Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Tworki Polskie / Tworki Polskie Codziennie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kierując się zasadą „in dubio pro reo” stosuję wobec Ssakiewicza i spółki wykładnię uprzejmą, uważając ich za skończonych, choć wyjątkowo szkodliwych durniów ( a nie np. za żydowską agenturę ).

 

Coraz częsciej wszelako mam wątpliwosci wobec mych dotychczasowych wątpliwosci, zwłaszcza, kiedy manipulacje prasowe stają się coraz prymitywniejsze i coraz bardziej bezczelne.
Pamiętam z dzieciństwa dowcip, którego nigdy nie rozumiałem, choć dla niepoznaki smiałem się razem z innymi dzieciakami, które pewnie tak jak ja też nie wiedziały, o co chodzi. Wsród licznych kawałów o księżach ( typu: chwalili sie ministranci z różnych parafii, czyj proboszcz jest grubszy: moj jak modli się „mea culpa”, to bije się w brzuch wyprostowaną ręką! Eee, a mój woła: Zenek, bij w bęben! ), był też taki: „koscielny mówi do ministrantów: chłopaki, smarujcie dupę wazeliną, bo ksiądz pedał przyjechał”. Jak powiadam, kompletnie nie wiedziałem, o co chodzi, ale jesli ktos rzeczywiscie zostal wykorzystany w taki sodomicki sposób, to nie wykluczone, że do końca życia będzie się leczył z traumy i jakiekolwiek wzmianki o kosciele będzie sprowadzał do księdza-pedała.
[ zauważmy, iż w naszym skądinąd nowoczesnym kraju, w którym wybitny przedstawiciel żydokomuny prof. Hartman zainaugurował własnie dyskusję – jak mawiała zbulwersowana znajoma – o „koziorodztwie” ( adopcji kóz ??? ), jedynie księżom nie wypada utrzymywać kontaktów wzadek-wsadnych ].
Nie wiem, kiedy i jaki „kacap” zadał traumę red. Sakiewiczowi, ale jesli kiedykolwiek widziałem kliniczny przypadek monomanii przesladowczej, to casus Tworek Polskich / Tworek Polskich Codziennie mogłby być wykładany w szkołach tuż obok słynnego psa Pawłowa ( pies slinił się na dzwonek, Tworki Polskie pienią się na dzwięk „Rosja-Putin” ).
Tytuły z kilku ostatnich dni:
Zespoły redakcyjne „Gazety Polskiej”, „Codziennej”, „Nowego Państwa”, portalu Niezależna.pl jako pierwsze w Polsce wielokrotnie ostrzegały, że państwo Władimira Putina stanowi coraz większe zagrożenie dla światowego ładu.
[ jesli wasze prognozy się nie potwierdzą i Rosja nie wywoła wielkiej wojny, to zespoły redakcyjne będą nieutulone w smutku i będzie to jednoczesnie potwierdzenie perfidii Putina, który prowadzi agresję pokojem, tak jak kiedys s.p. Lech Kaczyński, który wg TVN czy innego gówna „agresywnie milczał” ].
W Estonii ruszyły intensywne przygotowania do odparcia spodziewanej rosyjskiej agresji.
Prawnik o zdrajcach w służbie UPA-iny ( np. Paweł Kowal ) nie wypowiadał się.
Stawiam w książce tezę, dlaczego musiał zginać prezydent Lech Kaczyński. Przecież on nie zawiózł dywizji pancernej ani armii żołnierzy do Tbilisi. On zawiózł pomysł polityczny, którego Rosja panicznie się bała. Pomysł współpracy politycznej Europy Środkowo-Wschodniej. Pokazanie, że można tę współpracę podjąć, było dla Rosjan najwyższym ostrzeżeniem. Czekiści myślą prosto. Jeśli zbiera się armia, ma flagę i chorążego, trzeba zabić chorążego. Dlatego Lech Kaczyński musiał zginąć – mówił o swojej książce Tomasz Sakiewicz.
Operacja Tbilisi była uzgodniona z prezydentem USA. Umowa była taka, że Bush miał złożyć oświadczenie, że dalsza akcja Rosjan będzie miała brutalne konsekwencje. To enigmatyczne określenie, ale jak widać, podziałało. To była operacja racjonalna i dobrze przemyślana. Kawaleryjska, ale skuteczne. Można się zgodzić, że to był moment na wydanie wyroku śmierci na mojego brata. Choć procesowych dowodów nie mamy – powiedział podczas spotkania Jarosław Kaczyński.
Do poziomu Tworek Polskich / Tworek Polskich Codziennie zjechał też nieodwracalnie portal wPolityce.pl, np:
Autobiografia aktora może być kluczem dla zrozumienia przyczyn jego błyskotliwej kariery orazaktualnego braku skrupułów przy popieraniu polityki Putina.
W ramach odtrutki kilka linkow do tekstów zdroworozsądkowych:
Jak pisze jan Engelgard:
Polityczne Tworki mamy w Polsce na co dzień, jednak ten tekst przekracza wszelkie granice – ale u nas nikt nie spostponuje szaleńca – bo wszyscy w tym szaleństwie w jakiś sposób uczestniczymy. Jest u nas przyzwolenie na Tworki, nie ma na odpowiedzialność i rozsądek.
Uważam, że Polacy są zaślepieni antyrosyjskim aspektem tradycji upowskiej i uważają, że skoro jest ona antyrosyjska, to jest jak najbardziej godna pochwały albo przynajmniej pobłażliwości. W polskiej polityce jest to jedno z tych głupstw ocierających się o polityczną zdradę interesów narodowych.
 
