Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1755 postów 1595 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Spseudokresowienie Kresów24 :)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Strefa Słowa Wolnego od Rozumu od dawna miała nie po drodze z portalem Kresy.PL, który nigdy nie naginał się do giedroyciowych bzdetów.

 

Z tego też powodu młody Wildstein nałożył nań cherem ( por. Uwaga na pseudokresowe portale. Odebrac Kresy rosyjskim agentom | niezalezna.pl ).
Tymczasem spolegliwy dotychczas portal Kresy24.pl najwyraźniej oglosił dzis swoje Non possumus i teraz starszym i mądrzejszym zostanie co najwyżej – w mysl zalecenia komunistyczno-koszernej pamięci Jacka Kuronia, żeby nie palic komitetów, tylko budować własne – założyć „prawdziwie kresowe” dodatki do gazet Wyborczej i Polskiej, na wzór dodatku religijnego do tej pierwszej.
Poniżej dzisiejsze tytuły z Kresy24.pl:
Dla Polski to ostateczny koniec nadziei na historyczne pojednanie z Ukrainą oparte na prawdzie. Bo jak tu się jednać, skoro data utworzenia masowo mordującej Polaków ludobójczej organizacji UPA jest od dziś oficjalnym świętem narodowym w tym kraju?
[ A co na to media patentowanych zaprzańców i patentowanych patriotów? Niezależna przemilczała, zas wPolityce.pl przepisała za Interiami: Ukraina: Prezydent zlikwidowal sowieckie swieto wojska – dno i dwa metry mułu ].
[ wydarzenia ze zdumiewającą dokładnoscią przewidzieli niezależnie od siebie prof. Wielomski i dr Zapałowski – great minds think alike, jak mawiają bladzi Angielczykowie ]
[ tu akurat proroctwa wspierały red. Michalkiewicza, patrz chocby niedawny Poczatek drugiego etapu [ scil. rewolucji ukraińskiej ] ? - Stanislaw Michalkiewicz ]
Ponadto redaktorzy portalu podniesli brudny, antysemicki palec na samą Annę Jabłońską-Applebaum, oddelegowaną przez nowojorski sanhedryn do pilnowania spraw w nadwislańskiej Judeopolonii:
Przekonywała o tym jeszcze w maju tego rokuAnne Applebaum. Najwyraźniej argumenty żony niedawnego szefa polskiej dyplomacji Radosława Sikorskiego przekonały prezydenta Petro Poroszenkę i postanowił, że 14 października, w dacie utworzenia UPA będzie od dziś obchodzone oficjalne święto narodowe Ukraińców.
Tezę, że Ukraina potrzebuje więcej nacjonalizmu wysunęła Anne Applebaum, w tekście „Nationalism Is Exactly What Ukraine Needs” dla tygodnika New Republic, uznając że, to co dzieje się we wschodzie kraju, jest efektem deficytu nacjonalizmu wśród Ukraińców, a ten jest niezbędny do działania demokracji.
My na zachodzie to wiemy, lecz rzadko chcemy to przyznać. To głównie dlatego, że dobrze pamiętamy katastrofy spowodowane przez etniczny nacjonalizm (…) Ale europejska demokracja upadłaby, gdyby europejscy politycy przestali odwoływać się do patriotyzmu, gdyby nie brali pod uwagę interesu narodowego (…) – pisała Applebaum, a to, jak wyglądałby taki upadek widać, jej zdaniem, we wschodniej Ukrainie.
Tyle że wschodnia Ukraina to już najwyraźniej pieśń przeszłości, a nadzieją tej, która się po podziale państwa wyłoni, są od dzisiaj wdzięczni zapewne Anne Appelbaum za jej tezy spadkobiercy UPA spod znaku Bandery.
Kresy24.pl
Dalej można przeczytać:
Ostatnia informacja to:
... i myslę, że będzie ona jak koło ratunkowe rzucone patentowanycm patriotom z GP/GPC, z wPolityce.pl i im podobnym, którzy jak nie dzis, to jutro napiszą wielkimi literami na pierwszej stronie: „Agenci Putina w Kijowie”, podpierając się opiniami prowindyków SSwobody i Prawego Sektora.
Podsumowując: dotychczasowa, konsekwentna polityka polskiej patentowanej prawicy patriotycznej ( PiS, GaPol ) polegająca na hodowaniu potwora za wschodnią granicą przynosi same sukcesy.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31