Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Rosyjscy turysci pobili polskiego misia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Historia wypisz wymaluj na okładkę Gazety Polskiej :)

 

Jeden z tatrzańskich niedźwiedzi miał pecha – trafił na krzepkich turystów z Rosji. Po bójce dochodzi do siebie w krakowskim zoo.
Według źródeł policyjnych, „obywatele Federacji Rosyjskiej Wasyl Dubienko (lat 37) i Aleksiej Pawłowicz (lat 29), na co dzień pracownicy huty stali w Czelabińsku, spędzali tygodniowy urlop w Zakopanem. W dniu 20 sierpnia wybrali się nad Morskie Oko. Wycieczkę zakłócił incydent, w wyniku którego poważnych obrażeń doznał niedźwiedź brunatny zamieszkujący Dolinę Roztoki”.
Z relacji pracownika Tatrzańskiego Parku Narodowego:
„O godzinie 10.45 odebraliśmy sygnał od turystów idących z Palenicy w kierunku Morskiego Oka, jakoby dwóch mężczyzn okładało pięściami niedźwiedzia. Oczywiście nie daliśmy wiary tej relacji, jednak kolejne telefony skłoniły nas do interwencji. Ku naszemu zdziwieniu na miejscu zdarzenia znaleźliśmy nieprzytomnego niedźwiedzia oraz mocno zakrwawionych obywateli Federacji Rosyjskiej Wasyla D. i Alekseja P. Jak się okazało, wyżej wymienieni weszli na teren TPNu w Palenicy bez uiszczenia obowiązkowej opłaty za bilet. Niedźwiedzia wzięli za pracownika parku w przebraniu, a strach przed wykryciem oszustwa spowodował profilaktyczny atak”.
– My nie znali, szto eto miedwied’ – tłumaczy speszony Wasyl D. – Chcieliśmy dać mu raz w gębę tylko na odczepne, no ale zaczęła się awantura.
W wyniku zajścia niedźwiedź, zwany zresztą przez pracowników TPNu… „Samsonem”, został przetransportowany do Krakowa, gdzie trafił na stół operacyjny kliniki. Po założeniu 9 szwów na czaszce i usunięciu nadłamanego kła „Samson” trafił do ZOO na rekonwalescencję. Niedoszli amatorzy Morskiego Oka zostali oskarżeni o złamanie przepisów o ochronie przyrody i będą musieli zwrócić koszty leczenia zwierzęcia.
Kresy24.pl/sieć
Od Redakcji: Nie jesteśmy w stanie zweryfikować tej informacji – pozostawiamy to naszym Czytelnikom. Gdyby nie była tak zdumiewająca – nie publikowalibyśmy jej. Podajemy ją za licznymi źródłami internetowymi i prosimy traktować jako zwieńczenie sezonu ogórkowego, zresztą… kto wie jak to było naprawdę?
 
Komentarz:
Ludzie, jak można zajmować się Wschodem i czelabińskich dowcipów nie znać…
Czelabińska dojarka z 25-letnim stażem w 2 sekundy jedną ręką doprowadza impotenta do orgazmu.
Czelabiński komornik wystartował w zawodach pływackich. Zajął ostatnie miejsce i wszystkie medale.
Betoniarki tak naprawdę służą do transportu czelabińskich chomików.
W czelabińskiej toalecie zamiast papieru wisi klatka z jeżem.
Czelabińsk. Ojciec znalazł u syna e-papierosy. Kazał mu wszystko wypalić. Razem z akumulatorem i ładowarką.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930