Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Coraz więcej ruskich agentów ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... więc zarówno Łowcy Zielonych Ludzików ( UFO Busters? ) jak i agentura Usraela urobiona jest po pachy.

 

Proszę wybaczyć, że powracam do tego samego tematu jak pies do wymiocin, ale mimo bycia częscią tzw. młodej imigracji zarobkowej ( przymiotnik „młodej” nie dotyczy niestety mojego sredniego i pełnego kryzysów wieku ), jestem najwyraźniej nieuleczalnie chory na Polskę i nie mogę się pogodzić z tym, żeby copyright i patent na patriotyzm mieli już to straumatyzowani furiaci ( Tworki Polskie/ Tworki Polskie Codziennie ), już to pisowscy oportunisci z agenturą w tle ( np. wPolityce ).
Hola, hola, ktos zawola, a ja to niby nie byłem krypto-pisowcem? Owszem, byłem i szczerze wierzyłem ( a wierzylem, bo w serca głebi pragnąłem, by tak było ), że Lech i Jarosław to jak Mojżesz i Aaron, którzy wyprowadzą Polaków z „egipskiej” niewoli.
Dlatego naprawdę byłem dumny z tego, kiedy Lech wlasną piersią zatrzymał ruskie tanki w drodze na Tbilisi, które to wydarzenie, w połączeniu z tragiczną smiercią pod Smoleńskiem jest dzis kanwą, na której Jarosław buduje Jego legendę.
Dzis patrzę na te sprawy nieco inaczej: po pierwsze, nie wiadomo, czy rzeczywiscie s.p. Lech zatrzymał ruską nawałę swoją siłą i godnoscią, po drugie, dalece większą odwagą wykazałby się, nie podpisując tragicznego dla Polski i dla Europy Traktatu Lizbońskiego. Za Waszą i naszą wolnosc? Ależ bardzo proszę! Trzeba było skorzystać z możliwosci wygłoszenia orędzia do narodu i podrzeć traktat, a pewnie po raz pierwszy w historii ( od czasów Jana Żiżki pod Grunwaldem ) wsparliby nas Czesi w osobie Wacka Klausa. A tak za przeproszeniem w duchu jak najlepszej tradycji jak z hitlerowskich filmów propagandowych czy z filmu „Lotna” Wajdy, z szablą na czołgi, w otoczeniu Bóg jeden wie jakich i czyich agentów i pocałował misia w dupę, a jaki był koniec, to niestety wszyscy wiemy. Ułańska fantazja, ale kiedy trzeba było pokazac jaja i jak powiadam podrzeć TL, to wtedy ułańskiej fantazji zabrakło ... skutkiem czego Niemcy mają nas dzis jak rybę w saku, a my ... wciąż walczymy z ruskimi.
Powtarzam się, jak nakręcana kukiełka, ale cóż poradzić?
Jak wiemy, na Upadłej ma miejsce druga faza rewolucji ( szukanie winnych rozbioru i upadku, przejmowanie władzy przez banderowców, faszyzacja struktur państwa ( por. np:  Chcial przejsc Dniepr i Donieck z "banderowska armia" - teraz bedzie odpowiadal za propagande w ukrainskich sluzbach –Xiądz Isakowicz zwraca uwagę na fakt, iż faszyzacja struktur państwa będzie następować nawet jesli SSwoboda czy inne hultajstwo przegra wybory, a to przez umieszczanie swoich ludzi w ministerstwie edukacji, w ich IPN-ie etc ), zas otwarta gloryfikacja ludobójców z UPA przez Poroszenkę i „przypadkowa”zbieżnosc daty nowego swięta panstwowego ze swiętem UPA powinna pozbawić Polaków jakichkolwiek złudzeń.
Ale tymczasem Łowcy Ruskich Agentów i pisowcy oportunisci idą w zaparte niczym po przedawkowaniu Stoperanu:
Wg dr Żurawskiego vel Grajewskiego ( który jest rzekomo namaszczony na szefa MSZ w przyszlym rządzie PiS-u, nie wiem czemu nie zdecydowanie górujący nad nim intelektem dr Szczerski, który skądinąd też będzie walczył z ruskimi, jak mu Jarosław każe - może nominowanie miernot jest w tej partii zasadą?  ), zbieżnosc dat jest przypadkowa, zas obserwowane tego dnia morze banderowskich flag to złudzenia optyczne i fata morgana , za którą stoi rzecz jasna, gorszy od samego Belzebuba Putin.
[ Jak wiadomo, neonazisci w dniu 20 kwietnia obchodzą wspomnienie swiętej Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy i absolutnie nie ma to nic wspólnego z przypadającymi tego dnia urodzinami wybitnego polityka niemieckiego, budowniczego autostrad i niedoszlego malarza landszaftów ].
W podobnym tonie wypowiadają się podrzędne pismaki . Najbardziej rozbawił mnie Slawomir Sieradzki,ktory nazwał PSL [ skądinąd wyjątkowych kurwisinów, ale umiejących po chłopsku i zdroworozsądkowo rachować ] partią „zielonych ludzików” na usługach Putina, a to dlatego, że Piechociński nie chce dawać rezunom węgla za darmo i jeszcze złosci się na embargo na polskie chujce [ prosiaki ].
[ Pisząc zajrzałem własnie do portalu wPolityce.pl i pozwolę sobie przytoczyć tytuł ze Strony Głównej:
Można dowcipkowac, że gdyby głupota miała skrzydła itd, ale to akurat nie jest smieszne. Obawiam się, iż rozpad Rosji jest podswiadomie przyjmowany przez co niektórych moich rodaków jako długofalowy cel polityki polskiej, a ktorzy z chęcią spusciliby nawet atomówkę na Polskę, byle na Rosję spadło sto ].
Tymczasem miłym zaskoczeniem dla mnie jest dosc oględny, ale racjonalny felieton Wojciecha Reszczyńskiego  Swieto Pokrowy w cieniu UPA - Nasz Dziennik – najwyraźniej kolejny „ruski agent” , czyli ktos, kto w kwestiach polityki wschodniej mysli samodzielnie.
 
PS – Ostrzeżenie w formie ... nomen omen ... "moskalika":
Kto by twierdził, że MacGregor
Jest agentem od Putina,
Temu chętnie sam pokażę
Gdzie się ręka w łokciu zgina!

KOMENTARZE

 • To tylko wojna informacyjna
  W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to latami. Polem walki jest ludzka świadomość. W pierwszej fazie wyznaczona do podboju społeczność jest demoralizowana, żeby złamać jej moralny kręgosłup. W kolejnej fazie burzy się obowiązujący w niej od wieków
  porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności,
  zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, by
  wreszcie zniechęcić do stawiania oporu

  Fragment instrukcji Pałkownika Władimira Lisiczkina
 • Właśnie, Moskaliki, wszędzie ich pełno.
  A nasze służby to co robią?
  Śpią.
 • @vortex 20:53:19
  Jak można mówić, że w Polsce nie ma ruskich agentów, są. Poniżej dwa dowody:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,16815808,Polskie_sady_prowadzily_co_najmniej_kilkanascie_spraw.html
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,16815087,Podejrzani_o_szpiegostwo_juz_z_zarzutami__Media_spekuluja_.html
  Przepraszam za użyte źródło (Gazeta Koszerno-niekoszerna).

  Ciekawe ilu jest agentów (w tym wpływu) innych państw ?
 • znalazłem lepszą fotkę tytułową... bardziej trumienkową ;)))
  http://pi.ce-tescoassets.com/assets/PL/514/5903366000514/ShotType1_328x328.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31