Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Weteran z I., ktory dowodził kijowskim oddziałem bojowym.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

[ Nie mam więcej pytań / I rest my case – MacG ].

 

'Delta' has headed 'the Blue Helmets of Maidan' of 40 men and women - including several IDF veterans - in violent clashes with government forces.
 
[ Delta dowodził “Błękitnymi Hełmami Majdanu” czyli oddziałem 40 mężczyzn i kobiet, w tym kilku byłymi żołnierzami IDF ( Izraelskich Sił Zbrojnych ) podczas gwałtownych starć z siłami rządowymi ].
... przyznam, że mnie zatkało i po prostu oczom nie wierzę ...
Przytocze tylko  jeden fragment:

„Nie należę [do Swobody], ale wykonuję ich rozkazy. Wiedzą, że jestem Izraelczykiem, żydem i byłym żołnierzem IDF. Nazywają mnie ‘bratem’” powiedział. „To co się mówi o Swobodzie to przesada, wiem to na pewno. Nie lubię ich za brak konsekwencji, a nie przez jakiś problem antysemityzmu”.

Zdaniem Ariela Cohen’a, starszego pracownika naukowego w waszyngtońskiej Fundacji Heritage, dowódcza rola Swobody w rewolucji na Ukrainie to nie tajemnica.

„Siłą napędową tzw. białego sektora Majdanu są nacjonaliści, którzy wystąpili przeciw oddziałom szturmowym policji i snajperom, którzy do nich strzelali” - powiedział Cohen.

A jednak wielu Żydów poparło rewolucję i aktywnie w niej uczestniczyło. ( ... )

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728