Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1543 posty 736 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J23 na angielskiej prowincji alias ruski agent ps. "Moherowe Walonki Putina"

Róża Gräfin von Thun und Hohenstein

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fragment “Pocztu mędrców polskich” Łukasza Warzechy.

 

Jako że nadchodzą wybory do Parlamentu Europejskiego, a grafini von Thun und Hohenstein w nich kandyduje (z listy PO w Małopolsce z 1. miejsca), należy jej się tutaj pierwszeństwo. W jej przypadku zgodni są członkowie wszystkich frakcji politycznych: mamy do czynienia z przypadkiem absolutnie wyjątkowym, trudnym do strawienia nawet dla osób najłagodniejszych i gotowych współpracować ze wszystkimi.
Znalazłszy się po poprzednich wyborach w Parlamencie Europejskim, pani poseł wyznała, że "jest w raju". Inne jej deklaracje porażają podobną głębią i nabożnym stosunkiem do Unii Europejskiej. W swojej nowej książce "Parlament antyeuropejski" europoseł Marek Migalski pisze o niej: "Główna łokciowa w Platformie Obywatelskiej - potrafi na każdym spotkaniu z kimś ważnym tak się ustawić, tak walczyć o pozycję, że jest zawsze na samym środku zdjęcia. Wszystko jej się podoba, wszystko ją zachwyca. Gdyby jej ktoś powiedział, że Komisja Europejska właśnie wynalazła syfilis, potrafiłaby bardzo szybko uzasadnić sens, doniosłość i pożytek takiej wspaniałej nowej inicjatywy Brukseli".

 

Ze słynnego wywiadu Roberta Mazurka z nią wiemy, że Róża Thun skoczyłaby w ogień za Adamem Michnikiem, po katastrofie smoleńskiej państwo zrobiło wszystko, co się dało, a Palikot z Niesiołowskim byli pełni współczucia dla ofiar.
Róża Thun jest z Krakowa. Pozostaje pytanie: skoro tam wygrywa, to czy w Krakowie ludzie nie są… jak by to powiedzieć… jacyś dziwni?

 

Całosc: SE

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031