Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1674 posty 1247 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Moje komentarze

 • @interesariusz z PL 17:52:02
  Tutaj w znaczeniu "przedsięwzięcie", zapoczątkowane przez przodków Mieszka I

  pozdrawiam
  „Gut tojszyn” czyli wygaszanie projektu o nazwie Polska.
 • Ostatnie dwa obrazy to mogą być widoki Whitby w północnym Yorkshire
  pozdr
  Cienie przy końcu lata
 • PYTANIE PRO FORMA - moze ktoś podpowie?
  Po ostatniej zmianie, mimo, że wstawiam obrazek wysokiej jakości, to w końcowym wyniku wychodzi wręcz zamazany?

  Ponadto nigdy nie opanowałem rozszalałych czcionek, szczególnie, jeśli używam różnych kolorów, tzn, tekst źródłowy jest elegancki, czcionka Times New Roman 12, a po wstawieniu kompletny chaos

  pozdr
  Stanisław Srokowski: Co zrobimy z Ukraińcami?
 • @Repsol 16:56:40
  "co potomkowie bandersyna zrobią z mieszkańcami Polin ?"
  - jak ostrzega pan Michalkiewicz, moga nam na polecenie niemieckiej BND zrobić "wołynkę" (sa obyci z bronią, którą od kilku lat masowo przemycają do Polski).
  Dlatego tak istotny jest rozwój WOT, szczegolnie na południowym wschodzie Polski, ale odkąd pan Antoni poszedł w odstawkę, to i WOT przestał się rozwijać.
  jak się jako Polacy nie ogarniemy, to możemy marnie skończyć

  pozdr
  Stanisław Srokowski: Co zrobimy z Ukraińcami?
 • suweren dostrzegł
  https://www.timesofisrael.com/warsaw-gives-its-jewish-theater-41m-to-build-new-home/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
  Dotacji na kulturę żydowską w Polin nigdy za mało.
 • @Talbot 11:01:45
  kresy24.pl to ludzie chorzy z nienawiści do Rosji, ale co najgorsze, to giedroyciowcy za pieniądze z naszego budżetu - a Kolega cieszy się z tych bzdetów jak murzyn blaszką.

  Łukaszenka walczy o samodzielność swojego państwa i tu naturalnym sojusnzikiem byłaby Polska, no ale trzerbaby rozpędzić giedroyciowców z głupia jak but pania Romaszewską i jej BIełsatem na czele

  pozdr
  Białoruś w NATO?
 • Autorze
  Myślę, że tytuł urąga naszej inteligencji.
  BIałorus jest wojskowo zintegrowana z Rosją, więc o NATO nie ma mowy, natomiast chyba wreszcie sa jakies drobne oznakiodwilży między Polską a naszym najwazniejszym sąsiadem

  pozdr
  Białoruś w NATO?
 • dobry tekst
  http://suozun.org/warto-obejrzec-i-przeczytac/i_nacjonalizm-oun-jako-wyraz-tendencji-nurtujcych-mniejszosc-ukrainska-na-poludniowo-wschodnich-ziemia/#_ftn33
  Kainowa zbrodnia na Wołyniu
 • ten tekst powinien dostać każdy poseł z PiS-u
  i każdy giedroyciowiec.

  nie wiem, co na to Zurawski vel Grajewski z dr Targalskim - pewnie zrzuca winę na Rosjan

  pozdr
  Kainowa zbrodnia na Wołyniu
 • @Lotna 22:12:38
  Wiele można się nauczyć od wrogów:

  http://dzienniknarodowy.pl/netanjahu-bliski-wschod-miejsce-dla-slabych-tacy-sa-wyrzynani-wymazywani-historii/

  4 tys. km od żydowskiego Herrenvolku to uważam minimalna, bezpieczna odległość
  Pan Nikt: O państwach „zewnętrznych” i „wewnętrznych”
 • @Lotna 18:59:38
  Patrząc na zdjęcie Rettingera pomyślałem, że to Wojciech Maziarski z gazety koszernej. Gryguć przypomina raczej Gargamela z kreskówki o Smerfach (mieliśmy księdza w parafii, którego z racji uderzającego podobieństwa wszyscy nazywali ksiądz Gargamel).