Kilka uwag na zakończenie – zakończene wpisu, bo zakończenia szaleństwa i histerii nie widać
Primo – durniom ( a być może agenturze ) z Tworek Polskich / Tworek Polskich Codziennie trzeba uwaznie patrzeć na czcionki, bo są prasowym odbytem sił, chcących nas pchnąć do wojny z Rosją, ktora skończy się naszym spektakularnym, choć tylko MORALNYM zwycięstwem oraz powstaniem na etnicznej resztówce polskiej ( na tzw. Drugiej Irlandii ) niemiecko-rosyjskiego kondominium pod żydowskim zarządem.
Secundo – niezaleczona trauma to nie jest dobra podstawa do prowadzenia jakiejkolwkiek polityki; uważam, iż bardziej traumatyzujące są wspomnienia cudem ocalonych z rzezi wołyńskiej, do dzis zastraszonych i bojących się nawet o tym mówić, niż rzeź Pragi 1794.
Tertio – histeria red.Sakowicza et cons. odwraca naszą uwagę od zachodzących nas od tyłu Judejczyków i pełzających “langsam, aber sicher” Niemców.
Ja rozumiem, że utrzymywanie antyrosyjskiej histerii jest warunkiem finansowego sukcesu Tworek Polskich / Tworek Polskich Codziennie, ale interes Polski uważam za ważniejszy.
I na koniec końców:
W internecie krąży całkiem trafna „proputinowska” lista:
1.     Czy to Putin zniszczył polski przemysl okrętowy?
2.     Czy to Putin był autorem planu bezekwiwalentnej likwidacji nawisu inflacyjnego?
Itd itd
Jest tego ponad 30 zdroworozsądkowych pytań, które w srodowisku Tworek Polskich /Tworek Polskich Codziennie nie wolno zadawać.
Brakuje wsród nich kilku całkiem ważnych:
Czy to dzisiejsza rosyjska konstytucja mówi o granicach daleko wkraczających na terytorium RP?
Czy to z Rosją nie mamy podpisanego traktatu pokojowego, a jedynie traktat o przyjaznej i dobrosąsiedzkiej współpracy?
Czy to Światowy Kongres Rosjan, we współpracy z agendą rządową Federacji Rosyjskiej „SERDCE” chce po sodomicku wydymać Polaków na kilkadziesiąt miliardów USD?
Nie martwy się! Najważniejsze, że:
„Prezydent poparł akcję solidarności z Polakami Jedz jabłka na złość Putinowi" – ogłosiła administracja po spotkaniu prezydenta z polskim politykiem Pawłem Kowalem.
Taki poziom politycznego realizmu reprezentują Tworki własnie.

KOMENTARZE

 • Panie McGregor.. uwaza pan tych z Polin Shtyme za durniow///
  ..szczerze panu odradzam. Oni nie sa durniami... Oni tylko opiekuja sie durniami Polakami...oni mozna powiedziec " karmia durnie"...
  Jak sam pan widzi z calkiem dobrym skutkiem....
  Dlatego zupelnie serio oni pana uwazaja za durnia... i panu podobnych...i trudno nie przyznac im racji.
  SKoro robia to bezkarnie pod oslona i w aureoli durniow ponad 20 lat....
 • Autor
  //Operacja Tbilisi była uzgodniona z prezydentem USA. Umowa była taka, że Bush miał złożyć oświadczenie...//

  No, w końcu Kaczyński wyraźnie powiedział, że robili za usraelskich kundelków.
  Starzeje nam się szef "jedynej 'patriotycznej' opozycji" czy co, że zaczyna tak szczerze gadać?
 • Doskonały ożywczy na tym forum komentarz.
  Odtrutka na serwowany bez umiaru i finezji przez osobnika o ksywce Kodiak ,nieustanny, antyputinowski i antyrosyjski jad na tym forum .
 • taka wklejka każdy wyciągnie wnnioski po swojemu .
  Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych
  Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?

