Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Ping-pong polsko-żydowski.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na pochyłe drzewo koza, a na polskiego goja to i bułgarska koza skacze.

 

Wymiana piłeczek tak przewidywalna, jak w nudnym meczu pingpongowym.
Docent Darina Grigorowa (historyk z Uniwersytetu Sofijskiego, rocznik 1973) w udzielonym wywiadzie powiedziała m.in., że „Żydzi wiedzą, dlaczego obozy koncentracyjne Niemcy budowali na terenie Polski. Gdyby nawet jakiemuś Żydowi udało się z takiego obozu uciec, to i tak byłby bardzo szybko schwytany i zabity przez miejscową ludność”.
Wypowiedź Bułgarki szybko została skomentowana przez polskiego ambasadora w Sofii. Ambasador Krajewski skrytykował docent Grigorową przypominając m.in. że to właśnie Polacy mogą pochwalić się największą na świecie liczbą przyznanych medali „Sprawiedliwy wśród narodów świata”. Krajewski zaznaczył też, że w czasie II Wojny Światowej zdarzały się przypadku kolaboracji Polaków z Niemcami. Jednak stanowiły one niewielki margines postaw w tym trudnym dla nas czasie.
Docent Grigorowa, nie będziemy wnikać, czy z domu Rozencwajgowa, czy Szmoncesowa, dostała sms-a, to i czyni swoją powinnosc w ramach międzynarodowej akcji upokarzania Polaków pod patronatem AJC, wysuwając tradycyjny zarzut: „dobrze wiemy, dlaczego nazisci budowali kacety w Polin”.
Na to piłeczkę odbija polska strona, obroną równie przewidywalną,  jak atak, tzn. „Polacy maja najwięcej medali i drzewek w Yad Vashem. Owszem, byli szmalcownicy, ale wicie rozumicie”.
[ A gdyby Polacy nie mieli żydowskich medali, to co? Pani Grigorowa czy inna Szmoncesowa miałaby rację? ]
Po złych żydowskich policjantach odzywają się za chwilę dobrzy żydowscy policjanci, typu pani Apple-papple: „owszem, pamiętamy polski antysemityzm wysysany z mlekiem od czasów niewoli egipskiej, ale teraz z każdą przekazaną gminie żydowskiej nieruchomoscią wzrost tego antysemityzmu maleje, jeszcze tylko te 170 tys nieruchomosci oraz 60 mrd USD i antysemityzm będzie tu pod pełną kontrolą”.
Zamiast grać z synajskimi góralami w durnia i w dupę biskupa ( w których to grach pełnimy obie tytułowe role ) to zacząć trzeba od przeżydzenia MSZ-u.
Poki co bowiem w MSZ-Polin niepodzielnie rządzą ludzie ze stajni Geremka i to oni sami za nasze pieniądze stoją w pierwszym rzędzie internacjonalistycznego fołksfrontu doprawiania gęby Polakom.
To oni reklamują Chopina i polską kulturę komiksami naszpikowanymi „k..., ch...” niczym słonina czosnkiem, to oni promują „pierdzącą babę i smierdzącego chłopa”, to oni „przybliżali historię Polski obcokrajowcom” książką „Pieklo wyborów” itd itd.
I nie ma żadnego „efektu GnIdy”, bo sama GnIda jest elementem tego samego programu ( pod patronatem AJC ), co wypowiedź szabesgoja z FBI.
Znakomicie ujął to w najnowszym artykule Tomasz Sommer z „Najwyższego Czasu!”:
Trzeba bowiem powiedzieć sobie jasno: walka z zafałszowaniami polskiej historii za granicą nie ma najmniejszego sensu, dopóki będzie ona fałszowana u nas w kraju. Dopóki będzie trwała orgia „przeprosin za Jedwabne” w wykonaniu Kwaśniewskiego, budowania Muzeum Żydów (które już nie ma nawet polskiej nazwy – to jest po prostu „Polin”) przez Kaczyńskiego czy brania na Polaków winy za mordowanie Żydów, czego dopuścił się z kolei Komorowski, dopóty liczba „polskich obozów śmierci” będzie rosła, a niemiecka wina za zamordowanie Żydów coraz bardziej będzie się przesuwała na Polaków.
 
Źródło oraz naukowa i urzędowa legitymizacja tych wszystkich dezinformacji jest bowiem w Polsce – i dopiero zatamowanie produkcji i wypływu tych bzdur może doprowadzić do ich zaniku zarówno w kraju, jak i za granicą.
 
A na razie – jak to zresztą już wiele razy pokazywaliśmy na łamach „NCz!” – to niestety właśnie obecne polskie państwo, a zwłaszcza jego placówki zagraniczne, jest głównym źródłem defamacji Polski i Polaków.
 
PS
A tak przy okazji – co piszę to ze smutkiem, jako niedawny pisowczyk i z przerażeniem jednoczesnie – chyba nikt nie zrobił tyle dla budowy Judeopolonii ( czyli państwa polsko-podobnego, które ma się tak do Polski, jak gówno do twarogu ) co s.p. Lech Kaczyński, niestety - patrz MATKA CENZURKA - Robert Wasilewski - NEon24.pl ].

KOMENTARZE

  • Gdyby była młodsza i trochę bardziej podobna do ludzi
    to zarabiałaby na poboczu trasy A2 Terespol - Zgorzelec ("50 zł w pipu, 30 zł w paszczu") a tak to tylko może zarabiać koszernym szczekaniem.
    Ot co.
  • Ze względu na przychylność miejscowej ludności dla holocaustu rozpatrywany był projekt zagłady Żydów na Litwie
    Litwini zwani wtedy "etnicznymi LitwinAMI" W POPRZEDNICH POKOLENIACH BYL LUDNOŚCIĄ POLSKĄ TAK JAK FOLKSDEUTSCHE. Podobnie mieszana ludność chachłacka dominowana i unaradawiana terrorem na naród zachodnio Ukraiński skłonna byla do luxobojstwa na wszystkich nieukraińcach a szczegolnie Żydach i Polakach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31