Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1752 posty 1580 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

“Stajnia Geremka” albo czy ta okupacja kiedykolwiek sie skonczy? ( Ryszard Schnepf )

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co by o “drogim Bronislawie” ( RIP ) nie mowic, stary cap doskonale zdawal sobie sprawe z kluczowej roli MSZ-u dla budowy Judeopolonii. Zbudowana przez niego w MSZ kuznia kadr ( zwana potocznie “stajnia Geremka” ) dziala bez zarzutu.

 

Grzegorz Bierecki ( wspolzalozyciel SKOK-ow, przewodniczacy WOCC-u ) zadaje kucykowi z geremkowskiej stajni RETORYCZNE pytanie:
Pytanie jest retoryczne, bo odpowiedz jest oczywista.
Przytaczam in extenso za //yelita.pl/artykuly/art/schnepf-ryszard
 
Ryszard Schnepf - (ur. 22 września 1951 w Warszawie) – żydowski dyplomata, historyk, iberysta i urzędnik państwowy, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005–2006, wiceminister spraw zagranicznych w latach 2007–2008, od 2008 ambasador RP w Królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory. Obecnie ambasador w USA z nominacji swojego przyjaciela Radka Sikorskiego, szefa MSZ. Współzałożyciel żydowskiej loży w Polsce - B’nai B’rith po hebrajsku Synowie Przymierza która ma już pełną kontrolę nad Kancelarią Prezydenta RP, rządem a szczególnie MSZ oraz ma olbrzymie wpływy w telewizji publicznej i stowarzyszeniach odpowiedzialnych za kulturę, nauczanie,zdrowie i kształtowanie polskiej opinii publicznej.
Działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku, rozwiązujący antypolskie organizacje masońskie w Polsce.
W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith - Loża Polin.
Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! Nie pisały oczywiście o tym gazety, nie informowała również telewizja, ale wzmiankę na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA w Polsce.
Ryszard Schnepf, zanim został głównym doradcą premiera Marcinkiewicza w polityce zagranicznej, był ambasadorem w Urugwaju (1991-1995) i w Kostaryce (2001-2005). Wsławił się wówczas organizowaniem haniebnej nagonki na przywódcę Polonii w Ameryce Łacińskiej, prezesa USOPAŁJana Kobylańskiego.
Historyk, wychowanek Geremka, został ambasadorem w Urugwaju z poręki Krzysztofa Skubiszewskiego, choć nie był do tego w żadnym razie przygotowany merytorycznie. Działał judząco i destrukcyjnie wśród Polonii w Ameryce Łacińskiej. Krzysztof Górecki pisał w tekście "Tradycja obozu zagłady" ("Nasza Polska" z 30 sierpnia 2005 r.) o Schnepfie m.in.: "Od pierwszych chwil skłócony z Polonią. Przez potomków Polaków z Urugwaju i Ameryce Łacińskiej zwany, z uwagi na dwuznaczną, uwłaczającą godności dyplomaty konduitę (zajmował się głównie interesami z miejscowymiŻydami oraz ryzykownym handlem sprowadzanymi bezcłowo luksusowymi samochodami), 'awanturnikiem polskiej dyplomacji'". Ostro potępił sposób zachowania się Schnepfa przywódca Polonii w Ameryce Łacińskiej prezes Jan Kobylański, który wyzwał Schnepfa od "agentów KGB i Castro". Z kolei to właśnie Shnepf szczególnie mocno przyczynił się do odwołania Jana Kobylańskiego z funkcji honorowego konsula RP w Montevideo. Ukarano go tak za jednoznaczne poparcie dla prezesa Edwarda Moskala, protestującego przeciw ciągłym ustępstwom wobec szkalujących Polskę środowisk żydowskich. Niejednokrotnie zwracano uwagę na bardzo szkodliwąrolę odegraną przez R. Schnepfa w Ameryce Łacińskiej. Na przykład polonijna działaczka Elżbieta Sczepańska pisała w tekście "Polonia, czyli ofiary i oprawcy" ("Głos" z 1-8 kwietnia 2006 r.), iż: "Ryszard Schnepf, będąc ambasadorem RP w państwach Ameryki Łacińskiej, działał na szkodęPolaków i Polski".
Jako główny doradca premiera Marcinkiewicza w polityce zagranicznej Schnepf szczególnie gorliwie zajmował się sprawą zapewnienia jak największego zadośćuczynienia Żydom za mienie w Polsce. Stąd jego usunięcie z funkcji zostało przyjęte ze szczególnym żalem przez przedstawicieliŚwiatowego Kongresu Żydów. Znalazło to wyraźne odbicie w tekście zamieszczonym na stronie internetowej tego Kongresu, gdzie wyrażono obawy, że odejście Shnepfa może doprowadzić do spowolnienia procesu negocjacji między rządem Polski a środowiskami żydowskimi w sprawie mienia (por. szerzej T. Sommer, Dla kogo robił Schnepf, "Najwyższy Czas" z 27 maja 2006 r.). Według T. Sommera: "Komunikat WJC (tj. Światowego Kongresu Żydów) wprost sugeruje, że Schnepf był zaangażowany w negocjacje z przyczyn osobistych, a właściwie - po prostu rasowych". Sommer przypomniał w swym tekście również jakże niegodną nagonkę organizowaną przez Schnepfa na prezesa Kobylańskiego, stwierdzając: "Można wręcz odnieść wrażenie, że niczym innym ambasador Schnepf jako przedstawiciel RP w Ameryce Łacińskiej się nie zajmował. Za sprawęSchnepfa Kobylańskiemu przypięto łatkę 'klinicznego antysemity', a nawet faszysty (...)". Dodajmy,że w tej nagonce po dziś dzień uczestniczy w sposób niezwykle ordynarny i tendencyjnyżona Schnepfa - prezenterka telewizyjna Dorota Wysocka-Schnepf (patrz: np. gwałtowny atak tejże na prezesa Kobylańskiego w I programie TVP 15 stycznia 2007 r.). Szokuje fakt dopuszczenia do takiego nadużywania ekranu telewizji publicznej do niegodnych i oszczerczych aktów nienawiści wobec najsłynniejszego dziś przedstawiciela Polonii świata. Jako ambasador w Urugwaju i następnie w Kostaryce znany był z rozlicznych skandali obyczajowych i finansowych.
Warto przypomnieć jednak, co zdecydowało o usunięciu Schnepfa, długo traktowanego jako głównego doradcę premiera Marcinkiewicza w sferze polityki zagranicznej. Otóż Schnepf w sposób wręcz kretyński ujawnił swą postawę godzącą w podstawowe interesy Polski, publicznie udzielając poparcia tak antypolskiej inicjatywie jak projekt budowy gazociągu Niemcy - Rosja na dnie Bałtyku. Jak pisał Piotr Gursztyn w tekście "Dymisja Schnepfa za międzynarodową gafę" ("Dziennik" z 12 maja 2006 r.) Schnepf powiedział, że "rząd chce zaproponować polski udział w budowie gazociągu Rosja - Niemcy. Informacja ta została od razu zdementowana przez premiera (...). Marcinkiewicz był kompletnie zaskoczony wypowiedzią swojego doradcy. Decyzję o błyskawicznym zdymisjonowaniu Schnepfa za jego jakże nielojalne wobec premiera i ogólnie wobec polskich interesów narodowych wystąpienie skomentował wpływowy europoseł PiS Adam Bielan - mówiąc w rozmowie z dziennikarzem "Rzeczpospolitej": "Ryszard Schnepf został zdymisjonowany wyłącznie z powodu złożenia niezgodnej z polityką rządu i interesem państwa propozycji dotyczącej możliwości przyłączenia się Polski do projektu rurociągu rosyjsko-niemieckiego". Kompromitujące wystąpienie Schnepfa w sprawie gazociągu przekreśliło jego szanse na objęcie stanowiska ambasadora RP w Madrycie. Pomimo to i tak Schnepfa potraktowano zaskakującołagodnie. Usunięty z otoczenia premiera przeszedł do MSZ, gdzie pełni funkcję pełnomocnika ministra spraw zagranicznych do spraw "zagrożeń". Rzecz przedziwna w sytuacji, gdy to właśnie on jest szczególnie wielkim zagrożeniem dla polskich interesów i symbolem wyjątkowej nielojalności osoby pełniącej wysokie publiczne stanowisko.
Ciekawostką jest fakt sprawowania przezeń równocześnie stanowiska dyrektora fundacji "Szalom" prowadzonej przez rodzinę Szurmiejów.
Ryszard Schnepf praktykuje uporczywy lobbying na rzecz:
1.  roszczeniowych organizacji żydowskich
2.  partycypacji Polski w rosyjsko-niemieckim projekcie "Rurociągu Północnego" /Bałtyckiego/), także (niejako widocznie etatowy "reprezentant prawicy")
 
Sala konferencyjno-bankietowa dla żony ministra - tak, dla dzieci - już nie. Nowy ambasador RP w Waszyngtonie Ryszard Schnepf odmówił rodzicom dzieci, uczęszczających do polskiej szkoły w stolicy USA, zorganizowania w ambasadzie spotkania świątecznego w 2012 roku Decyzja dziwi tym bardziej, że kilkanaście dni temu w rezydencji ambasadora swoje książki promowała żydowska pisarka Anne Applebaum – prywatnie żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Wówczas ani ambasador, ani szef MSZ nie widzieli w tym niczego niestosownego. Warto podkreślić, że w przygotowanie wspomnianej imprezy zaangażowano pracowników ambasady. To jego kolejny skandal!!!
 
