Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1752 posty 1580 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Zadanie dla służb.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak słusznie prawi pan Bogdan Święczkowski ( szef ABW w latach 2006/2007 ) na łamach GPC, „Służby muszą jednak prowadzić swój monitoring organizacji sympatyzujących z wrogim nam państwem, które prowadzi nieoficjalną wojnę”.

 

Po dokonaniu kosmetycznych zmian, przytaczam w całosci:
„Żydofile” na celowniku służb
Wzmożona aktywność środowisk proizraelskich w Polsce powinna stać się obiektem zainteresowania służb specjalnych. Oczywiście musi to się odbyć z zachowaniem wszelkich reguł demokracji, ponieważ to zjawisko dotyczy również pewnych partii politycznych, a bezpośrednia ingerencja w ich działanie mogłaby zostać uznana za złamanie demokracji. Służby muszą jednak prowadzić swój monitoring organizacji sympatyzujących z wrogim nam państwem, które prowadzi nieoficjalną wojnę[ permanentna defamacja Polski w opinii swiatowej i próba zuchwałego wyłudzenia bajońskich kwot ], pozwalającą na działania tzw. pejsatych ludzików.Konieczna jest wiedza państwa polskiego o tym, czy w wypadku działania tych środowisk mamy do czynienia z klasyczną, tyle że proizraelską działalnością polityczną, czy z zakamuflowanymi działaniami manipulacyjnymi i dezinformacyjnymi, których celem jest nielegalne oddziaływanie na polską opinię publiczną.
 
Ilustracja wprowadzająca – typowy zielony ludzik, zakradający się każdej nocy do redakcji GP/GPC, żeby naszczać redaktorom do mleka.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31