Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1789 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Moskalik jako najlepszy laksigen dla Polaka.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak powtarza mój Jawny Współpracownik z Polin, jak ktos ci bruździ, to dosyp mu laksigenu, żeby się włąsną d*pą zajął. A najlepszym laksigenem dla Polaka jest antymoskiewska histeria.

 

Trudno mi się nie zgodzić z tezą Ślepej Mańki ( tak, jak to postrzega z USA ), iż:
Niewątpliwie największą korzyść z tzw. katastrofy ( scil. smoleńskiej ) odnieśli Niemcy, podporządkowując sobie Polskę przy pomocy magdalenkowego eliciarstwa.
Zewnętrzna sterowalnosc polskiej polityki zarówno wewnętrzej jak i zagranicznej jest całkowita. Od pięciu lat, wykorzystując oczywiste i nieprzepracowane traumy Polaków, każdy łąjdak jest w stanie sterować naszymi emocjami jak dzieckiem.
Przeprowadzenie rzetelnego sledztwa w sprawie katastrofy / zamachu jest oczywiscie niezbędne, ale przy dzisiejszych uwarunkowaniach, na skutek kryminalnych zaniechań i celowego sabotażu dyplomatycznego takich polskojęzycznych łąjdaków jak Tusk czy Arabski, wszystko to przypomina kiepski serial brazylijski ( z całym szacunkiem dla Brazylijczyków ).
W ktoryms z felietonów Razowiec tłumaczył, jak działa medialny samograj na przykładzie jakiejs pindy, bodaj Rihanny i jej chłopaka – Chris przyłożył Rihannie, Rihanna go rzuca, Chris kaja się, Rihanna wraca, Chris znów jej przyłożył itd itd.
Taki sam samograj mamy ze Smoleńskiem: był trotyl, nie było trotylu, była presja na pilota, nie było presji, był odczyt kopii z kopii, teraz jest lepsza kopia z kopii itd itd. Jest to niepoważne, bez zachowania jakiegokolwiek szacunku dla ofiar, nie mówiąc o bezustannej gehennie, przez jaką od pięciu lat przechodzą ich rodziny.
Uwaga Polaków kierowana jest na rzeczy drugorzędne – kiedy pomnik ofiar, gdzie i kiedy ( jedynym beneficjentem jest GP/GPC, dla której Smoleńsk musiał być chyba darem z nieba –to oni go zabili, to Putin ich zabił, słowem żyć nie umierać ).
Jednoczesnie bardzo łatwo udaremnić jakiekolwiek próby normalizacji stosunków z Rosją – nawet taki aktor jak Paweł Deląg musi się gęsto tłumaczyć, dlaczego pracuje w Rosji ... która jak wiadomo ...
No własnie, zobaczmy, co na jej temat pisze tyleż arogant, co manipulant, Dawid Wildstein:
Rosja. Kraj bandycki, upadły, nie honorujący żadnych umów. Kierowany przez służby działające na wzór mafii. Przepojony zdegenerowanym imperializmem. Mający na koncie mordy i ludobójstwa.

Kraj będący zagrożeniem dla regionu, kraj, który potrafi eksportować już tylko jedno - terror i zamęt. Dlatego dziś idę pod ambasadę Rosji. O 18. Demonstracja przeciwko obecnej (a tak naprawdę trwającej już wieki) polityce Rosji.
Dziwnie jakos przypomina mi to podżeganie żydowskich socjalistów i bundowców do rewolucji przeciw carskiej Rosji w 1905 roku, rewolucji ktorej skutkiem miało być kolejne wykrwawienie i zniszczenie substancji biologicznej Polaków i powstanie na ich miejcu Judeopolonii.
Dzis też tłum podżegaczy i zwykłych rozemocjonowanych cymbałów pójdzie pod rosyjską ambasadę wygrażać Putinowi ( który niewątpliwie z tego powodu narobi w gacie ).
W tym samym czasie Niemcy po raz kolejny będą mogli tłumaczyć Rosjanom: no sami widzicie, że z Polakami nie ma możliwosci racjonalnej rozmowy ani teraz ani w przyszłosci i jesli wspólnie cos z tym nie zrobimy, to tak będzie zawsze.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031