Warto przy tej okazji przypomniec:
A takze niedawne szczere slowa innego wspolzalozyciela BB do o.Rydzyka:
 
 

KOMENTARZE

 • Nie ma tu jeszcze Mind Service?
  Dziwne...
  Widocznie to nie jego "odcinek".
 • Dałam 5*
  ale:

  //Instalacja loży miała miejsce dokładnie w dniu 9 września 2007 r za zgodą Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?! //

  Ten znak zapytania to jak na onecie.
  Masz dowody, że za zgodą, czy nie ?
  Trochę odpowiedzialności by się przydało, bo co to za stwierdzenie faktu, ze znakiem zapytania na końcu.
  Dla mnie jak pomówienie ....
 • @Astra 14:13:22
  Zamiast wydziwiać nad znakiem interpunkcyjnym po prostu sprawdź kto wydał zgodę na wznowienie działalności. Takie praktyki w komentarzach nakręcają tylko spiralę kłótni.

  Na wznowienie działalności loży zezwolił Prezydent RP Lech Kaczyński. Amen.

  Już 3 miesiące później, jako jedyny do tej pory prezydent, zapalił w Pałacu Namiestnikowskim świece na żydowskie święto Chanuki. To samo w wykonaniu kolejnego prezydenta właściwie już nie dziwi.
 • @korwinista 17:23:04
  "Na wznowienie działalności loży zezwolił Prezydent RP Lech Kaczyński. Amen."

  Oj... jak śmiesz szargać świętości !
  :)
 • BOJKOT WYBORÓW APEL ANNY WALENTYNOWICZ
  Nic się w Polsce nie zmieni bez zmiany kodeksu wyborczego czyli ordynacji wyborczej.Bez JOW Polacy nie będa mieli możliwości wybierać się pośród siebie w małych jednomandatowych okręgach z liczbą wyborców 65000.Tego się boją zasiadające w sejmie partie-mafie.Oni nam JOWów nie dadzą ot tak.Musimy o JOWy zawalczyć poprzez zbojkotowanie wyborów do europarlamentu,senatu i sejmu a następnie w wyborów na urząd prezydenta.ONI sami się nie wybiorą bo gdyby mogli to nie organizowali by igrzysk pt wybory i nie wydawali by setek milionów złotych z naszych podatników kieszeni.Chodzenie na wybory to kolaboracja z obecnym antyobywatelskim i antyludzkim systemem władzy,to utrwalanie tego systemu .Trzeba organizować się w wyborach samorządowych i przygotowywać poparcie dla miejscowych liderów,bezpartyjnych działaczy.Trzeba zajmować miejsca partyjniaków w radach gmin,miast i powiatów oraz wujtów,burmistrzów i prezydentów miast.Partie -mafie pozbawione wpływów w samorzadach ,umrą śmiercią naturalną i oto chodzi.Musimy doprowadzić do JOW i sejmu bezpartyjnego ,który będzie kontrolował rządy a nie jak to ma miejsce teraz że rządy kontrolują sejm.Poprzyjmy zatem apel pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów.Apel znajduje się na stronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA New York http://youtu.be/6lFN-kQg6lM
 • @korwinista 17:23:04
  //Już 3 miesiące później, jako jedyny do tej pory prezydent, zapalił w Pałacu Namiestnikowskim świece na żydowskie święto Chanuki. To samo w wykonaniu kolejnego prezydenta właściwie już nie dziwi.//

  A dlaczego nie dziwi ?
  Ty jakiś mistyk jesteś ? co to za Amen ?
  A Twój wódz obchodzi Chanuki, tak chcę wiedzieć, ze źródła :)
 • @Astra 18:06:22
  Widziałaś kiedykolwiek żeby Żydzi odpuści
 • @Astra 18:06:22
  A dziwi jeśli ma żonę żydówkę?

  Amen nie przynależy wyłącznie mistykom.

  Nie obchodzi. Gdyby obchodził wiedziałabyś o tym już dawno. Jest wielu chetnych na wyprodukowanie kompromatów na JKMa ale jakoś od wielu lat żadnemu się nie udaje. Noże, lojalki, zjadanie niepełnosprawnych dzieci... ehhh... Za to zdradę i nikczemność ogłaszają patriotyzmem.
 • @moher 20:03:39 NARÓD JUŻ SIĘ OBUDZIŁ
  Nie mam żadnych watpliwości co do tego ze Naród się obudził.Jak przyleciałem z Nowego Yorku na pogrzeb pani Ani Walentynowicz i zobaczyłem warszawiaków gromadzących się wzdłuz ulicy Żwirki i Wigury,czekających na trumnę z ciałem prezydenta to powiedziałem mojemu zięciowi Jacek zapamiętaj ten dzień,to jest dzień przebudzenia się Narodu.Tłumy ludzi którzy przyjeżdżali z całej Polski,gromadzące się pod pałacem na Krakowskim Przedmieściu oraz tysiące zapalanych zniczy potwierdziły tylko to co powiedziałem dzień wcześniejMY Polacy mamy coś takiego w sobie że można nas przygnieść ale tylko do pewnego poziomu.Od tego poziomu prostujemy się.Widać to prostowanie się chociażby po nastrojach wśród zwykłych ludzi,widać po ilości referendów samorządowych.NIKT I NIC już nie zdoła zachamować tego procesu,nawet wprowadzenie stanu wojennego co jest nie wykluczone.UKŁAD Z MAGDALENKI PRZEGRAŁ Z NARODEM To są już ostatnie jego podrygi i nic nie pomoże namawianie premiera do bojkotu referendum w Warszawie,nie pomoże antydemokratyczna postawa prezydenta RP,nie pomoże nazwanie referendum aktem politycznym przez prymasa arcybiskupa Józefa Kowalczyka.Tak kończą wszystkie reżimy totalitarne.RODACY ,W KRAJU I NA ŚWIECIE POPRZYJCIE APEL PANI ANNY WALENTYNOWICZ O BOJKOT WYBORÓW DO SEJMU Oni sami się nie wybiorą,dlatego organizują igrzyska pt wybory i wydają z naszych podatków setki milionów złotych.Organizujcie się w wyborach samorzadowych.Odbierajcie partiom -mafiom pozycję w radach gmin,miast,powiatów.Wprowadzajcie bezpartyjnych kandydatów na urzędy wujtów,burmistrzów i prezydentów miast/Partie - mafie pozbawione władzy w samorządach umrą śmiercią naturalną.Zmusimy je do wprowadzenia obywatelskiej ordynacji JOW i wybierzemy SEJM BEZPARTYJNY POLAKÓW Sejm ,który w imieniu i interesie Narodu,będzie nadzorował pracę rządu .Apel pani Ani Walentynowicz znajduje się nastronie www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA New York
  >http://youtu.be/6lFN-kQg6lM
 • Część lub wszyscy z nich ukryta pod polskimi nazwiskami wydała już pomiot w
  Część lub wszyscy z nich ukryta pod polskimi nazwiskami wydała już pomiot w trzecim pokoleniu i oni rządzą.
  Wykaz osób, Żydów, hitlerowskich konfidentów, SS manów, urzędników w Gettcie Warszawa.
  Zestawienie zostało sporządzone w oparciu o kartotekę zespołu archiwalnego „Delegatura Rządu
  na Kraj”. Informacje o współpracy pozyskał Wywiad Delegatury Rządu.

