Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kokos26: Żydowskie komory gazowe.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polskę i Polaków trzeba całemu światu obrzydzić do tego stopnia, żeby w momencie, gdy zacznie być wdrażany plan zagospodarowywania Polski na nowo, światowa opinia publiczna ze spokojem przyjęła tę wielką tragedię Polaków.

 

Czy można uwierzyć, że Żyd, osoba starannie wykształcona i będąca na dodatek wnukiem ofiar Holokaustu może nie wiedzieć, że komory gazowe były zaprojektowane i wybudowane przez niemieckich ludobójców? Pytanie wydaje się być z rodzaju tych retorycznych. Takiej możliwości nie ma. Taka osoba musi znać prawdę niemalże od kołyski. Dlaczego zatem Żyd Tal Harris, doktoryzujący się na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie, którego dziadkowie zginęli w Holokauście napisał ostatnio w popularnym izraelskim dzienniku „Jeruzalem post” o „polskich komorach gazowych”?
On tak napisał, gdyż wymaga tego wielka skoordynowana akcja obarczania Polaków odpowiedzialnością za niemieckie zbrodnie. Tal Harris i jemu podobni doskonale wiedzą, że takie słowa są kłamstwem. Oni wiedzą także, że Polaków słusznie to oburza. Jednak wiedzą oni również, że poza Polską historyczni analfabeci taką wersję bezrefleksyjnie łykają, zwłaszcza, że wtłaczana jest im ona do głów już od wielu lat. Dlaczego zatem oni to robią? Otóż Polskę i Polaków trzeba całemu światu obrzydzić. Obrzydzić do tego stopnia, żeby w momencie, gdy wybije godzina zero i zacznie być wdrażany tajemniczy plan zagospodarowywania Polski na nowo, światowa opinia publiczna ze spokojem przyjęła tę wielką tragedię Polaków, jaką już dawno temu postanowiono im zgotować. Świat ma potraktować to, jako sprawiedliwość dziejową i zadośćuczynienie ofiarom za „polskie obozy śmierci” i „polskie komory gazowe”.
Rodzimi zdrajcy uczestniczący w tym antypolskim spisku tłumaczą nam, że są to zwykłe pomyłki historycznych ignorantów wynikające z tego, że zarówno obozy jak i komory gazowe istniały na terenach okupowanej Polski. Należy zastanowić się, dlaczego nikt nie myli się i nie pisze o żydowskich obozach koncentracyjnych i o żydowskich komorach gazowych? Skoro cały świat sądzi, że ginęli tam tylko Żydzi to takie pomyłki powinny zdarzać się równie często. Jakiś dziwnym zbiegiem okoliczności nikt takich kłamliwych skrótów myślowych nie używa.
Czy Polacy są w stanie się jeszcze obudzić czy obudzę się z ręką w nocniku?
Polecam też tego samego Autora:

KOMENTARZE

 • @
  Zawsze mnie interesowało, które niemieckie komory gazowe dla Żydów były lepsze i miały wyższą wydajność. Cy te zaprojektowane przez Niemców, cz też te, których projektantami byli Żydzi?
 • chazarski mit
  chazarstwo często w televizorni pokazuje "piece i drzwi "' ,tylko nic nie wspomina ,że to są kopie,a nie oryginały.
 • taaa...
  http://www.demotypolityczne.pl/demot/0_0_0_1434799600_middle.jpg
 • @
  //Czy Polacy są w stanie się jeszcze obudzić czy obudzę się z ręką w nocniku?
  Źródło: Mirosław Kokoszkiewicz//

  Kokoszkiewicz podobnie jak i żydzi stosuje perfidną, ale skuteczną, niestety metodę. Życzę mu żeby obudził się z ręką w nocniku jeśli już tego nie zrobił :)

  Metoda ta nazywa się w prawniczym języku ang "take judical notice" i była zastosowana w precedensowym procesie w USA w sprawie Mel Mermelstein v. Institute for Historical Review*. Sąd uznał że dowody w sprawie komór gazowych nie są potrzebne bo to jest tak oczywiste jak to że świeci słońce. Niemieckie sądy też stosują tą wykładnię.

  Zachęcam to przeczytania z uwagą Raportu Pileckiego gdzie pisze że zwalniano i gazowano jednocześnie.
  np.
  cyt.// (do marca 1943 r.) do innych obozów około 6 tysięcy wywieziono i zwolniono 1115 więźniów. //

  //gazowano cale transporty ludzi, dostarczane tu pociągami i autami - czasami po parę tysięcy dziennie, a liczba których obliczona w cyfrach okrągłych w sierpniu 1942 r. przekraczała 800 tysięcy ludzi, a w marcu 1943r . sięgała ponad póltora miliona ludzi.//
  http://www.labiryntarium.pl/index.php/kalendarium/189-raportypileckiego.html

  *In the 1981 case of , the Superior Court of Los Angeles County took judicial notice of the fact that "Jews were gassed to death at the Auschwitz Concentration Camp in Poland during the summer of 1944."[7]

  https://archive.org/details/HoaxOfTheTwentiethCentury
 • @Elia Kazan 14:21:13
  A Pan którą testował?
  Wygląda, że jednak jakieś odciski na mózgu się porobiły.jakiś plaster zalecić?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31