Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Debanderyzacja Ukrainy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Całkowita DENAZYFIKACJA = DEBANDERYZACJA Ukrainy warunkiem SINE QUA NON.

"Ne płaczte, ne sumujte wy chłopci junakie

Nezabarom pryjde pohybel na lachie
My budem ich strylaty i rizaty nożem
I całoj Ukrainy wsiu swołocz prożenem"
 
 

Rozkaz Romana Szuchewycza z 1944 roku:

„Konieczne jest przyspieszenie likwidowania Polaków. Muszą zostać zgładzeni całkowicie, ich wioski spalone do gruntu samego (…)”.
„Ludność polską należy absolutnie zniszczyć. Śmierć każdego Lacha to metr wolnej Ukrainy. Albo będzie lechicka krew po kolana — albo Ukrainy nie będzie. 
Musimy zatem Polaków w pień wyciąć”.
[ 5 marca tego roku deputowani Werhownej Rady Ukrainy uczcili minutą ciszy pamięć bohatera Ukrainy, dowódcy UPA Romana Szuchewycza ]
Jak dzis podaje m.in. portal Kresy.PL:
Ukraińscy nacjonaliści oderżnęli głowę kukle polskiego prezydenta [+VIDEO]
W sieci ujawniono nagranie przedstawiające neonazistowskich aktywistów, publicznie odcinających głowę kukle prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Członkowie neonazistowskiego Zgromadzenia Socjal-Narodowego zgromadzeni przed Ambasadą RP w Kijowie dokonali publicznej egzekucji kukły prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego. Według opisu i słów osoby z nagrania, egzekucja jest „karą śmierci” za wzbudzanie „antyukraińskiej histerii w Polsce”. „Tak będzie z każdym, kto będzie działał przeciwko ukraińskiej nacji i jedności narodowej” – powiedział lider akcji. Odciętą „głowę” z czerwonymi wstęgami symbolizującymi strugi krwi okazano zgromadzonym, po czym wrzucono za ogrodzenie ambasady. „To dla naszych polskich braci!”. Wzniesiono również banderowski okrzyk „Chwała Nacji! Śmierć Wrogom!”.
Wbrew dacie publikacji nagrania, pochodzi ono z lipca 2013 roku. W tym czasie odbywały się obchody 70. rocznicy ludobójstwa na Wołyniu.
Liderem ZNS jest Andrij Biłecki – organizator i dowódca ochotniczego pułku „Azow”. Zarówno jego organizacja, jak i dowodzony przez niego oddział odwołuje się do ideologii i symboliki neonazistowskiej.
 
Opanowawszy pierwszy, naturalny odruch wzburzenia, myslę, iż to bynajmniej nie odosobione zajscie można podusmować wnioskiem natury bardziej ogólnej.
Tak jak na terenie Polski żyją obok siebie naród polski i żerująca na nim postpeerelowska wspólnota rozbójnicza [ a wsród nich drugie i trzecie pokolenie staliniąt i fejginiąt ], tak na tzw. „Ukrainie” żyją m.in. bogobojny i łagodny naród rusiński [przykładem mogą być nie chcący mieć czegokolwiek wspólnego z Kijowem Rusini Zakarpaccy, współżyjący w zgodzie i braterstwie z Węgrami] oraz moralni degeneraci banderowskiej proweniencji, obecnie wykorzystywani instrumentalnie przez Usrael do przepychanek z Rosją.
Amerykanie są daleko i nawet gdy w końcu dojdzie do kolejnego resetu z Rosją albo gdy eksperyment wymknie się spod kontroli to cóż im zaszkodzi, jesli banderowska gangrena rozleje się aż po granicę z Rosją? Dla nich to nawet lepiej!
[ A jesli rozleje się przez zachodnią granicę, to też lepiej ... tyle że Niemcom!]
Amerykanie wychodzą z założenia, że z głodu jeszcze nikt się nie zesrał ( excusez le mot!).
Tyle tylko, że nam potencjalnie grozi to katastrofą dalece groźniejszą niż wynikałoby to z tak ostatnio krytykowanych słów wicepremiera Piechocińskiego.
We wrzesniu ubieglego roku pisałem tak :
Swego czasu red. Gójska-Hejke z GP ( która jak niesie stugębna i najpewniej fałszywa plotka, bardziej zna się na cudzych mężach niż na polityce ) napisała, że zaszłosci historyczne z Ukrainą rozwiązywać będziemy z niepodległym i silnym państwem, a nie teraz. No cóż, jesli dla rozpadającego się na naszych oczach państwa ważniejsze są pomniki UPA niż dobre relacje z Polską, to co by było w przypadku wielkiej „sbornej Ukrainy”? Pytanie retoryczne.
Póki na Ukrainie stoja pomniki Bandery, póki czci się tam upowców, nie ma mowy o jakiejkowiek przyjaźni czy współpracy, co najwyżej bezpodstawne fanstasmagorie tego czy innego redaktora, żyjącego ze szczucia Polaków na Rosję.
Skoro we władzach na Ukrainie tolerowane są „banderopiteki”, zas ludobójcza tradycja cenniejsza niż dobre stosunki z Polską, to jechał ich pies, zas jedynym naszym problemem powinna być scisła filtracja przyszłych uciekinierów ze wschodu pod kątem banderowszczyzny.
Od tamtego czasu minęło 5 miesięcy i wrzód się rozlał jeszcze szerzej.
Wciąż jest szansa na opamiętanie.
Przede wszystkim przestać szczuć. Jeden bęcwał z drugim być może swoim podżeganiem na Rosję zbiera punkty w Brukseli, ale jednoczesnie przyczynia się do kolejnych smierci i zniszczeń.
Należy pomagać, ale ludnosci cywilnej, poczynając od mieszkających tam Polaków ( nie Żydów, panie Sikorski, nie Ukraińców, panie Siemoniak, ale Polaków ).
I być może najważniesza sprawa w wymiarze POLITYCZNYM ( w odróżnieniu od ludzkiego ):
CAŁKOWITA DENAZYFIKACJA = DEBANDERYZACJA UKRAINY
(w jakimkolwiek kształcie i w ilekolwiek organizmów państwowych się przekszłtałci) na wzór denazyfikacji Niemiec.
Jest to warunek SINE QUA NON nie tylko pokoju w naszej części świata, ale też punkt wyjścia do budowania czegokolwiek.
Póki co – zero jakiejkolwiek pomocy dla nazistowskiego państwa, dla jego zbrodniczych elit, żadnego pojednania, żadnej przyjaźni, żadnego braterstwa.
Co głosił nasz papież, swięty Jan Paweł II? Zło DOBREM zwyciężaj! Nie ZŁEM, nie paktem z DIABŁEM, nie zwyrodnialcami spod znaku Bandery, Szuchewycza, Konowalca i im podobnych szatanów.
 

