Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1792 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Je suis ... Leszek Miller, a Miller jak Gollum.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie, a w polityce zdecydowanie większą niż stary łajdak.

 

A zresztą jak rozpoznać, który wariat prawdziwy, a który tylko udaje? Taka na przykład Gazeta „Polska” to nie Talmud, żeby się nad nią kiwać, skoro i tak robią lepszą robotę niż niejedna antypolska agentura.
Szczególną zasługę przypisywałbym im w dziele niszczenia dyskursu politycznego, który zastępują tzw. brzytwą Sakiewicza ( „kto nie skacze, ten ruski agent” ) i wypierania argumentacji racjonalnej na rzecz moralizatorstwa. Co ciekawe, tę samą metodę od swojego krzywopoczęcia stosuje gazeta koszerna i nie jest to niestety jedyne podobieństwo między „Polską” a „Wyborczą”.
[ Chciałbym zwrócić uwagę Szanownych Czytelników na dzisiejszy agit-prop młodego aroganta Dawida Wildsteina, który poza rozbiciem flaszki na głowie Jurka Wasiukiewicza zasłynął również tym, że przejechał U’Krainę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu banderowców i ani jednego nie znalazł, czyli miał mniej szczęscia niż Prezes na Majdanie, którego uwieczniono na zdjęciach między niemieckim agentem Klitschem i psychopatycznym fuhrerkiem Tiahnybokiem. Ów agit-prop na dzisiaj to Rosja, czyli rzekomo
„kraj bandycki, upadły, nie honorujący żadnych umów. Kierowany przez służby działające na wzór mafii. Przepojony zdegenerowanym imperializmem. Mający na koncie mordy i ludobójstwa[ w odróżnieniu od cywilizowanych Niemców III Rzeszy i herojów UPA ].
Kraj będący zagrożeniem dla regionu, kraj, który potrafi eksportować już tylko jedno - terror i zamęt. Dlatego dziś idę pod ambasadę Rosji. O 18. Demonstracja przeciwko obecnej (a tak naprawdę trwającej już wieki) polityce Rosji”.
Wytargałbym tego bezczelnego łobuza za pejsy! Proszę zwrócić uwagę na styl i argumentację charakterystyczną dla wczesno-okrągłostołowego Michnika, który zupełnie podobnie gromił polskich troglodytów i zoologicznych antykomunistów.
A tymczasem banderowcy, po zeszłorocznej próbie z jajkiem w Łucku na Wołyniu, tym razem nasrali prezydentowi RP na głowę i napluli w twarz, a posrednio każdemu z nas.
Bandyci z UPA pod prawną ochroną państwa ukraińskiego
Posted by Marucha w dniu 2015-04-10 (piątek)
Ukraina: UPA nietykalna
9 kwietnia ukraińska Rada Najwyższa przyjęła ustawę nr 2538-1, która wprowadza odpowiedzialność prawno-karną za „szarganie pamięci walczących o niepodległość Ukrainy i upokarzanie godności narodu ukraińskiego”.
Zgodnie z definicją w tekście ustawy, „walka o niepodległość” trwała od listopada 1917 r. do 24 sierpnia 1991 r. Wśród ruchów, których pamięć podlega odtąd specjalnej ochronie, ustawa expressis verbis wymienia Ukraińską Powstańczą Armię.
Ukraiński parlament uchwalił powyższy akt prawny podczas oficjalnej wizyty Bronisława Komorowskiego w Kijowie. [TAK!!! – admin]
Źródło: kresy.pl
Komentarz Redakcji:
Intencje twórców ukraińskiej „ustawy kagańcowej” wobec strony polskiej nie wymagają chyba wyjaśnień: każde przypomnienie, że OUN była organizacją terrorystyczną, a UPA dokonała ludobójstwa na Polakach, będzie odtąd ścigane z urzędu. Ustawa stwarza jednak interesujące problemy prawne na samej Ukrainie: czy np. kolportaż lub wypożyczanie prac nieżyjącego już ukraińskiego historyka Wiktora Poliszczuka, który konsekwentnie zwalczał kult OUN i UPA, również będzie karane? (A.D.)
Komentarz Maruchy:
Polaków mało obchodzi przyjęcie ww ustawy przez Ukraińską Radę Najwyższą. Zapewne nie obeszłoby ich także przyjęcie przez Bundestag ustawy o ochronie dobrego imienia Gestapo.
Za to gdy Rosja coś wspomni o ochronie swej pamięci narodowej… oooo! Tu się Polacy uaktywniają. Karki im czerwienieją, żyły wychodzą na skroniach, mowa staje się bełkotliwa i wrzaskliwa, ślina bryzga…
Admin
 
