Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Jestem Polakiem, wspomagam Ukrainę ....

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... czy też raczej jestem Żydem i podjudzam Polaków do wojny?

 

Za lubianym kiedys przeze mnie portalem wPolityce.pl:
Widzicie te dzieciaki? Todzieciukraińskie. Rodzice niektórych zginęli na Majdanie i na Wschodzie, w wojnie wywołanej przez Putina.
Udało się zebraćpieniądze i dzieciaki pojechały doPolski odpocząć. Zobaczyły jużWarszawę. Teraz są nad morzem. I dlatego się powtarzam.
Podajemy numerkontana które można wpłacań pieniądze na pomoc dla Ukrainy: Stowarzyszenie Pokolenie 89 1050 1214 1000 0023 1985 3707
Przygotowujemytransport na Ukrainę. Nie jesteśmy w stanie przebić Putina z jego 280. ciężarówkami - to mogłaby zrobić bez trudu Unia Europejska. Ale musimy postawić sobie konkretny cel. Załadujmy jedna ciężarówkę tym co jest najpotrzebniejsze.
Zawieźmy pomoc dla Gwardii Narodowej i innych jednostek walczących na wschodzie, dla ludności cywilnej, pomóżmy w odbudowie zniszczonej szkoły w Słowiańsku.  [ wytłuszczenie na czerwono –McG ].Na ten moment potrzebujemy pieniędzy, ale teżkontaktów na hurtownie spożywcze, farmaceutyczne i przede wszystkim na tani transport. Ukraińcy na wschodzie walczą oswój kraj, ale pośrednio walczą też za nas. Jestem Polakiem, wspomagam Ukrainę.
 
Dawid Wildstein
 
Red. Dawid Wildstein – choć z racji „zalet ukrytych i innych” starszy i mądrzejszy - nie jest ani tak ważny, ani na tyle intelektualnie sprawny, by należało polemizować z każdą jego wypowiedzią i jesli zwracam uwagę na ten konkretny tekst, to ze względu na jego diaboliczną wprost pokrętnosc i manipulację. Najpierw mowa jest o dzieciach, sierotach, ofiarach wojny, na ktore to słowa porfele same się otwierają. Ale juz w następnym zdaniu czytamy, że pomoc ma byc zawieziona też dla Gwardii Narodowej walczącej na wschodzie, czyli przede wszystkim banderowcom z Prawego „Sekatora”, których wizytówką może być choćby zbrodnia w Odessie 2-go maja tego roku.
Zdjęcie wprowadzające pochodzi z blogu pana Bohdana Pietki.  W artykule Nazistowska symbolika sił zbrojnych Ukrainy czytamy m.in.:
Szowinistyczna symbolika jest też obecna na emblemacie Gwardii Narodowej Ukrainy – formacji ochotniczej złożonej z członków paramilitarnych organizacji nacjonalistycznych, głównie Prawego Sektora. To nie tylko czerwono-czarne tło (symbolika OUN/UPA), ale także symbol widniejący u podstawy postaci św. Michała, będący stylizowaną swastyką.
( ... )
USA i Unia Europejska wprowadzają kolejne sankcje wobec Rosji. Właśnie się dowiedziałem, że Jarosław Kaczyński domaga się wprowadzenia przez Polskę embarga na rosyjski węgiel. Nikt jednak nie myśli o sankcjach dla Ukrainy za jawne odwoływanie się do nazistowskiej symboliki niektórych formacji jej sił zbrojnych (pomijając już zbrodnie dokonywane przy pacyfikacji Donbasu). Przecież nazizm i faszyzm są surowo zwalczane zarówno w USA jak i w UE. Czyżby Ukraina dostała od Zachodu specjalną koncesję na uprawianie nazizmu? To popieranie szowinizmu i neonazizmu na Ukrainie może zakończyć się dla Zachodu tak jak popieranie najbardziej skrajnego fundamentalizmu islamskiego w Afganistanie, Iraku i Syrii. Żeby potem nie trzeba było wprowadzać na Ukrainę „międzynarodowych sił pokojowych”.
No i czy siłom politycznym Rzeczypospolitej Polskiej – zarówno obozowi rządzącemu jak i opozycji – nie przeszkadza ta symbolika? Przecież Polska doznała największych strat i okrucieństw nie od komunizmu, ale od nazizmu – niemieckiego i ukraińskiego. Najwidoczniej polski mainstream polityczno-medialny, gorąco wspierający kijowską juntę, pozbył się już wszelkich oporów moralnych.
No ale dla oduraczonego srodowiska Gazety Polskiej pan Pietka to zapewne kolejny „ruski agent”. Zas co do oporów moralnych – jak widac dla częsci „patriotow”, jest jeden nadrzędny cel, który uswięca srodki. Dla zaszkodzenia Rosji można poswięcić nie tylko pamięć o bestialsko pomordowanych rodakach na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, można też machnąc ręką na około dwa miliony Polaków wciąż mieszkających na obecnej Ukrainie, można udawać, że się nie dostrzega rzezi cywilów w Donbasie  ( wszak to tylko „kacapy” ), można też w końcu na siłę wciągać Polskę w nikomu niepotrzebny konflikt z Rosją.
PS
Okazuje się, że nienawiscią do Rosji można uzasadniać nawet pomoc humanitarną, por. "Wyślij tira na złość Putinowi". Akcja w Świdnicy

KOMENTARZE

 • Czyżby to znaczyło, że "Ukrainę" nalezy popierać tak jak Izraela przez popieranie pozowieckich olkigarchow?
  Najlkepiej sprzedać Zalady Puławy i Police razem z Tarnowem Moshe Kantorowi pracodawecy naszego pomartańczowego kwaśniewkiego
  http://telewidz.neon24.pl/post/68520,zaklady-azotowe-pulawy-sprzedawane-za-kredyt
  Chociaż Moshe Kantor jest formalnie putinowcem i pomogł Putinowi pognebić również "naszego" Chodorkowskiego
 • chazaryzm
  syjonistyczny niejedno ma imię i na niezależna.parch.pl
 • @kfakfa 11:38:03
  zapomnialem dodać :

  chazary przybyłe do Polski ze Związku Sowieckiego powinny wrócić tam jak najprędzej i rozrabiać w Rasiji ,nie w Polsce.
 • @kfakfa 11:38:03 Chazarowie (Karaimowie) nie byli talmudystami
  "Chazaryzm" jako wyjaśnienie poochdzenia aszkenazyjskiej ludnosci wymyślił nowoizraelicki historyk najwyraźniej w celu nawiazania kontaktu dialektycznego z Palerstyńczykami. Udalo mu sie też z polską "antysemicką " " prawicą"
 • @telewidzacy 08:31:18
  Mialem na myśli to ,że obecne "żydostwo" ,które zostało wymyslone w XVIIIw. jest chazarstwem i udaje kogoś ,kto nie istnieje czyli podszywa sie pod niego.dlatego chazarski syjonizm.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728