  Wpis pod artykułem WP pod pseudonimem -kojko
 • @lucas003bq 19:41:25
  Do osobnika o ksywce Kodiak. I cóż ty na to ? Nie zbieraj po żydomediach nędznych artykulikow, chrumknięć i popierdywań i o złym Putinie i zbrodniczej Rosji i nie wlejaj ich jak oszalały na tym forum
  Odpowiedz nam, sobie, na zawarte w w tym artykule pytania .
  Nie podejmiesz się tego, bo nie taki jest cel w kontrakcie zadaniowego blogera.
  Nie odpowiesz bo, jedyne autentyczne twoje przemyślenia na tym forum to zachęcanie do picia gnojowki, ludzi o zdaniu innym niz twoje.
 • @lucas003bq 19:41:25
  //33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?//

  dzisiaj rocznica zamordowania dziennikarki Politkowskiej....
  między innymi...
 • Ja myślę, że tych wszystkich GPowców i PIS-lców, boli to:
  http://marucha.wordpress.com/2014/10/07/co-zmienilo-sie-w-rosji-podczas-15-lat-rzadow-putina-polacy-niech-nawet-o-tym-nie-marza/
  Boją się, żeby czasami takie wieści nie przedostały się do Polaków, bo wtedy chyba w najlepszym wypadku... spadnie im sprzedaż tych solidarnościowych śmieci typu GP/GW.
 • Władimir
  http://youtu.be/C9lLZ8zHXvE
 • @szczurobronny 21:34:58
  http://youtu.be/F6wdRhruRH8
 • "Światowy Kongres Rosjan" :))))
  i SERDCE. cudo!
 • DYKTATOR
  ten max kolonko to gosc ktory wie co mowi wlasnie posluchalem po raz pierwszy jego wypowiedzi na temat dyktatury na jego tv max kolonko i nie sposob przyznac mu racji w ocenie systemow wladzy i pochwale dla DOBREJ DYKTATURY .gdyby przelozyc to na autorytarna wladze prezydenta Putina to w mysl tego co mowi kolonko to jest to jedynie sluszny system wladzy dla Rosji. w rozumowaniu maxa kolonko niema bledu w odniesieniu do Rosji Prezydent Putin mym skromnym zdaniem wladzy ma zbyt malo slowem PRECZ z DEMOKRACJA i nie jest to zart sa takie broszury kture uzasadniaja to glebiej
 • @Astra 20:02:54
  Pod warunkiem, że Rosjanie byli twórcami i włodarzami ZSRR.
 • właśnie! wPolityce już wiadomo po co wyhodowano...
  http://media2.pl/g/0/35228.jpg
  z logo trwam nad braćmi Karnowskimi powstało NAGLE po 2010 takie "katolicko - narodowe" medium ;)))
 • @Astra 20:02:54 - szkoda nawet i jednej chazarki z "misjo"...
  ale ilu zginęło Dziennikarzy Palestyńskich w samym li tylko 2014??? czy dla Astry ofiary pod gruzami getta w Gazie to jeno świnie???
 • Protest ! to nie państwo jest rusofobiczne !!!!!!!
  To nie państwo polskie jest rusofobiczne ! ale żydowskie państwo w państwie
  jest rusofobiczne ! [ czytaj żydostwo polityczno-medialne ]
  !
  Zdecydowana większość Polaków jest obojętna Rosji lub przyjazna ROSJI !
  !
  Słowianie ! w żydowskich TV w polsce jak policzyłem kręci sie około
  25 do 30 sprawdzonych żydo-chazarów i to oni plują na Rosję ! i to oni robią politykę za polaków ! [ oczywiście z polskimi nazwiskami !!! ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!!!!
 • A mnie się marzy,
  żeby wśród naszych, pożal się Boże polityków, znalazł się mąż stanu formatu Putina
 • @Astra 20:02:54
  //dzisiaj rocznica zamordowania dziennikarki Politkowskiej....
  między innymi...//

