Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Polacy na Litwie proszą o pomoc ... ambasadę Niemiec.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już sam ten fakt powinien być wyrzutem sumienia dla polskich władz, oskarżeniem wobec MSZ-u i „pana Applebaumowego” w szczególnosci.

 

Wileński Rejonowy Oddział Związku Polaków na Litwie w dniu 25 czerwca (środa) organizuje pikietę przed ambasadą Niemiec w Wilnie. Będzie ona wyrazem niezadowolenia z braku postępu w rozwiązywaniu problemów nurtujących Polaków na Litwie i wszystkich mniejszości narodowych.
Pikietujący wręczą ambasadorowi Niemiec w Wilnie Matthiasowi Mülmenstädt petycję, w której proszą o pośrednictwo w przekazaniu treści dokumentu władzom Niemiec.
„My, Polacy mieszkający w Republice Litewskiej, zwracamy się za pośrednictwem Waszej Ekscelencji z petycją do władz Republiki Federalnej Niemiec i apelujemy o wsparcie dla naszych postulatów gwarantujących przestrzeganie i ochronę praw mniejszości narodowych na Litwie zgodnie z prawem europejskim i standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Zwracamy się o pomoc w walce z jawną dyskryminacją na tle narodowościowym, jakiej doświadczamy od wielu lat w naszym kraju" – czytamy w petycji.
Całosc na portalu Kresy.
Tymczasem w Polsce pod rządami „c* d* i kamieni kupy” wciąż panuje przekonanie, tak zgrabnie wyrażone przed ponad 20 laty przez Kostrzewę-Zorbasa ( wówczas w MSZ ), że „litewskich Polaków można poswięcić dla zgody z Sajudisem”.
Zgoda z Sajudisem ( czy jak tam się teraz przepoczwarzył ) czy z byłą komunistką Grybauskiene może być tylko na całkowite unicestwienie polskosci w tym z założenia antypolskim i potrzebnym nam jak czyrak na siedzeniu ksenofobicznym państwie.
Wg naszych wciąż hołdujących szkodliwym fantazmatom Giedroycia mężyków stanu, nie ważne, że Lietuwa jest chorobliwie antypolska i sprzymierzy się przeciwko nam z każdym, ważne że na razie tworzymy razem z nią wspólny antyrosyjski front. A wilenscy Polacy muszą szukać ratunku u skądinąd nawykłych do praworządnosci Niemców.

KOMENTARZE

  • i co w tym dziwnego
    przecież Polak Polaka ma głęboko w d....
  • @interesariusz z PL 22:50:51 - NIEPRAWDA, TO WASP-OWSKA MASONERIA
    Od roku 1926-go nieprzerwanie przy władzy jest masoneria, nastał i przeminął Hitler i hitlerowcy, nastał i przeminął Stalin i stalinowcy - a milionowa banda masonów jest obecna, jątrzy i podszywa się pod Polaków. Pański wpis jest taki właśnie - krzywdzący, kłamliwy, jątrzący i masoński.
  • Polacy na Litwie zrozumieli że władze w Warszawie nie są kompetentne i że w Berlinie
    trzeba interweniować

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728