 Rację ma prezydent DRL, A. Zacharczenko:
Parlament Ukrainy, poprzez swoją decyzję o uznaniu członków OUN -UPA za bojowników o wolność, rozpoczął nieodwracalny proces, który doprowadzi do rozpadu tego kraju.
Rację ma Mateusz Piskorski:
Rada Najwyższa pokazała, że nową państwową ideologiąUkrainy jest neonazizm. ( ... )
Nowe władze w Kijowie budują swoją historyczną tożsamość jawnie odnosząc się do neonazizmu. Wydaje się, że Ukraina jest jedynym krajem w Europie, który robi to tak otwarcie i nie wstydzi się swojej ohydnej przeszłości ( ... )
Żadna z obecnie znanych ideologii, oprócz neonazizmu, nie zawiera w tak skoncentrowanej postaci tyle nienawiści i jadu wobec innych sąsiednich narodów — Rosjan i Polaków, jak również wobec mniejszości narodowych — Żydów i Ormian.

Słusznie zareagował stary kiejkut, Leszek Miller:
Mówię: UPA odpowiada za ludobójstwo Polaków. Ukraińcy, ścigajcie mnie!

Jesli tak, to ... moi, je suis Leszek Miller aussi!
Powie ktos, że stary komuch próbuje zbijać kapitał na ofiarach ludobójców z UPA. Być może, ale jesli tak, to kto mu to umożliwił? Kto obcałowywał się z Juszczenką, a kto ryczał banderowskie hasła na Majdanie?  

Swego czasu pan Stanisław Michalkiewicz pisał w„Kurwy nachalne, zuchwałe i bezczelne”:
Tak się złożyło, że w sytuacji, kiedy – pożal się Boże - politycy solidarnościowi podsrywają się nawzajem, bolszewicki polityk Leszek Miller pomyślał sobie, że w związku z tym i dla niego rysuje się szansa i ogłosił się z przeprosinami narodu polskiego za Solidarność. Okazuje się, że komunistyczne kurwy są nadal nachalne i zuchwałe. Millerowi nie mieści się w zakutym łbie, że najpierw należałoby przeprosić za komunę, potem za rodzinę, a dopiero potem, po załatwieniu problemów osobistych, można by się zastanowić nad innymi posunięciami. Mam nadzieję, że dla Leszka Millera jedyna szansa – to wydymać szympansa. W Kambodży, w której właśnie jestem, znajdują się „pola śmierci” – tzn. miejsca, w których ideowi sojusznicy i polityczni przyjaciele Leszka Millera wymordowali około 3 milionów spośród 7 milionów Kambodżan. Właśnie takie Pole śmierci oglądam – i oglądając – pogardzam do szpiku kości Leszkami Millerami i podobnymi jemu osobnikami, którzy tylko szczęśliwym zbiegiem okoliczności uniknęli stryczka.Jaka szkoda!
A może Opatrznosc zachowała przy życiu starego kiejkuta z tego samego powodu, dla ktorego wstrzymała miecz hobbita Bilbo, kiedy ten chciał zabić Golluma? Może i Leszek Miller ma jeszcze do wypełnienia jakąs rolę w planie Opatrznosci?

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031