Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Dżulio: List kozaków zaporoskich do Magdaleny Mittwoch

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

goosey, goosey ... gender ( w orginale: gander )

 

Ty, bolszewicka sobako, babojago przebrzydła, horpyno naddniestrzańska, stalinowski pomiocie, kałmucki podnóżku, unijna kurtyzano, berlińska ladacznico, czarownico z bagien. Jaka z ciebie do diabła baba, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje siostry gender, psia ich mać, nurzają się w szambie. Nie będziesz ty wściekła wadero uczyć nas jak mamy żyć, nie będziesz dzieci naszych znieprawiać, w żłobkach rajfurzyć, chłopcom sukienki przez głowę wkładać, dziewczynkom skrobanki robić.
Walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, taka twoja mać. Rajfurko brukselska, unijny pachołku, lizboński bękarcie, moskiewska szmato, świński ryju, kałmucka kanalio, mentalny kacapie, kurzy móżdżku, clownie dardanelski, córko enkawudzisty i kołchozowej cichodajki. Świński ty ryju, kobyli zadzie, strzygo nieochrzczona, taka twoja mać.
O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawa mendo. Nie będziesz ty nawet naszych kur szczać prowadzać, ani baranów macać, bo się do tego nie nadajesz. Fakultety jakieś pokończylaś, a głupsza jesteś od koziego zada i z ciebie taki profesor jak z koziej dupy trąba.
Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u ciebie, za co możesz w zadek nas pocałować i jak się jeszcze raz tu pojawisz dupę nahajem skroimy, łeb ogolimy, wytarzamy w smole, posypiemy solą i zakopiemy w stepie na wieczne pohańbienie.
 

sciągnięte żywcem z

//www.fronda.pl/blogi/zyziu11/list-kozakow-zaporoskich-do-magdaleny-mittwoch,37223.html

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930