorenco 03:08:38
  Widzisz z takim zachowaniem nie przyjmą cię na zmywak bo prawdopodobnie wylizujesz łyżki i talerze. Ja osobiście uwielbiam zmywanie ręczne.
 • @moher 10:21:45
  //Bronek tak, Kaszalot nie. Radek tak, Jabłońska nie. Polsce chyba można by ułożyć taką litanię...//

  A gdyby tak zacząć od ... Węgier, to Orban tak, Anikó Lévai nie.
 • @moher 10:21:45
  i ja dodam...:))

  Jacek tak, Agatka nie...
  Jaś tak, Małgosia nie...
  Dempsey tak, Makepeace nie...:))
  Romeo tak, Julia nie...
  Robin Hood tak, Marion nie...
  Wars tak, Sawa nie...
  Janosik tak, Maryna nie...
  Marek Antoniusz tak, Kleopatra nie...
  Bill Clinton tak, Monica Lewinski nie...
  Rumcajs tak, Hanka nie...
  Tatuś Muminka tak Mamusia Muminka nie...
  Kubuś Puchatek tak, Krzyś nie...
  Bolek tak, Loelk nie...
 • @trybeus 16:43:13 Toś mi prawdziwy kogut (chłop)! Nie na darmo hodujesz kury.
  Wiadomo, jak kogut kurę dobrze w łeb dziubnie, to jej się tyłek otwiera. Tylko nie rozumiem czemu "Bolek tak"? i co masz do "Lolka"?
 • @moher 17:27:42
  ..to taki akcencik dżender :))))))))))coby nie dyskryminować homosi hłe hłe hłe
  ..w zasadzie miało być na odwrót "Lolek tak, Bolek nie" :)))...za zamieszanie przepraszam :))
 • @
  Ty wiesz mac Grzegorzu, że jestem Twoim fanem ale tym razem rozbawiłeś mnie do łez. Choć pisałeś o sprawach bardzo poważnych. Podbiłem tekst do góry, żeby za szybko nie zjechał.
  Nie dziękuj, starczy, że napiszesz coś równie fajnego :P

  Pozdro. (i nie przemęczaj się tak na tym zmywaku bo zaraz pewnie zastąpi Cię Tomuś banderowicz. Targalski już za stary :)
  Zresztą ma już resortową emeryturkę a teraz sprzedaje kumpli z piaskownicy i przedszkola...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031