  Adler Sienna 16
  Adler Majer Ogrodowa 16
  Adler Moszek Orla 6
  Adler Stanisław adwokat
  Adler Stanisław Służba porządkowa żydowska
  Aszenberg Jehuda Służba porządkowa żydowska
  Aszenberg Jozef
  Alter Mojżesz Lesno 66
  Altmejd Wolf Leszno 83
  Altmejd Moszek Nowolipki 44
  Amsterdam Roman Żelazna 84/22
  Anders współpracuje z Jewerbamem i Thilem
  wydaje Żydów z poza getta
  Anders - bokser Makabi Służba porz. żyd.
  Anders Stasiek Pańska 7
  Anker Nowolipie 13 Łowicz
  Apt Jakób Służba porząd. żyd.
  Aron Lejser Izrael Dzielna 30
  Aronson Owszej Służba porząd. żyd.
  Aronson Moszej Pańska 69 SP
  Aschenmil Dawid Ogrodowa 11 Służba porząd. żyd.
  Aschemil Dawid Zgierz 16.10.1910
  Askenajzer Jozif Leszno 66 Adwokat
  Asz Klehanen Elektoralna 5
  Aseerman Ber Pańska 45
  Anerbach Jakub Sienna 18
  Awerbuch Józef Nowolipki 5
  Bachmajer Chejm Szezdowska 4
  Bank Jeszua Szezdowska 4
  Bassis milicja
  Bamberg Artur zarządca domów żydowskich
  Bamberg Majer Dzielna 11
  Bauman Josek Berek Elektorralna 20
  Bong Paweł milicja
  Baron Służba porząd. żyd.
  Baron Maxymilian Służba porząd. żyd.
  Ben Adolf Gegla 19
  Berlandstejn Zysie Myhy 9
  Bergman Hilel Urbeckiego 4
  Bergman Hler Urbeckiego 4
  Bergman Fiszel Ogrodowa 18
  Bialer Leszno 13 przywódca relig. Żydów w Łodzi - Gestapo
  Białystok Fajwel Nowolipie 6
  Bigelman Estera Gitla pielęgniarka
  Zyberbrant Zofia
  Birstejn Cheim Ciepła 6
  Birnbaum Pinkus Franciszkańska 21
  Firma Kohn i Heller
  Blejel Feder Cheim
  Blanstein Jerzy Elektoralna 6
  Blanstein Seweryn Ogrodowa 11
  Blaszer Paweł Nowolipie 21 a
  Blansaprer Ignac Służba porząd. żyd.
  Blejwas Henryk adwokat
  Bloch Zygmunt zarządca domów żydowskich
  Bochnstejn Awrean
  Bonas Lejzer Ogrodowa 5
  Boraks Stanisław adwokat służba porząd. żyd.
  Bornstejn Mojsze Służba porząd. żyd.
  Brabander Benedykt Służba porząd. żyd.
  Bramson Bolesław adwokat
  Bramson Borys adwokat
  Branct Szymon Leszno38
  Brantman Sana Dzielna 11
  Brendel Leszno 52m8 konfident
  Bendl Jakub
  Brewda Aleksander Służba Porządkowa Żydowska
  Bewda Aleksander adwokat
  Bramberg zam. przy Żurawiej - wraz z Gestapo rabował mieszkania Żydów
  Bromberg Awigdor Żelazna 75 Służba porząd. ży.
  Bronstejn Pelte
  Browerman Leszno 49 Zarządca domów żydowskich
  Boryn Tun Nowolipie 62
  Bryskin Edward Ogrodowa 18
  Brzeziński Mojżesz Służba porząd. żyd.
  Sieradzki Adam Żelazna 69 „Bubi” agent Gestapo
  Bukimer Szpicel na Pawiaku
  Burch Ezechiel Franciszkańska 15
  Burstyn Moszek Dzielna 40
  Can Władysław adwokat Służba porząd. żyd.
  Cederbaum Mojżesz Focha 5/7m6 ur. 1911 Warszawa. szantażysta i donosiciel Gestapo
  Cejtlin Abracham Karmelicka 4 zarząd domów Żydowskich
  Cejtlin Rubin policja żydowska
  Chajkin Stanisław agent Gestapo
  Chaskielewicz Janusz Żelazna 81 Służba porządkowa
  Chencyner Jakub Orla 11
  Con Mosz Leszno 57
  Cuker Eliasz Sienna 57 Służba porząd. żyd.
  Cuker Max Karmelicka 15 agent Gestapo polizei
  Cukerman Jozef Pawia 33
  Cwajfus Ignacy
  Swajsporn Rafał Ogrodowa 39
  Cwielich Jakob Dzielna 46 agent Gestapo
  Cychtgier Gestapo
  Cypin Nayan Nowolipie 12
  Cypin Saul Nowolipie 12 zarzadca domów żydowskich
  Cytryn Szlma Zimna 5
  Czackis Mojżesz Służba porząd. żyd.
  Czackies Mieczysław adwokat służba porząd. żyd.
  Czapliński Marceli adjutant komendanta gł. służby porząd.
  Czapliński Stanisław szef działu gospod. MPZ
  Dawidowczyk Chaim Elektoralna 35
  Dawny Fiszel Nowolipie 14
  Dembiński Mojżesz Pańska 6
  Doktorczyk Mojżesz Krucza 6
  Dortman Józef Ogrodowa 5
  Drejman Izaak
  Drezner Nattel
  Dunkielman Henoch Młyny 9
  Edellist Lucjan Pawia 30
  Efraimowicz German 10.11.1902 SD legitymacja
  Ejsewmeser Abram
  Epelbaum Pejsach Gęsia 103
  Ekstein Ipel Mylna 11 a
  Epsztejn Mieczysław Służba porząd. żyd
  Erlich Berek Dawid
  Erlich Józef Nowolipki 26 legitymacja .pol. agent Gestapo
  Eweńczyk Aleksander syn Zajla i Chany ur.17.10.1889 mojżeszowy
  Fajertag Jzrael Dzielna 27 księgowy
  Fajerman Marian Nowolipki 18
  Fajerstejn Chajm Abram Żelazna 69 Służba porząd. żyd.
  Fajerstejn Chajm Chaskiel służba porządkowa
  Fajmgmblut Adolf służba porządkowa
  Fajher Dawid Leszno 52
  Fajnsztajn
  Fajtuch Józef służba porządkowa
  Fajntuch Józef Czyżowska 29 adwokat
  Fajttowicz Aleksander
  Famiter Jozuf Nowolipki 38
  Fajnstein Abram Żelazna 86
  Fajgeles Szulim Muranowska 1
  Fajman Chejm Elektoralna 30
  Fajwmszel Franz Fiszel Nowolipki 63
  Fleczer Wiktor Leszno 72 pomagał Gestapo
  Feldman Dawid Żelazna 74
  Feldstejn Józef Elektoralna 53
  Felman Moszek Nowolipie 48
  Felhendler Chejm
  Fels Józef adwokat
  Fels Józef Leon
  Finlelstein Izak Leszno 35 - widziany z Sachsenhusenem prz rabunku mienia żydow.
  Finlelstejn Szeya Krochmalna 42
  Finlelsztejn Szepsel
  Fiszlon Mordha Krochmalna 55
  Fiszel Moritz Nowolipie 58
  Fleichbaum Albin
  Flejszman kontakt Gestapo
  Flejszman Albin kier. II rejonu ZSP
  Folman Wolf Nowolipie 18
  Fogler Max Nalewki 10 Sichercheitspolizei
  Fordowiski Ignac
  Frejlich Adam Zydowska Słuzba Porządkowa
  Frejlich Maurycy Nowolipki 26
  Frendzel Zdzisław
  Frydman Henryk Leszno 66
  Frydman Mordka
  Fryszman Dawid Leszno 49
  Fryszman Witold Orla 5
  Femerstenberg Izydor
  Fux Abram Gęsia 101
  Fusz Salke Dzika 44
  Gajcherman Judke
  Ganc Stanisław Śliska 7
  Gabiński Stanisław
  Gąsiorowicz Abram Solna 21
  Gejerman Julian
  Gelade Moszek Nowolipki 27
  Geller Konrad
  Gechardt Aleksander
  Gerszteift Izaak Leszno 74
  Gejer Jewachin Leszno 47
  Gicht Natan Nowolipki 44 a
  Gietczyński Grzegorz Tłokmickie 2/13 - doktor gestapowiec
  Ginewcman Benjamin SD
  Galdsztejn Szymon Ogrodowa 53 doktor
  Gtowiczower Bronisława SD
  Goctaw Zygmunt Gęsia 49 komisarz obozu żydow. Getto
  Godłowicz Kessel Niska 52 SD
  Goldberg Abram Gęsia 17
  Goldberg Szymon
  Goldfarb Chejm
  Goldfecler Kazimierz
  Goldkind Izrael Nowolipki 18
  Goldfedens Kazimierz S.P.Z.
  Goldman Bronisław Chłodka 34
  Goldman Ignacy Leszno 7
  Goldman Roman
  Goldstejn Hersz Nowolipie 36 agent Gestapo
  Goldstein Mieczysław adwokat ZPP
  Goldstein Nikodem adwokat
  Goldstein Stanisław adwokat
  Gotteil Mojżesz Gęsia 49
  Gottlajer Josek Nowolipie 7
  Gotzel Dawid Elektoralna 32
  Górecki Czesław przed wojną dyr. w minister przemtsłu - komisarz firm żydowskich
  Górski Icek Leszno 27
  Grinblat Icek Solna 14
  Grodzieński Natan Elektoralna 5 kom. zarządu domów żyd. adwokat
  Grosman Henryk Smocza 18 jak wyżej
  Grosman Szylem
  Gryn Fajwel Elektoralna 26
  Grynberg Abram Śliska 10 komisaryczny zarządca domów żyd.
  Grynberg Mojsze Nowolipie 6
  Grynberg Mojżesz Śliska 57 zarzadca domów żydowskich
  Guynbto Filip Sienna 45
  Guynberg Maks Sienna 45
  Guynfeld Chil Przebieg 2 komisarz domów żydowskich
  Guynfogel Alaftel Lisieckiego 8
  Guynspan Leszno 6 zarządca domów żydowskich
  Gurewicz Jakub Leszno 55
  Guss Sucher
  Gutgold
  Gutman
  Gutszatt Jozef Franciszkańska 37
  Halber Maurycy Leszno 109 SD
  Halpenn Aron
  Handelsnen Jan
  Hanidwochl Matys Nalewki 36
  Hasman Abracham Ogrodowa 29
  Haytiler Jan Biała 5
  Hecht Izak Ogrodowa 1
  Hecht Jankiej Twarda 29
  Heller Izakk Leszno 14 “Tachul” SD
  Hendel jedyny właściciel auta w gettcie - zastępca
  komendanta gł. policji
  Hemgman Hilel Nalewki 19
  Hercberg Leon Śliska 6 zarzadca domów
  Herman Maruch
  Herszfinkel Ksawer Orla 4
  Hersznkopt Szulim Nowolipie 56
  Herschkopt Dawid
  Herz Jozef adwokat - organi. obławę na Zydów do
  obozów
  Hirsch Lezer Ogrodowa 26 kom. zarząd domów
  Hoffman Mojżesz Pl. Grzybowski 12
  Holcman Chil
  Holbend Chil Karmelicka 16
  Hoppenfeld Adolf Bonifraterska 19 ?
  Hopensteidt Jausz Jana 22
  Hocenstein Izydor zarzadca domów żydowskich
  Huberman Jan Grzybowska 37
  Hurowicz Izak Ogrodowa 16 adwokat
  Ichowicz Dawid Nowolipki 51
  Imianitow Moszek Majzelska 75 muzyk
  Izraelt Abo Pawia 15
  Izraelski Aron Leszno 27
  Jachman Fritz
  Jachmanowa Domes
  Jachnen Kurt SD
  Jakubowicz Dawid Nowolipki43 Vertrauensman der SD
  Jakubowicz Mordka Leszno 31
  Janowski Józef
  Jasztrąb Icek
  Jawerbaum współpracował z Andersem - wydawał Żydów
  Jawerbaum Jerzy szpicel wydawał Żydów - Gestapo
  Jedlicki Abram Jakub Dzielna 25 muzyk
  Jesiotr Salomon
  Jachwed Chtocha 30 zarządca domów żydowskich
  Jerich Żelazna 56 adwokat zarządca domów
  Jeruchim Alfred
  Jeruchem Artur /ojciec Gestapo
  Jeruchem Hedwiga
  Jucht Ryfka vel Regina
  Jungter Matel Ciepła 15/17
  Juniter Izak Walizow 12/43
