Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Walka o pokój wg starej komunistki-szowinistki.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Juz Radio Erewań przewidywało, że choć wojny nie będzie, to nadejdzie taka walka o pokój, że kamień na kamieniu nie zostanie.

 

Odkąd Związek Nasz Bratni, zamiast ogarnąć ludzki ród, wziął i zbankrutował, nie ma już komu walczyć o pokój na swiecie, zwłaszcza, że i Amerykanie zaniechali jakichkolwiek wojen, a co najwyżej szerzą demokrację przy pomocy operacji pokojowych i stabilizacyjnych ( zużywając po pół kilo trotylu na głowę demokratyzowanego mieszkańca ).
Ale na szczęscie, jak powiedziała kiedys komunistka, a dzis szowinistyczna  prezydent Letuwy, pani Grybauskajtie ( Grzybowska ): „Dziś Ukraina walczy o pokój w całej Europie, dla nas wszystkich”.
To nawet Polska, ktora posiada patent na walkę „za wolnosc Waszą i naszą” ( co się zwykle kończy wolnoscią cudzą i jeszcze gorszą niewolą własną ), nigdy chyba jeszcze nie walczyla o pokój w CAŁEJ Europie, skąd pewnie takie zauroczenie wschodnią siekierezadą naszego kawalera orderu ukrainskiej bezpieki ( red. Sakiewicza ) i jego mediów.
Ja wprawdzie nie za bardzo mogę pojąć, w jaki sposób stosowanie przez rząd w Kijowie taktyki spalonej ziemi wobec separatystycznych republik, niszczenie infrastruktury, szkół, mieszkań czy wreszcie tożsamy z ludobójstwem ostrzał ludnosci cywilnej ma się przyczyniać do pokoju w Europie, no ale ja prosty, ruski agent jestem.
Całosc artykulu tutaj:
Dlaczego znakomity portal Kresy.pl zdecydował się zwrócić naszą uwagę na to, co plecie jakas Grzybowska, zamiast poinformowac o czyms waznym, np. że „prezydent Putin ma nową kocicę, którą lubi głaskać po futerku”, tego akurat nie wiem – może, żeby pokazać, iż nie tylko nasi Umiłowani Przywódcy biją rekordy.

KOMENTARZE

  • najwyraźniej bractwo "Litwa ueber alles"
    wdziało maskę najgorliwszego obrońcy SSowieckiej EUropy ;)))
  • odpowiedź rosyjskiego MSZ
    http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ostra-reakcja-msz-rosji-na-wypowiedz-dalii-grybauskaite

    "Byłoby dobrze, gdyby prezydent Litwy złagodziła swój "komsomolski zapał", wyzbyła się kompleksów swojej sowieckiej przeszłości, która widocznie zmusza ją być bardziej świętą niż papież" - oświadczył Alexander Lukashevich, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji.

    ( nie Alexander Lukashevich, a Aleksander Łukaszewicz - kto tych dziennikarzy uczył???? - MacG )

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728