Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Walcman z Frotmanem czyli ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... Partia prezydenta Poroszenki zawarła porozumienie wyborcze z banderowcami ze Swobody.

 

Jak podaje „pseudokresowy” ( wg okreslenia Dawida Wildsteina ) portal Kresy.PL ( ja swom umysłem prostego goja nie jestem w stanie pojąć rozmachu, z jakim młody jastrząb GP/GPC „smieszy, tumani, przestrasza”, oddziela owce od kozłów, portale kresowe od pseudokresowych i patriotów słusznych od ruskich agentów ):
 
Szef partii Blok Petra Poroszenki, Jurij Łucenko, poinformował o szeregu porozumień z banderowską partią Swoboda o niekonkurowaniu w jednomandatowych okręgach wyborczych podczas przyspieszonych wyborów parlamentarnych.
Jurij Łucenko poinformował na antenie ukraińskiej telewizji TSN o porozumieniu z nacjonalistyczną Swobodą. Informację podają także takie ukraińskie media jak portal CENZOR.net i "Ukraińskie Nowości".
"Daliśmy gwarancję <<swobodowcom>>, że po rozwiązaniu Werchownej Rady nie będziemy konkurować z ich deputowanymi w wyborach w okręgach jednomandatowych" - powiedział Łucenko. Dodał on, że Blok Petra Poroszenki przeprowadzał rozmowy o wspólnym starcie w wyborach z partią Front Narodowy.
Swoboda to nacjonalistyczna partia odwołująca się do tradycji OUN-UPA. Ma szczególnie wysokie poparcie w zachodnich obwodach Ukrainy. Jest odpowiedzialna za zablokowanie przekazania Domu Polskiego mniejszości polskiej we Lwowie. Jej działacze zakłócali również w 2011 uroczystości w Hucie Pieniackiej pod Lwowem upamiętniające zamordowanych tam przez UPA Polaków.
censor.net.ua/tsn.ua/un.ua/Kresy.pl
 
No ale skoro warto było poswiecić litewskich Polaków dla porozumienia z Sajudisem, skoro warto bylo zniszczyć polskie organizacje na Bałorusi w walce z tamtejszym Baćką ( szczęsciem nie udało się Baćki obalić i zastąpić go białoruskimi nacjonalistami ), tak tym bardziej warto napluć na groby pomordowanych Wołynian, warto poswięcić tylekroć dziesiątkowanych Polaków na wschodzie, dla budowy wielkiego Banderlandu, który w scisłym sojuszu i uzależnieniu od Niemiec weźmie nas jak w imadło.
Na opamiętanie się durniów z GP/GPC nie liczę, bo raz, że ze szczucia Polaków na Rosjan zrobili sobie sposób zarabiania na życie, a dwa skoro młody Wildstein przemierzył „Ukrainę” wzdłuż i wszerz i nie zauwazył ani jednego banderowca ( tak jak swego czasu Małgorzata Niezabitowska nie mogła spotkać Żyda w Polsce ), to znaczy, że ten szczególny daltonizm nie jest uleczalny ( być może poza ciosem banderowskiej siekiery, ale tego rzecz jasna mu nie życzę ).
A na przyczepkę jeszcze taka mała informacja:
Decyzją władz kijowskich od dwóch miesięcy ludność miejscowa ( = Donbasu ) nie otrzymuje płac, rent i emerytur.
 
Wg pani Ochojskiej, pomoc humanitarna w Doniecku nie jest potrzebna ( w Rosji jest obecnie około 850 tys uchodźców ze wschodniej „Ukrainy” ), a tymczasem jak pisała GP „Putin atakuje konwojem”.

KOMENTARZE

 • Cytat;
  //oddziela owce od kozłów, portale kresowe od pseudokresowych i patriotów słusznych od ruskich agentów//
  Sprawa jest prosta , kto pracuje w piątek wieczorem i nie zapala świeczek ten "ruski agent", a nie polski patriota...
  Pozdrawiam
 • @mania przepraszania 18:36:57
  Swietne!

  pozdr
 • @MacGregor 19:16:51
  Świetne, ale i straszne zarazem;
  http://the614thcs.com/image_zoom.php?show=NWVhMWUzM2IwY2VkMGUyMjUwYzMzZmNjMzE4Y2I1ODkuanBnP3dpZHRoPSI1MzMiIGhlaWdodD0iNDAwIg==
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728