  Junter Olga
  Jurga Błaszkowski Adolf
  Herman Kac
  Kac Icek Nalewki 35
  Kacenelbogenson znany poeta żydowski Gestapo
  Kaczor Cheim Karmelicka 15 agent Gestapo
  Kafemass Bernard Ogrodowa 26
  Kahan Aleksander Ceglana 17
  Kahan Salomon Ceglana 17
  Kahan Stanisław Ceglana 17
  Kajzerowicz Michał Leszno 25 agent Gestapo SD
  Kadlcyk ‘ adwokat zastepca Hergla denuncjator, VD
  Kalmanowicz Św. Jeraska 14
  Kamorstejn Mendel Żelazna 75 a
  Kaczer Arnold Przejazd 2
  Kantor Izak Ogrodowa 53
  Karwo Wolf Auszel Sosnowska 6
  Kasman Salomon
  Kafman Dawid
  Kaufman Joine Muranowska 36
  Kazmierski Jankiel
  Kenigswein Fiszel Sosnowa 6
  Kenigswein Józef-Jankel Sosnowa 6 zarządca domów żydowskich
  Kerner Leszno 11 zarządca domów żydowskich
  Kerher Lucjan
  Kestenberg Leszno 15 m 29 Gestapo
  Kersztenblat Jakub Sienna 72
  Kersztenbaum Lejzor Nowolipki 29
  Kersztenbaum Mewylar Leszno 57
  Kirstejn Hersz-Nute Ogrodowa 26 wspólnik Kohna
  Kidenberg Eliasz Dzielna 3
  Klejner Ajzak Murawska 31
  Klajnfeld Ludwik Kanclerska 5
  Kleinweksler adwokat Gestapo-urzędnik
  Kleptent Henryk Ceglana 10
  Klawir Izak Ogrodowa 27
  Klemerman Izak ZDZ
  Klinowski Herman dow. pułkowy pol. Żydów przy gettcie
  Knorozewski Arnold
  Kochane Jankiel Nowolipie 17
  Koneczer Max
  Koftel Maurycy Muranowska 42
  Kohn Szlama Icek
  Kochnheim Julian
  Koh Aleksander
  Koh Bolesław Nowolipie 26
  Kon Abram Mojżesz Zielona 69
  Kon Izak adwokat
  Kon Moryc
  Kon Nuzhem-Uszer Nowolipie 48
  Korngold Mieczysław Nowolipie 49
  Kothcki Leszno 49
  Kozicki Szyja vel Sima Pl. Grzybowski 29/5
  donosi na ludzi w D.Z. ur. 4.09.1904 Sosnowiec - agent Gestapo
  Kraycer Józef Zielona 75 a
  Krananblum Abram Leszno 75
  Kret Jakub Nowolipie 40
  Kremer agent Gestapo
  Kronenwald Jankiel Elektoralna 30
  Kronenberg Wanda agent Gestapo w gettcie
  Kroszczor Samuel
  Krotoszyński Mieczysław Prosta 4
  Krotowski Leszno 48 Kom. Domów Zydowskich
  Krykus Lew Ceglana 9
  Krugulawiski Markus Śliska 18
  Kuczyński Juda Leyb
  Kulka vel Kólka Gestapo
  Kuczygis Ber Twarda 5 adwokat- Kom. Domów Zydowskich
  Landan Henryk
  Lechman Mojżesz Żelazna 89
  Lejchter (ojciec) Gestapo
  Lejst
  Landan Leon Leszno 10 Kom. Domów Zydowskich
  Landelun Józef Muranowska 17
  Lanelun Mojżesz adwokat
  Landar Stefan Grzybowska 8
  Landsber Abram Majzelo 18
  Landsberg Ruwim Grzybowska 36
  Lapon Abram Elektoralna 45
  Lederman Władysłw Rafał
  Lejbowicz Hersz
  Lejkin Jakub adwokat
  Lejtman
  Lejman Zachary
  Lenkowski Jakub
  Levhenfeld Ogrodowa 3
  Leselbaumown Długa 27 konfident Gestapo
  Lewi Henryk
  Lewin Bronisław Lewin
  Sienna 41 adwokat KZDZ
  Lewin Ignacy Nowolipie 2/1
  Lewin Jan Żelazna 66 agent Gestapo
  Lewin Jerzy Elektoralna 11-9 syn Lejblo i Ryfki ur. w 1908 r
  Lewański Jerzy
  Lewita Michał Leszno 67 adwokat
  Lewkowicz Dawid Miła 41
  Lewkowicz Mozes Sosnowa 8
  Liberman Mietek Tłomacke 13 agent Gestapo SD
  Lichtenstejn Izrael Suparyńska 10
  Lichtenstein Janusz Ceglana 3
  Lichtenbaum Roman
  Lichtenstein Bella Nalewki agent Gestapo
  Linchenfeld Leopold
  Lichner Mojżesz Wakców 25
  Litwah Szyja Śliska 12
  Liwczyc Abram Wakców 10
  Longlebem Ceglana 17 Kom. Zazrządca Domów Zyd.
  Lubhner Stefan
  Lubochyński Szmul
  Lukrecla Masza Pawia 6
  Luksenberg Szmul Elektoralna 6
  Lucki Lew Nowolipki 14/22
  Magid Bernard Muranowska 38 m 12 Gestapo
  Majkoch Bernon Gestapo
  Majzner Szlama Mariańska 8
  Mendel Jahim
  Mendel Michał
  Mandelkier Maks
  Marynks Jan Nowolipki 23
  Marynks Szlama
  Margdun Gestapo
  Markowicz Izrael Gestapo SD
  Manks Mojżesz
  Matemled Natewi Orla 11
  Mekler Abel Zamenhofa 35
  Mekler Mayer Zamenhofa 35
  Melman Leon
  Mendelson Moszko Nowolipie 33
  Millet Zygmunt adwokat
  Mindes Mordechaj Twarda 18 agent Gestapo
  Mirubel Stanisław Śliska 6 KZDZ
  Monszajn Ber Prosta 4
  Morgernstern Elizer Leszno 65
  Mortkowicz Mojsze
  Mucha Henryk Ogrodowa 45
  Muchnicki Paweł
  Munwes Grzegorz nauczyciel
  Nachl Gitle Zielona 74/15 legitymacja SD
  Handel Henryk
  Najman Abram
  Natem Fajwel SD Gestapo
  Natem Szmul Elektoralna 18
  Nebel SD
  Nejman Jakob Nowolipki 62
  Nering Szlama Nowolipie 67/12 SD
  Neufeld Jozef
  Nowogrodzki Henryk Pl. Grzbowski 3 adwokat
  Nowomeist KZDZ
  Rozenbaum
  Nusenowicz
  Opus Mendel Nowolipie 22
  Obstejn Mordechaj Sienna 43 a/ 5 kolaborant
  Odesser Pańska 60 KZDZ
  Orlem Fred Nowolipie 58
  Obszedborski Salomon
  Owczyński Auls
  Paszenstein Mojsze Zielona 80
  Peczenik Kemol
  Pelman Szaja Nowolipie konfident Gestapo
  Pernetz Jan Twarda 50 adwokat
  Perkal Ogrodowa 19
  Piaskowski Icchak
  Pieczernik
  Pihkert Jakob
  Pihkiel Jechiel
  Pizyc Gestapo
  Ptatkowski Szmul Krochmalna 3
  Płocki Bajrech Leszno 78
  Płoski Hersz
  Pomeranz Jozef
  Pomeranz Stefan
  Poswolski Henryk Ceglana 17
  Porcloński Ignac
  Pozniak Icek Nowolipie 12
  Praube Aleksander Elektoralna 4
  Proszower Jakob
  Proszower Maurycy Solna 3 nauczyciel
  Prowizor Abram
  Pruszak Józef
  Pruszker Jakub SD
  Pruszański Aron Pańska 10
  Pruszański Mieczysław zaliczony do SD
  Pruszański Mojżesz agent Gestapo w gettcie - legit. SD i .pol
  Prywn Dawid Leszno 73
  Pryzner Dawid Maratońska 36
  Przedborski Leszno 62/64
  Przedworski Maks
  Radkis Paweł
  Radzyński Mordha
  Raismam Jerzy Biała 27
  Raichman Szmul Chlodna 36
  Rajcher Izrael Ceglana 5
  Rajler Mojżesz Smocza 14
  Rakocz Mejer Nowolipie 67
  Rancman Szmul SD
  Ramet Izael Ciepła 14
  Redchman Gestapo
  Reichman Solna 6
  Reichman Jachim agent Gestapo i SD
  Reichman Mendel Mylna 6
  Reinehentz Mirosław
  Reinitz Rudolf
  Reszul Abram adwokat
  Rzezul Lejb Nowolipki 16
  Richter Tobiasz Śliska 56
  Rinde Gestapo
  Robak Szlama Elektoralna 43
  Rhode Józef
  Rons Bernard
  Ropke Elektoralna 11 KZDZ
  Rotholc Róża
  Rowiński Josek
  Rozen Abram
  Rozenbam Nachim konfident SD donosił na Żydów
  Rozenberg Dawid
  Rozenberg Fateh
  Rozenberg Zielona 69
  Rozenberg Lejzor
  Rozenberg Michał
  Rozenberg Szmul Leszno 11 agent Gestapo
  Rozenberg Szymon kontroler
  Rozenblat Szmul urząd ds walki z lichwą
  Rozenblat Kazimierz Sł. poz. Żyd.
  Rudzański Izak służba poz.
  Rurman Szmul Leszno 21 kolaborant SD
  Ryba Jerzy Jehuda Grupowy Rej. spoz. żyd
  Rynderman Pawia 22 zarządca domów żydowskich
  Ryssels Zygmunt prawnik grupowy sp. żyd.
  Sachsenhaus
  Samch zarzadca domów żyd.
  Samsonowicz Aron Mylna 11 a
  Samsonowicz Róża Ceglana 10
  Sehler Dielna 45 kom. zarządca mienia
  Shelentrand Grzybowska 24 zarządca mienia
  Sendyk grupowy służby poz. żyd
  Sendyk Natan Ogrodowa 25 zarządca domów
  Singer Bronisław Poznańska 38 konf. Gestapo dla pieniędzy i majątku
  Singer Ludwik konident j.w.
  Skórnik Józef
  Slikman Towie grupowy s. poz. żyd
  Sosnowski grup. z obozu Talenty agent Gestapo
  Spira Józef Śliska 22 grupowy policji żyd
  Spodkowski Kazimierz grupowy policji
  Spodkowski Seweryn s.p. żyd.
  Stal Dawid Ogrodowa 11 polizai
  Suchawczuk Jakub adw. grupowy policji żyd.
  Suryc Leszno 24 adwokat wyrzu. z palestry przed 1939
  Szeps Eli SD
  Sternfeld Dawid komendant 13
  Szyderko Hersz SD
  Szymanczewicz Izak Dzielna 8 adwokat
  Tichtiger Jakub Wraz z Gestapo rabuje Żydów
  Tiner student rabuje Żydów, SD
  Thunej Mituk współpracuje z Jewarbhmem i Andersem ,
  wydaje Żydów z poza getta
  Tine Mitek agent Gestapo z getta - legitymacja Sich. pol.
  Tulczyn adwokat kom. s.p. żyd.
 • A gdzie polska racja stanu?
  Świetny post. Dziękuję. Dużo się dowiedziałam o Ryszardzie Schnepf i postępach Judeopolono, ale najwyraźniej to nie jest już zagrożenie dla Polski - w oczach zdrajców, decydujących dzisiaj o tym, co dzieje się z Polską i Polakami. Gdzie my żyjemy?
 • Wszyscy.!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Eksperci od prawa do lewa biją na alarm: Władza wyśle cię do psychiatryka(oto co nam Polakom szykuje żydobolszewia i jej POmiot! zgroza!) http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/foto2013/46999-527411381426170.jpg
  Eksperci od prawa do lewa biją na alarm: Władza wyśle cię do psychiatryka - niezalezna.pl
  foto: sxc.hu
  Każdy, kto trafi na parę miesięcy do więzienia za jazdę po pijanemu na rowerze czy szarpaninę z policjantem na manifestacji, może być bezterminowo umieszczony w ośrodku psychiatrycznym, jeśli za kratkami okaże się, że ma zaburzoną osobowość – zdecydowała sejmowa komisja pracująca nad projektem rządu Tuska. – To przepis typowy dla systemów totalitarnych – mówi „Gazecie Polskiej” prof. Monika Płatek.

