Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1752 posty 1580 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kogo wspiera Radosław Sikorski?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[ pytanie cokolwiek retoryczne, ale zachowujmy się kulturalnie, żeby nie podpasc pod mowę nienawisci, ktora jako taka w naszej Judeopolonii dozwolona jest jedynie wobec Polaków ].

 

Ministerstwo Spraw Zagranicznych finansuje zagraniczne organizacje, które nie działają na rzecz Polski. Resort Radosława Sikorskiego lekką ręką wydaje pieniądze na wsparcie organizacji żydowskich kosztem tych instytucji, które wspierają polski język i polską kulturę.
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski przedstawił wczoraj w Senacie informację na temat polityki wobec Polonii. Wśród wielu kwestii pojawiło się także pytanie senatora Grzegorza Biereckiego o finansowanie zagranicznych organizacji, które nie działają na rzecz Polski. Chodzi m.in. o wspieranie przez MSZ organizacji żydowskich.
Szef polskiego MSZ w swojej odpowiedzi mówił o współpracy z organizacjami, które są tworzone prze grupy etniczne, które kiedyś zamieszkiwały terytorium I RP. Sikorski podkreślał, że w polskim interesie narodowym jest uświadamianie amerykańskim Żydom, że tak naprawdę pochodzą z Polski i wobec tego powinni być Polsce życzliwi.
„To niepokojące działania Ministerstwa Spraw Zagranicznych” – podkreśla senator Grzegorz Bierecki. Wsparcie tych organizacji odbywa się, bowiem kosztem tych, którzy rzeczywiście promują polskość – dodaje senator.
 
Z innych dokonań naszego Cyncynata (Cincinnatus - rzekł sentencjonalnie wojewoda - daje się oderwać od pługa tylko w razie ostatecznego niebezpieczeństwa! – to cytat z „Nikodema Dyzmy” ):
Koniec TVP Polonia od dawna postulował Max Mówi-jak-jest-Kolonko, ale nie po to, by w to miejsce otworzyć nowy projekt skierowany tylko na Wschód, a ktorej to telewizji nie będzie można odbierac w kraju ( czyżby dlatego, żeby nie można było sprawdzić, co nadają? ). Znając dotychczasowe projekty Sikorskiego ( choćby skandaliczny i infantylny zarazemwww.doyouknowpolska.com ) czy uporczywe lansowanie nowej nazwy „diaspora polska” w miejsce uswięconej tradycją Polonii, mam poważne obawy i aż chciałoby się rzucić bufonowi parafrazą sponsorowanego przez Ministerstwo Kultury ( min. Zdrojewski ) hasła „zimo wypierdalaj”.
Co tu dalej „dumać na londyńskim bruku”?
Tak jak bez odsunięcia obecnego rządu od koryta ( żeby jedyne szkody wynikały z zawłaszczenia koryta, to jeszcze byłoby pół biedy ) nie ma szans nie tylko na wyjasnienie, ale nawet na uczciwe sledztwo w sprawie Smoleńska, tak bez spolszczenia MSZ-u możemy sobie jedynie ponarzekać na blogu.
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31