  Politkowska to wróg Rosji, to V kolumna. Wielki szkodnik.
 • @sosenkowski 09:25:43
  sosenkowski.... opanuj się.
  Co to za koment? żenada !
 • @Lotna 02:16:30
  Lotna... nie o ZSRR mówimy, a takie są fakty, nie dajmy się zwariować w żadną stronę.
 • @Apacz 22:27:36
  Jasne..
 • Narodowcy
  Ze smutkiem zauważyłem, że Krzysztof Bosak z "Ruchu Narodowego" ciągle straszy Polskę Rosją. Właściwie to cały ten tzw. "Ruch Narodowy" straszy Rosją i nastawia nas Polaków wrogo do niej. A z kolei NOP wchodzi w jakieś układy z ukraińskimi bandrowcami.

  Za to bardzo piękna jest postawa Obozu Wielkiej Polski.
 • Wszyscy którzy upatrują w Putinie szansy na normalne życie...
  bez zabijania trującą żywnością, lekami (całymi terapiami, jak np chemio i radioterapia), szczepionkami (np ta na polio "zaraża" nas rakiem) bez deprawacji dzieci, bez propagowania zboczeń, niszczenia rodziny, bez zbrodniczego (bo są konkretne ofiary) mieszania kultur w celach wywoływania przyszłych zamętów (patrz kraje skandynawskie), bez idiotycznego prawa i związanego z tym bezprawia, bez rozkradania przestrzeni gospodarczej i ostatecznie życiowej, bez, bez, bez....
  będą mieli wcześniej czy później przyklejoną jakąś łatkę np złodzieja itd... więc nie należy sie tym za bardzo przejmowac. Zaś ci którym światowy Reżim rękami sprzedajnych kurew przykleił taką łatkę, mogą to traktowac jako order w walce z NWO
 • @Astra 22:38:42
  Astra no weź przestań nazywać żenadą protest ws. mordowania Palestyńczyków... maSSon jesteś, czy SSyjonista???
 • Tworki Polskie
  Panie MacGregor, pamiętasz Pan historię ostatnich dni ale..... sięgnij Pan pamięcią jakieś 300 lat wstecz i poczytaj ją Pan sobie aż do 1989 roku.
  Ja mam tylko jedno dla Pana powiedzenie: "służ Panu wiernie a Pan i tak ci pierdnie" ha,ha,ha
  Rosja odebrała Ukrainie SWÓJ Krym. To Ukraina napada na Rosję i próbuje ją sobie podbić?:-) No tak, Ukraińcy to są durnie i powinni siedzieć cicho na dupie i oddać Ruskim połowę Ukrainy a pozostałą część Polsce:-) Aleś Pan wymyślił:-)
  Taką listę złożoną z 50 pytań każdy może ułożyć pod siebie i pod swoje myślenie i fakty także będą prawdziwe, ha,ha,ha
 • @gsaw 12:07:23
  Nigdy się nie odwracam.

  //Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie? Tak jak Pan Bóg przykazał...//

  Morderstwo jest morderstwem i dorabianie do tego polityki jest czymś wstrętnym, tak rozumiem przykazanie Boga - nie zabijaj.
 • @AnnaP 10:43:43
  a powinna wzmacniac potencjalnego wroga na wojnie przeciw niej?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:11:34
  może zaczynają się nawracac przed Sądem Ostatecznym?
 • Małpowanie polityki jagiellońsko piłsudczykowskiej przez katastrofalnych bliźniakow
  i pasożytniczy eurofollksdeutschsjonistyczny kabotynizm wymagają poparcia posowieckich oligarchow z izraelickimi paszportami takze we froncie jedności niemal narodowej z banderowcami zukrainizowanymi pod wodzą synów popów po polskich szkolach i polskim wojsku, ktorzy zaplanowali , zorganizowali i dowodzili rzezią resztek ludności polskiej po dwu okupacjach. Polscy nacjonaliści moga sie cieszyć, że w wielu wypadkach banderowcy wymordowali wiecej "swojego" chachlackiego chlopstwa niż zdeklarowanych Polakow podobnie jak grupa niemieckich homoseksualistow z aszkenazyjskimi korzeniami zafasscynowanych "protokołami Mędrcow Syjonu", ktora rzadzila w Reichu Hitlera w nieudanym eksperymencie holocaustowej selekcji "zdolnych do odnowy zydpowstwa" spowodowała wymordowanie dużej liczby "swego" narodu za co przepraszal gubernator GG Hans Frank na procesie w Norymberdze

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728