Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1868 postów 2449 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Szambo Niezalezna.pl wybiło.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wierzyłem, bo chciałem, wbrew nadziei i logice, że to tylko niezależnosc od rozumu, błędna perspektywa i niezaleczone traumy. Ale dłużej nie mogę tych kurwów i szujów tolerować, nie mogę pobłażać.

 

Dla sierot po Giedroyciu i banderowskiej agentury każdy pretekst jest dobry, żeby szczuć Polaków na Rosjan, niczym Urban na Kosciół, ale to, co od kilku tygodni wyprawiają w sprawie przejazdu przez Polskę „Nocnych Wilkołaków” przechodzi ludzkie pojęcie. Dzień w dzień trują dupę jakimis trzeciorzędnymi problemikami, dysząc i bulgocząc z nienawisci niczym Wsciekły Stefan Niesiołowski po odstawieniu leków, na widok Kaczyńskiego.
Zrzygać się można od tej ich prymitywnej, antyrosyjskiej biegunki i od tego ciągłego, namolnego powtarzania, jakimi to potworami są owi Rosjanie, i że wogóle mają czelnosc żyć na tym swiecie.
Środowisko Niezależnej ( niezależnej od rozumu, a ostatnio jak widac i od zwykłej ludzkiej przyzwoitosci ) od lat dzieli polskie ofiary na godne pamięci, bo zamordowe przez sowietów, oraz niegodne pamięci, bo pomordowane przez banderowców. I teraz, kiedy Nocne Wilki zapowiedziały złożenie kwiatów pod wrocławskim pomnikiem ukraińskiego ludobójstwa, czciciele Bandery z Niezależnej nazywają to prowokowaniem Polakow i Ukraińców ( http://niezalezna.pl/ ).
Dosc tego, dosc powiadam, zamknijcie te wasze jadem ziejące kloaki, dosc wciągania Polakow w nieswoją i samobójczą wojnę! I całujcie mnie tam, gdzie od lat macie interes Polaków na kresach, pozostawionych na pastwę prymitywnych, z definicji antypolskich nacjonalizmów. Na pohybel wam!
 

KOMENTARZE

 • zgadzam się z autorem artkułu w 100 % !
  zgadzam się z autorem artykułu w 100 % !
  !
  Powtórzę za autorem ! żydo-ścierwa i ukraińce-banderowcy całujcie nas w dup.. !!!! MY POLACY NIE DAMY SIĘ W KRĘCIĆ W WASZĄ WSZAWĄ żydowsko-ukraińską propagandę ! żydy do Izraela ! ukraińcy wynocha na Ukrainę !
  !
  POLSKA TO SŁOWIANIE LACHY ! Ireneusz Tadeusz
 • WASP-OWSKIE INTERESY ZAWSZE OPIERAŁY SIĘ NA SKŁÓCANIU SŁOWIAN
  Trzeba widzieć Sakiewicza, Wildsteinów, Braunów i Stankiewicz w kontekście historycznym, tym szerokim.
  Już annały średniowieczne informują, że agentura bliskowschodnia co rusz aranżowała uczestnictwo różnych wrogów Kościoła Świętego Matki Naszej z Anglii, Francji i Niemiec w wojnach króla polskiego z księciem ruskim. Teraz, po stuleciach jak patrzymy na mapę - widzimy te okrążające ruchy chazarskie wokół całej Europy. Wielkie dzieło Jagiełły i Grunwaldu obroniło chrześcijaństwo na Wschodzie, a wielkie dzieło Torquemady i Kolumba - dało nam zwycięstwo na Zachodzie. I tak ich Bóg pogromić raczył później - pod Lepanto i pod Wiedniem, i pod Warszawą.
  Teraz ichnie królestwo się chwieje, wkrótce się okaże, że nie śpi na dolarach, lecz na zielonej słomie - i taki będzie początek panowania Kościoła Powszechnego po zwycięstwie WASP-ów.
 • Rajd
  Fakt ! Na pohybel ścierwom !! Tzw. tv "republika" to najbardziej ohydne i kłamliwe mendy jakie można usłyszeć w tv. ! Bo po tv-nach polsatach i tvp to ja wiem czego się spodziewać - gadzinówki antypolskie i tyle ! Ale te obłudne mendy uzurpują sobie prawo nazywania siebie niezależnymi prawicowymi i propolskimi mediami ! chełpią się tzw. "strefą wolnego słowa" !!! litości !!! To jest nie do strawienia ! Nie sadzę aby nie zdawali sobie sprawy z roboty jaką wykonują na zlecenie ! Robią to świadomie zatem są zdrajcami Polski i polskiego interesu ! Należy rozliczyć tę bandę ! Kiedyś usiłowałam tam coś napisać na tym ich portalu zarzucając im ewidentne kłamstwo ale komentarz oczywiście nie przeszedł mimo wielokrotnych prób !
  Tam pisuje jedynie towarzystwo wzajemnej adoracji czyli bezkrytyczni chwalcy owego gówna ! Oto ich "strefa wolnego słowa" Tfu.....!!!!!!!!!!
 • ...zalezna.pl
  Widać, ze mendy garściami biorą z wzorców propagandystów PO.
  Przeglądając me(n)dia, trzeba się troszkę napocić, żeby wykoncypować jaka jest prawda. A tam, Nie! Prosto w ryło:
  Czarne jest białe i koniec!

  A spróbuj tylko skomentować inaczej to ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031