Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1767 postów 1623 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Róża Gräfin von Thun und Hohenstein

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fragment “Pocztu mędrców polskich” Łukasza Warzechy.

 

Jako że nadchodzą wybory do Parlamentu Europejskiego, a grafini von Thun und Hohenstein w nich kandyduje (z listy PO w Małopolsce z 1. miejsca), należy jej się tutaj pierwszeństwo. W jej przypadku zgodni są członkowie wszystkich frakcji politycznych: mamy do czynienia z przypadkiem absolutnie wyjątkowym, trudnym do strawienia nawet dla osób najłagodniejszych i gotowych współpracować ze wszystkimi.
Znalazłszy się po poprzednich wyborach w Parlamencie Europejskim, pani poseł wyznała, że "jest w raju". Inne jej deklaracje porażają podobną głębią i nabożnym stosunkiem do Unii Europejskiej. W swojej nowej książce "Parlament antyeuropejski" europoseł Marek Migalski pisze o niej: "Główna łokciowa w Platformie Obywatelskiej - potrafi na każdym spotkaniu z kimś ważnym tak się ustawić, tak walczyć o pozycję, że jest zawsze na samym środku zdjęcia. Wszystko jej się podoba, wszystko ją zachwyca. Gdyby jej ktoś powiedział, że Komisja Europejska właśnie wynalazła syfilis, potrafiłaby bardzo szybko uzasadnić sens, doniosłość i pożytek takiej wspaniałej nowej inicjatywy Brukseli".

 

Ze słynnego wywiadu Roberta Mazurka z nią wiemy, że Róża Thun skoczyłaby w ogień za Adamem Michnikiem, po katastrofie smoleńskiej państwo zrobiło wszystko, co się dało, a Palikot z Niesiołowskim byli pełni współczucia dla ofiar.
Róża Thun jest z Krakowa. Pozostaje pytanie: skoro tam wygrywa, to czy w Krakowie ludzie nie są… jak by to powiedzieć… jacyś dziwni?

 

Całosc: SE

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031