  „Projektowana ustawa zawiera immanentne ryzyko nadużyć, polegających w szczególności na wymuszaniu zeznań, zmuszaniu do współpracy z policją i innymi służbami po odbyciu kary, a zatem stwarza zagrożenie dla funkcjonowania demokratycznego państwa prawnego” – napisał w opinii przekazanej sejmowej komisji dr Ryszard Piotrowski z Uniwersytetu Warszawskiego.

  Prof. Janusz Heitzman: głupota i nonsens

  – Głupota, nonsens – komentuje prof. Janusz Heitzman, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, gdy czytamy mu przepis, który przyjęła komisja podczas posiedzenia 26 września. – Więzień przed wyrokiem nie był upośledzony i stwierdzono to dopiero w zakładzie karnym? Absurd, przecież upośledzenie rozwija się w zdecydowanej większości przypadków w dzieciństwie – mówi prof. Heitzman.

  Chodzi o art. 1 zgłoszonego przez Donalda Tuska projektu ustawy „o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób”. Określa on tak osoby, które zostały skazane na wyrok więzienia bez zawieszenia i „w trakcie postępowania wykonawczego (tj. w więzieniu – przyp. PL) stwierdzono u nich zaburzenia psychiczne w postaci upośledzenia umysłowego, zaburzenia osobowości lub zaburzenia preferencji seksualnych”.

  Protest psychiatrów – nie mniejszy niż „upośledzenie” – budzi też sformułowanie o „zaburzeniach osobowości”. Ma je według różnych ekspertów od kilkunastu do kilkudziesięciu procent społeczeństwa. – Twórcy tych przepisów wchodzą w działkę, na której się nie znają, chcą decydować o sprawach zarezerwowanych dla psychiatrów. To wywołuje oczywisty protest naszego środowiska – mówi prof. Heitzman. Jego zdaniem sprawcy przestępstw, zwłaszcza cięższych, mają z reguły niepoprawną osobowość. Tyle że nijak ma się to do odkrywania ich rzekomej choroby w więzieniu.

  Jak podkreślają w innej opinii przedstawionej komisji prof. Piotr Kruszyński i dr Marcin Warchoł, wśród zaburzeń osobowości wymienia się osobowość fanatyczną, pieniaczą, histeryczną, lękliwą czy bierną. Nie są one chorobą psychiczną.

  Tymczasem według projektu ustawy osoby z takimi zaburzeniami mają być przymusowo umieszczone w Krajowym Ośrodku Terapii Zaburzeń Psychicznych, o ile ich zaburzenia „mają taki charakter lub nasilenie, że zachodzi co najmniej wysokie prawdopodobieństwo popełnienia czynu zabronionego (…) zagrożonego karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 10 lat”.

  Prof. Monika Płatek: instrument do rozprawy z niewygodnymi

  Kto ma decydować o tym, czy więzień ma takie zaburzenia? Zgodnie z art. 9… dyrektor zakładu karnego. Do wniosku o psychiatryk dołączyć ma on informację o postępach w resocjalizacji oraz opinię psychiatryczną i psychologiczną.

  Pretekstem do przyjęcia ustawy ma być fakt, iż na wolność wyjść mają zbrodniarze z czasów PRL. Tyle że nie ma to nic wspólnego z treścią przygotowanego projektu. „Twierdzenie to nie odpowiada treści projektu, w którym nie ma mowy o tego rodzaju osobach” – stwierdza dr Piotrowski.

  Dlaczego rząd forsuje rozwiązanie, że ustawa dotyczyć ma osób, które nie miały na koncie wysokich wyroków? Wiceminister sprawiedliwości Michał Królikowski tłumaczył w czasie posiedzenia komisji, że chodzi o orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka: „Trybunał dopuszcza możliwość izolacji osób przy spełnieniu określonych kryteriów, przesłanek, opinii biegłych. (…) Natomiast nie może to być powiązane z czynem”.