KOMENTARZE

 • Ma Pan 100%-ową rację
  Nieludzko wymyślne okrucieństwo z jakim nazistowscy banderowcy mordowali Polaków świadczy o tym że musiało to być opętanie szatańskie.

  Dlatego dopóki na Ukrainie nie wyrzekną się gloryfikacji ludobójców z UPA/OUN, każdy chrześcijanin nie udzielający im napomnienia, pozwala im trwać w zatwardziałości grzechu i popiera przez to czyny satanistyczne.
 • Jaceniuk wlasnie dostal obvywatelstwo i paszport Kanady
  http://wakeupfromyourslumber.com/yatsenyuk-has-reportedly-obtained-a-canadian-passport/
 • @partyzant 01:30:43
  Daj Bog!..ale puki co- kradna...lradna , rabuja, zabijaja, niszcza.
  Prosze zwrocic uwage na przygotowanie do wywolania fermentu w Polsce.
  I etnicznych prowokacji na Podkarpaciu i Zamojszczyznie...
  WEgrzy i SLowacy prowadza dzialania profilaktyczne, wspomagaja swoich Rusinow Karpackich....w Polsce odwrotnie napuszczja do nich Lemkow -banderowcow....zeby siali nienawisc i straszyli teroryzujac uczciwych ludzi.
 • MacGregor
  Poruszany przez Pana temat już długi czas budzi emocje a u niektórych wręcz wywołuje histeryczną propagandę nienawiści.
  Moża n by sie z Pana stwierdzeniem zgodzić,że jest wykorzystywana poprzez Usrael propaganda która znajduje posiew u moralnych degeneratach banderowskiej prowiencji,a może i jeszcze i innych.
  Są wykorzystywane pewne zaszłości historyczne dla siania tej nienawiści,szczucia jednych na drugich.Te działania nie tylko doprowadziły do wojny na Ukrainie ale zaczęły nabierać coraz bardziej niepokojące zjawiska w ościennych państwach w tym w Polsce.
  Mam nadzieje,że Szanowny Autor podzieli moje stanowisko,ze naród Ukraiński ma rację bytu w niepodległym państwie.
  Jakoś nikt nie wspomina o tych zaszłościach,kiedy to w okresie wielkiego
  ,,Hołodomoru" w latzch !932-33 zostało na terenie Ukrainy w tym i terenach powstańczych republik zagłodzono koło jednej trzeciej ludności ukraińskiej.
  Wspomina Pan postać Romana Szuchewycza.Nie ulega wątpliwości,że był to zbrodniarz.Lecz trzeba wskazać na przyczynowość tych zbrodni czy rozkazów które wydawał.Tutaj mógł podpatrzyć czy działania NKWD,zamordowanie jego brata,jak i niezłą szkołę jaką odebrał w służbie niemieckiej zwłaszcza oddziale Nachtali.
  To były koszmarne czasy,czasy z których niektórzy nie mogą się odwrócić .Jak widać ten proces dezyfikacji jest jak najbardziej wskazany ale czy nie tylko dotyczy to ukraińców?
 • BRAWO!
  i tak nam dopomóż Bóg! - niech Wszechmogący w Trójcy Świętej Jedyny chroni Polskę i od dziczy w stylu germańskiej bestii hitlera, i odradzających się w Donbasie stalinowskich demonów.
 • @dalmichal 09:45:20
  akurat zboże zabierano ukraińskim chłopom na zamówienie ich dzisiejszych "sojuszników" z zachodu Europy. w ten zmuszoano bestię stalina do zagłodzenia swych poddanych, gdyż żądano zapłaty za technologię i maszyny ZBOŻEM właśnie... inna sprawa że zarabiał na tym głównie międzynarodowy gang reprezentowany przez m.in: 1. http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz 2. http://pl.wikipedia.org/wiki/Mendel_Chatajewicz

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728