  – Mieliśmy do czynienia z wywołaniem przez ministra Gowina stanu zagrożenia, że oto na wolność wyjdą bestie, mordercy i gwałciciele – mówi prof. Monika Płatek. – Tymczasem projekt w obecnej postaci w ogóle nie dotyczy tych, którzy byli pretekstem do jego powstania – dodaje. Projekt mówi bowiem o skazanych na karę pozbawienia wolności, a zgodnie z polskim prawem do takich zalicza się osoby, które dostały wyrok od miesiąca do 15 lat. Wyroki 25 lat i dożywocia, wbrew potocznej opinii, w ogóle nie podpadają pod tę kategorię.

  – Ta ustawa może być instrumentem do rozprawienia się przez władzę z osobami niewygodnymi. Każdą władzę. Również jeśli rządy obejmie Jarosław Kaczyński, nie chcę, żeby miał taki instrument w ręku – stwierdza prof. Płatek.

  Więcej w tygodniku „Gazeta Polska”
 • @Kula Lis 12:18:15
  Kulo Lisie, ta lista powyżej mocno zaciemnia sprawę.
  Proszę Cię o ułożenie listy szefów MSZ od czasu Olszowskiego. Zobaczysz, ze wszyscy z klucza i jedynie ostatni się trochę wyróżnia, no ale on ma żonę i ta dopilnuje spraw. To jiuż nie jest przypadek, a gdyby tak dołożyć jeszcze wiceszefów MHZ to obrady MSZ mogłyby się odbywać np. w jidysz.
 • @tadman 12:39:08
  Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską
  RP z gwiazdą Dawida w tle

  Nie możemy wspólnie z Żydami udawać, że budujemy razem z nimi Państwo Polskie i dobrobyt w znakomitej większości katolickiego Narodu, gdy w rzeczywistości trwa proces dokładnie odwrotny. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/e1.jpg?w=640

  Żydowska mniejszość w Polsce ukrywająca się przeważnie pod polsko brzmiącymi nazwiskami, stanowiąca ok. 2,5% ludności Polski, choć nie istnieją oficjalne dane potwierdzające tę liczbę i może być ona większa, ma na swoim sumieniu dwukrotną w wciągu ostatnich 50 lat kradzież majątku Polaków. Po 1945 r. żydowsko-komunistyczna władza upaństwowiła prywatne majątki polskie, po 1989 r. żydowskie rządy w Polsce patronowały rozkradaniu majątku produkcyjnego, finansowo-bankowego, komunalnego wypracowanego przez Naród Polski oraz patronowała i patronuje wyprzedaży polskiej ziemi. Są i inne żydowskie zbrodnie na Polskim Narodzie. Komuniści żydowscy z ZSRR ponoszą odpowiedzialność za wymordowanie po 01.09.1939 r. jeńców wojennych i polskiej inteligencji w Katyniu, w Miednoje, w Ostaszkowie, w Charkowie, w Starobielsku, w Kozielsku – to zemsta za udaremnienie rozlania się w 1920 r. żydowskiego komunizmu po całej Europie.

  Od 1944 do 1956 r. żydowsko-komunistyczna władza w Polsce wymordowała 600 tys. Polaków.

  Nie powiodło się przyjęcie przez ONZ rezolucji potępiającej komunizm za zbrodnie ludobójstwa – pochłonął 100 – 120 mln ludzkich istnień. Gdyby taką rezolucję przyjęto, odpowiedzialność za największy mord w dziejach świata spadłaby na Żydów, twórców i budowniczych komunizmu, ale czy wtedy mogliby po 1989 r. opanować rządy niemal wszystkich państw Europy i budować JudeoUE-państwo? http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/f1.jpg?w=640

  Po zadekretowaniu przez żydowski rząd w Polsce upadku komunizmu w 1989 r. Żydzi obsiedli ponad 60% sejmowych i senackich foteli, a my Polacy płacimy im za uchwalanie antypolskiego i antynarodowego ustawodawstwa. Zajmują czołowe miejsca w większości, a może we wszystkich partiach zasiadających w sejmie RP. Występują oficjalnie przeciw polskiemu katolicyzmowi, przeciw narodowym interesom i przeciw państwu polskiemu. Opowiadają się jawnie za budową JudeoUE-państwa, albo kłamliwie przewrotnie, że są jej przeciwni, ale zawsze wtedy, gdy trzeba bronić interesu Narodu przystają na wszystkie żądania żydo-masonerii europejskiej i światowej, których interesy są od zawsze wrogie Polsce i Polakom i całej naszej chrześcijańskiej cywilizacji.

  Pod pretekstem zapaści demograficznej Narodu trwają rządowe prace nad nową polityką migracyjną. Chodzi o stworzenie zachęt dla narodowości wykazujących dużą zdolność adaptacji do osiedlania się w Polsce – na wizy do Polski czeka już ok. miliona Żydów w Izraelu, a oni zdolności adaptacyjne mają we krwi. Polski narodowy żywioł trzeba osłabiać maksymalnie. Miliony Polaków na Wschodzie czekają daremnie na powrót do kraju, a około 20 – 30 mln Polaków na świecie pozbawionych jest prawa udziału w wyborach do sejmu RP.

  Obecny prezydent RP potępia polski nacjonalizm, ale jak można się domyślać hołubi żydowski w Polsce. Tylu festiwali kultury żydowskiej, ile odbywa się dziś w naszym kraju nie ma chyba nawet w Izraelu.

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/g1.jpg?w=640

  Można postawić pytanie, czy Polska to dziś jeszcze kraj Polaków, skoro jedną z najważniejszych osób w państwie jest ambasador Izraela pozwalający sobie na bezczelność zarzucania nam, Polakom antysemityzmu? Ten Żyd robi to całkowicie bezkarnie! Chyba tylko jeden Wł. Gomółka, I-szy sekretarz KC PZPR, Polak, ale niestety komunista zdobył się na odwagę i wyrzucił z Polski w 1968 r. żydowskich bandytów z UB – organizacji utrwalającej zbrodniczy żydowski system władzy nad Polakami. Zrobił to niestety niedokładnie i dlatego od 13.12.1981 r. ciężko za tę jego fuszerkę płacimy. Jednak należy się mu przynajmniej pamiątkowa tablica, jako pierwszemu i jak dotąd jedynemu Polakowi, który podjął próbę naprawy tragicznego w skutkach błędu króla Kazimierza „Wielkiego”. Czyżby, dlatego „Wielkiego”, że pozwolił osiedlać się Żydom w Polsce?

  W wyniku zainicjowanych przez Żydów rozruchów w grudniu 1970 r. Wł. Gomółka stracił władzę, ale krwią za te rozruchy zapłacił Polski Naród. Żydom nie udało się wtedy zdobyć władzy. I-szym sekretarzem KC PZPR został E. Gierek (złoty okres polskiej gospodarki), który nie miał już tyle odwagi, co Wł. Gomółka i w czerwcu 1976 r. zamiast Żydów, kazał pałować Polaków. Za sprawą żydowskiego sierpnia 1980 r. E. Gierek odszedł i tak skończył się epizod polskich rządów po 1945 r. w dziejach PRL i RP. Zostało nam wspomnienie krótkiej „Solidarności” Narodu, którą Żydzi bardzo łatwo zniszczyli wprowadzając w Polsce stan wojenny. W jego wyniku zamordowano „tylko” ok. 100 Polaków. W całym okresie żydowskiego PRL-u zamordowano też stukilkunastu księży. Ostatniego mordu kapłana dokonano w 1990 r., kiedy Polska „była już niepodległa”. Wszystkie te zbrodnie są bezkarne do dnia dzisiejszego. Gdyby ktoś miał wątpliwości, w czyich rękach znajduje się dziś władza nad Polską niech o tym wszystkim pomyśli.
  Bolek przemówił do Polaków nt. stosunków polsko-zydowskich http://www.dailymotion.com/video/xcu8b3_bolek-przemowil-do-polakow-nt-stosu_news

  Jeżeli nasze państwo upadnie, a budowa JudeoUE-państwa w sposób oczywisty wymusza likwidację Państwa Polskiego, Żydzi z polskiej mniejszości będący zawsze czymś w rodzaju „międzynarodu’’ z pewnością dadzą sobie radę, a Naród Polski pozbawiany systematycznie od 1989 r. materialnych podstaw egzystencji będzie musiał zniknąć – już znika. Żydzi w Polsce mający wsparcie swojej światowej diaspory nie są w stanie wykorzenić polskiego katolicyzmu inaczej, jak przez fizyczną likwidację Narodu Polskiego.

  Naród pozbawiony własnego majątku produkcyjnego, więc okradziony z dochodów z własnej produkcji, zmuszany do ograniczania produkcji rolnej, której wielkość nie pokrywa już zapotrzebowania żywnościowego narodu, reformą oświaty z 2000 r., obniżającą poziom edukacji, pozbawiony średniego szkolnictwa zawodowego, pogrążany w świadomie zaprogramowanej nędzy musi odejść w niebyt. Takie są nieubłagane prawa ekonomii i żydowscy inżynierowie liberalnego „postępu” w Polsce znają je doskonale.

  Niszczona jest ochrona zdrowia Polaków, ale dzięki wytrwałej, trudnej pracy, choć celowo nędznie opłacanej, pracowników służby zdrowia, dzięki niepoddającej się liberalizmowi – czytaj judaizacji – etyce zawodów medycznych przeciętny poziom lecznictwa w Polsce jest mimo wszystko wyższy niż w wielu krajach Zachodu, wyższy niż np. w USA – mówią o tym statystyki. Jednak chór pożytecznych idiotów bywa, że i lekarzy, ulegając podszeptom inżynierów liberalnego „postępu” żąda prywatyzacji szpitali i usług medycznych. Ci antypolscy głupcy chcą pozbawić biedniejących Polaków dostępu do ochrony zdrowia, która należy się ludziom w równym stopniu i niezależnie od ich pozycji materialnej, bo zdrowie jest dla każdego człowieka dobrem takim samym.
  Shimon Perez - Wykupujemy Polskę http://www.dailymotion.com/video/xcu8mg_shimon-perez-wykupujemy-polske_news?start=3

  Dlatego, Żydzi w Polsce muszą zostać pozbawieni wszystkich funkcji publicznych Państwa Polskiego oraz bezprawnie przejętego majątku narodu. Musimy bezwzględnie się tego domagać, jeśli chcemy przetrwać nie tylko jako Polski Naród, ale jako ludzie – nie-Żydzi. Niestety nasza świadomość narodowa po 1989 r. uległa za sprawą żydo-lewackich mediów znacznej erozji. Czy zdołamy ją w porę odbudować i uchronić Państwo Polskie przed likwidacją – oto jest pytanie?
  Prawo polskie powinno zakazywać obejmowania przez nich wszystkich stanowisk mających wpływ na kształtowanie prawa, programów oświatowych i na życie naszego Narodu. Judaizacja całej naszej chrześcijańskiej kultury prowadzi do jej degeneracji i wyniszczenia. Za antypolskie osiągnięcia dla polskiej kultury nagradzani są antypolscy Żydzi przez pochodzących z tej samej nacji rządzących i przedstawicieli mediów. Przyglądamy się temu bezradni w swojej bezsilności. Naszą tragedią jest, że część z nas ogłupionych przez powszechne żydowskie media bierze to za dobrą monetę. Jedyne w Polsce polskie radio, choć niestety mało narodowe – Radio Maryja – nieśmiało odpiera ataki, chwała Bogu skutecznie, wściekle antypolskich mediów i wysługujących się im filosemickich kundli.

  Jeśli państwowym prawem świeckim nie wzmocnimy etyki chrześcijańskiej, katolickiej moralności we wszystkich przejawach życia społecznego, to po upadku JudeoUE-państwa nie odnajdziemy już Polskiego Narodu. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/h1.jpg?w=640

  Upadek JudeoUE-państwa nastąpi tak samo, jak wszystkich poprzednich tworów państwowych zbudowanych przez Żydów. Zdehumanizowany, zateizowany organizm państwa, wyposażony w zdegenerowane systemy podatkowy i niezależny od władz państwa system finansowy wyniszczające gospodarkę i środowisko naturalne człowieka oraz jego samego (a w Polsce mamy dziś z tym do czynienia), od starożytnego Izraela przez ZSRR do JudeoUE-państwa znamiona własnej śmierci nosi już od chwili narodzin.

  Uzasadnienie dla wprowadzenia takiego prawodawstwa wynika z konieczności ochrony Narodu Polskiego, jego żywotnych praw i interesów. Prawo do takiego uzasadnienia wypływa z kształtowanej od tysiącleci mentalności żydowskiej przepojonej do nie-Żydów wrogością i nienawiścią, których szczególne nasilenie skierowane jest przeciw narodom katolickim takim, jak Naród Polski.

  Do dziś żydowska etyka oparta jest na judaizmie rabinicznym – szowinistycznej, wrogiej wobec chrześcijaństwa religii. Z niej wypływa żydowskie prawo oraz system prawny dzisiejszego Izraela będącego w istocie państwem wyznaniowym, dyskryminującym własne mniejszości.

  Jeżeli dziś ktokolwiek domaga się liberalizmu w znaczeniu wolności i tolerancji dla ludzi i narodów powinien tym bardziej domagać się wprowadzenia prawa zakazującego kultywowania, wychowywania, indoktrynowania ludzi w duchu judaizmu rabinicznego oraz w duchu ideologii nim inspirowanych: komunizmu, socjalizmu, nazizmu, liberalizmu, globalizacji, a więc w duchu rasizmu, wrogości, nienawiści i nietolerancji wobec wszystkich, którzy nie są Żydami.
  Żyd uczy Polaków "tolerancji"
  http://www.dailymotion.com/video/xcv67z_zyd-uczy-polakow-tolerancji_news

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/i.jpg?w=640 Dziś jednak w światowych mediach mamy do czynienia ze zjawiskiem odwrotnym, wyśmiewane, poniżane, negowane, niszczone są wszystkie religie poza jedną, poza żydowską. Domaganie się, więc ochrony praw narodu nie ma nic wspólnego z antysemityzmem rozumianym, jako nienawiść do Żydów i nie oznacza odebrania im praw mniejszości narodowej tylko właśnie ochronę życia rdzennego narodu. Jednak mniejszość dążąca do podporządkowania sobie lub zniszczenia narodu i państwa, w którym żyje musi być z niego wyizolowana i pozbawiona wpływu na wszystkie sfery jego funkcjonowania. Żydowski sposób pojmowania prawa nie może odciskać swojego piętna w żadnej dziedzinie życia katolickiego Narodu Polskiego. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/j.jpg?w=640

  Żydowskie i żydo-masońskie środowiska w Polsce od 1926 r. przyzwyczajone do politycznej władzy nad Polskim Narodem być może chciałyby zmusić nas do życiowej wegetacji presją alternatywy „albo my, albo oni” i świadomością przegranej walki o byt narodu. Nawet przez chwilę nie wolno nam rozważać podobnej alternatywy i myśli, bo są one poniżej naszej narodowej godności. To my i tylko my, Polski Naród, mamy niezbywalne prawo do tej ziemi i do określania i ustalania warunków egzystencji naszego narodu i tych mniejszości, które wspólnie z nami chcą żyć, pracować i mieszkać. Nasze prawo jest przed ich prawem, ale musimy je stanowić zgodnie z katolicką nauką i wiarą, a one dają gwarancję szacunku i równości wszystkim obywatelom państwa.

  Nasza wiara katolicka zabrania nam prześladowania i niszczenia innych narodów i Polacy zawsze temu zakazowi byli posłuszni. Było by, więc łamaniem przykazań wiary prześladowanie żydów i Narodu Żydowskiego zwłaszcza, że katolicyzm i judaizm rabiniczny wyrastają ze wspólnego pnia, jakim był judaizm biblijny. Jednak nasza katolicka wiara nie zabrania nam jej obrony i obrony naszego Narodu, a wręcz przeciwnie, tę obronę nam nakazuje i ją uświęca. Katolicy nie będą też nigdy opowiadać się za likwidacją judaizmu rabinicznego. Naród żydowski pogrążony od bez mała 2000 lat, więc młodszy od chrześcijaństwa, w szowinistycznej religii mogą zniszczyć jego własne grzechy wobec innych i wobec własnego narodu, ale ma On też szansę nawrócenia.

  Ludwik Wasiak na Kongresie USOPAL: mamy 100% Judeopolonię http://www.dailymotion.com/video/xcu9wc_ludwik-wasiak-na-kongresie-usopal-m_news

  My katolicy powinniśmy modlić się tylko o łaskę nawrócenia dla naszych tkwiących w wyniszczającym obłędzie braci żydów, ale decydowanie o własnym państwie musimy zastrzec wyłącznie dla nas samych, dla Polaków.

  Jeśli nawet próbuję zrozumieć obłęd mrocznej żydowskiej mentalności, to napawa mnie odrazą wszelki filosemityzm Polaków. Pomijając poczciwych głupców niepojmujących własnej zdrady narodowych interesów, jest filosemityzm postawą godną najwyższego potępienia oraz usankcjonowanego prawem karania i to bardziej nawet od żydowskiej zdrady i nienawiści.

  I do takiej partii politycznej, która zamieści w swoim programie podobne postulaty gotów jestem wstąpić i takiej partii potrzebuje dziś Polska.


  Dariusz Kosiur

  http://www.polonica.net/RP_z_gwiazda_Dawida.htm Ps. Sam fakt, że żydzi ukrywają się pod polskobrzmiącymi nazwiskami, eliminuje ich z ubiegania się o publiczne stanowiska, bo jest to oszustwo, a oszustów nie dopuszcza się do decydowania o losach Państwa. Nie pozbawiając ich praw obywatelskich zasadne byłoby umożliwienie im udziału w życiu politycznym z listy mniejszości narodowej, najlepiej z nazwiskami rodowymi. My Polacy mamy prawo wiedzieć na kogo głosujemy, to my jesteśmy solą tej i mamy decydujący głos w naszym Państwie.!!! Zapraszam na film pt: “Khazarska konspiracja”: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/chazarowie-%E2%80%93-korzenie-wspolczesnego-zydostwa-film/
 • @tadman 12:39:08
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/a4.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/z9975563xprezydent-kwasniewski-w-jedwabnem-w-2001-roku.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/a5.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/a6.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/b1.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/1.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/2.jpg
 • @tadman 12:39:08
  Tajne przemówienie Jakuba Bermana do żydów w Polsce: http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/a1.jpg?w=640

  Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem.

  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, społdzielczość.

  W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/b.jpg?w=640

  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.

  Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycje. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/c1.jpg?w=640

  Sa niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

  Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

  Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.

  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36.200, Kijów – 17.800, Moskwa – 53.000, Leningrad – 61.000, w zachodnich republikach 184.730.

  Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski – tzn. Zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjeliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

  Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują wiekszą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2010/03/d1.jpg?w=640

  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.*

  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.

  Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.**

  * [a wychowali co najmniej pięć pokoleń zindoktrynowanych i zkomuniałych żydolubów; przyp. red. polonica.net]

  ** ['chłopo-robotnik' - czyli ...'ni pies ni wydra', element zależny od systemu i niespójny, miernoctwo; przykłady: Siwak, Wałęsa, Lepper; przyp. red. polonica.net]

  źródło: www.polonica.net
 • Wszyscy.
  Nazistowski Manifest Syjonistów http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/Dawidowicz.jpg

  DawidowiczLucy Dawidowicz, pisarka niechętna Polakom, przetłumaczyła na angielski i zredagowała prawdziwie wiernopoddańczy wobec Hitlera manifest Federacji Syjonistycznej Niemiec z 1933 roku. Manifest ten był wyznaniem wiary syjonistów ogólnie nieznanym masom żydowskim, jak również całemu światu aż do opublikowania go w Izraelu w 1963 roku. Naturalnie wiernopoddańczy manifest Federacji Syjonistycznej Niemiec znany był tym Żydom, którzy wspópracowali z rządem hitlerowskim. Kompletny tekst tego wyznania wiary jest jednym z 51 dokumentów opublikowanych przez L. Brenner’a w jego książce p.t.

  „51 Documents – Zionist Collaboration With The Nazis (51 Dokumentów – Współpraca Syjonistów z Nazistami)”

  Przywódcy Federacji Syjonistycznej Niemiec nie tylko zachęcali Żydów niemieckich do kolaboracji z nazistami, ale również zalecali żeby Żydzi uczyli się od hitlerowców. Syjoniści argumentowali, że asymilacja praktykowana przez Żydów w Niemczech przez ubiegłe sto lat była procesem szkodliwym tak dla Niemców, jak dla Żydów. Lekcja, której Żydzi powinni byli się nauczyć z filozofii nazistowskiej, według niemieckich przywódców syjonistycznych, powinna zawierać świadomość tego, że korzenie historyczne i rasowe grupy etnicznej są bez porównania ważniejsze niż ambicje jednostek. Różnice w tradycyjnych wartościach i przeszłości historycznej każdej z grup etnicznych powinny być uznane jako podstawa lojalności wewnątrz każdej z tych grup. Żydowski udział w kulturze niemieckiej zaszkodził tak Żydom jak i Niemcom.

  21 czerwca 1933 Federacja Syjonistów Niemieckich wypowiedziała się zdecydowanie: „Emancypacja Żydów zaczęta…na początku dziewiętnastego wieku, opierała się na przeświadczeniu, że kwestia żydowska może być poprawnie rozwiązana przez zaabsorbowanie mniejszości żydowskiej przez narodowe państwo niemieckie… Pogląd ten pochodzący z rewolucji francuskiej uznawał tylko jednostki… bez poszanowania więzów krwi i historii, lub różnic w etycznych i duchowych wartościach…. W ten sposób…wielu ludzi żydowskiego pochodzenia mogło zajmować wysokie stanowiska… w niemieckiej kulturze i życiu w ogóle bez tego, żeby ich pochodzenie było widoczne dla ogółu Niemców.

  Syjoniści jasno postawili diagnozę, że powodem antysemityzmu był brak jasnego rozwiązania sprawy żydowskiej. Syjoniści niemieccy byli pierwszymi w historii wyrazicielami tego poglądu.”

  Federacja Syjonistów Niemieckich uważała, że taka odnowa życia narodowego, jaką Hitler dał Niemcom, Żydzi również powinni osiągnąć miedzy sobą. Świadomość indywidualna musi być podporządkowana świadomości narodowej wśród Żydów, jak to ma miejsce wśród Niemców od początku 1933. „Nie bronimy pozycji socjalnych i ekonomicznych straconych przez indywidualnych Żydów w Niemczech. Jesteśmy świadomi że narody, które zaprzeczają, że istnieje u nich problem żydowski, będą musiały prędzej czy później rozwiązywać ten problem.”

  Tak wiec Federacja Syjonistów Niemieckich głosiła, że hitleryzm jest falą przyszłości. Podobnie jak naziści, syjoniści niemieccy zalecali czystość rasową i ostro potępili małżeństwa mieszane „ponieważ tylko wierność i lojalność do własnego gatunku i kultury daje Żydom siłę ducha… Syjoniści byli przekonani, że uczciwa lojalność Żydów do nazistowskich Niemiec musi być oparta na ich własnej świadomości i tożsamości etnicznej”

  Zgodnie z poleceniami nazistów, Syjoniści zalecali emigrację Żydów do Palestyny, potępili zagraniczny bojkot i krytycyzm Niemiec; przewidywali harmonijną przyszłość Żydów i Niemców na podstawie wspólnoty interesów; Syjoniści niemieccy poparli rasistowskie przemówienie Hitlera z 17go maja 1933.

  Dziś, kiedy prowadzona jest oszczercza kampania o rzekomej współpracy Polaków z hitlerowcami, warto zdać sobie sprawę z kompromitującej postawy Federacji Syjonistów Niemieckich sformułowanej już w 1933 roku.

  1 sierpień 2003

  Iwo Cyprian Pogonowski

  Za:http://zaprasza.net/a_y.php?article_id=3642
 • Wszyscy.
  Obóz reedukacyjny http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/Umerziehung_shutterstock_73484551-300x168.jpg

  Umerziehung_shutterstock_73484551Centralny obóz reedukacyjny dla przeciwników UE, planuje utworzyć ekipa marionetek żydowskiego NWO. Skrót doniesienia ze źródła niemieckiego.

  Bruksela: UE ma w planach utworzenie obozu reedukacyjnego

  UE ogłasza, że wkrótce przestanie się patyczkować i kierować jakimiś względami i zacznie ograniczać wolności każdego obywatela Unii. Skończy się zatem wolność wypowiedzi. Co ciekawe, nie przedstawiono żadnego wiarygodnego uzasadnienia tych zamiarów, a sam projekt nie wzbudził sprzeciwów.

  Dyktator Tito (żyd polskojęzyczny, Weiss – przypis) trzymał za mordę w całości wielokulturowe i wieloetniczne państwo za pomocą brutalnej siły i represji: kto okazywał zachowanie politycznie niepoprawne, był wysyłany do obozu koncentracyjnego na wyspie położonej na Adriatyku Goli Otok („naga wyspa”).

  Przez okres 25 lat ludzie, którzy publicznie wyrażali objawy niepoprawności w Jugosławii, byli torturowani i brutalnie mordowani.

  Od tamtego czasu wierzono, że nigdy więcej nie będzie takich obozów w Europie. Ale tylko do czasu. Bruksela obecnie szuka miejsca, które może być centralnym obozem reedukacyjnym dla przeciwników UE. Plany zostały już opublikowane. O dziwo, nie wzbudziło to szczególnego oporu.

  źródło: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/christine-ruetlisberger/bruessel-eu-plant-umerziehungslager.html

  przygotował: stophasbara
 • @Stop Hasbarowcom 11:08:48 dlatego potrzebny jest bojkot
  To chodźcie dalej na wybory do europarlamentu, senatu sejmu i przezydenckie i wybierajcie żydów. Polaków ,patriotów na partyjnych listach wyborczych żydowskich partii -mafi poprostu nie ma. Jeśli są jacyś Polacy to są to kundle. Uczciwy patriota ,Polak nie chciał by z tą żydowską chołotą mieć nic do czynienia. Przyjdzie taki dzień że Polacy nie wytrzymają i nastąpi dzień zapłaty.Na latarniach będą wisieli zdrajcy a komu z żydów uda się uciec z Polski ten ocali swoje życie ale nie na długo.Polski wywiad znajdzie każdego zaprzańca który brał udział w zniewalaniu Narodu Polskiego .JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA Chodzenie na wybory i głosowanie na żydowskie partie to kolaboracja z żydami i będzie karana przez Polskie Państwo Podziemne. .Niech każdy kto będąc radnym w żydwoskiej partii PiS,PO,SLD,PSL czy RP dobrze się zastanowi.Jest jeszcze czas do wyborów aby zrezygnować ze współpracy z żydami i przejść na strone Narodu.Potem już będzie za póżno.Będziemy publikować nazwiska i zdjęcia zdrajców Narodu na internecie.Nie ominie ich kara za zdradę Ojczyzny.Rodacy ,organizujcie się w wyborach samorzadowych.Wybierajcie z pośród siebie najlepszych Polaków na radnych gmin,miast i powiatów.Na wujtów,burmistrzów i prezydentów miast.Odbierzemy władzę partiom żydowskim w samorządach i zmienimy ordynację wyborczą do sejmu na JOW.Zmienimy ustrój polityczny w Polsce.To my Polacy jesteśmy gospodarzami .Nasi goście nie bedą nam mówili jak mamy żyć.Apel o bojkot wyborów znajduje się na stroniewww.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA New York http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31