  Co do kol. Grygucia, osobiście uwielbiam jego analizy, choć do formy można mieć zastrzeżenia (nawet nie tyle nadużywanie słowa 'Polaczki' czy 'nacialnik Kaczyński' - że niby po rosyjsku, ale nadużywanie zbędnych angielskich wtrętów językowych.
  facet zajmuje się tzw. białym wywiadem - podaje rzeczy niby dostepne, ale ukryte jak liść w lesie (np. raport Gehlena - musze sobie zakupić "polskie podziemie w oczach wroga" czy dzienniki goebbelsa).

  pozdrawiam
  Pan Nikt: O państwach „zewnętrznych” i „wewnętrznych”
 • nie wiem, czy nie umknął mi ten fragment wypowiedzi wicemarszałka Terleckiego
  „Polska nie może być zakładnikiem swojej mniejszości, na przykład na Litwie lub w innych krajach. Organizacje polskich mniejszości narodowych w innych krajach muszą brać pod uwagę interesy państwa polskiego […] Oferujemy poszerzenie intensywnej współpracy regionalnej, czasami mówimy o Trójmorzu, czasem o Inicjatywie Trójmorza […] Wszystko to ma miejsce w kontekście określonego zagrożenia, przed którym stoimy, przede wszystkim na Ukrainie. Jest to zupełnie inny kierunek polityki zagranicznej, do której muszą dostosować się także polskie organizacje w innych krajach” – powiedział prominentny polityk PiS, który w ławach poselskich siedzi tuż obok samego Jarosława Kaczyńskiego.

  jeszcze raz:

  Wszystko to ma miejsce w kontekście określonego zagrożenia, przed którym stoimy, przede wszystkim na Ukrainie. Jest to zupełnie inny kierunek polityki zagranicznej, do której muszą dostosować się także polskie organizacje w innych krajach

  w języku ludzi kulturalnych brak słów ...
  PiS czyli wygaszanie ponad tysiącletniego projektu „Polska”
 • Pełna zgoda i 5*
  ale nie za bardzo rozumiem rzucone mimochodem sformułowanie "watykanofile" - jeśli jestem rzymskim katolikiem, to czy jestem tym samym 'watykanofilem'?

  pozdrawiam
  Od Stalina do Putina czy od Lenina do Jelcyna ...
 • @Rzeczpospolita 14:48:43
  Witam,

  Wspólczesna hierarchia kościelna w Polsce jest przeżarta agenturą od góry do dołu, zaś w Watykanie jest w istocie antypapież, do tego dochodzi jeszcze silne tam lobby homoseksualne (rozdmuchiwana pedofilia, mniej powszechna niz gdzie indziej, to skutek kultury homoseksualnej).

  Ale uważam, że nie wolno wylewać dziecka z kąpielą - odrodzenie Kościoła może przyjśc tym razem od polskich dołów kościelnych - lokalnych proboszczów i wiernych. Ten punkt nas różni, niestety.

  pozdrawiam
  PiS czyli wygaszanie ponad tysiącletniego projektu „Polska”
 • @Lotna 14:44:19
  Sam dałem się ponieść swoistemu entuzjazmowi związanemu z zeszłoroczną wizytą Donka Trumpa w Warszawie i jego koncepcji Trójmorza (bez Ukrainy, czyli formalnie nie skierowanemu przeciw Rosji).

  Dziś entuzjazm dawno mi minął, od tamtego czasu pod egidą PiS-u mamy rząd PO (Czaputowicz, Gowin, Glinski) oraz żydowsko-banksterski (Morawiecki), Wiktor Orban wprowadził Izrael do Grupy Wyszehradzkiej, Trump podpisał ustawę Just Act 447 i "trójmorze" służy co najwyżej pejsatym 'argonautom międzymorza' doi bezkosztowego przechwycenia "perymetru" czy naszego kraju i okolic (kraina U już jest przez nich przechwycona).

  To, że Niemcy chcą się właczyć w tę inicjatywe to jasne, bo tym samym pozbawiaja ją antyniemieckiego ostrza i mogą wręcz ją przejąc i byc jej kierownikiem (kraje członkowskie pokrywają sie dziwnie z planami niemieckiej Mitteleuropy))
  Zgoda na wejście Niemiec to kolejna samowolka głupawego ADRIANA (tez byłego działacza PO), ale chyba Pan Bóg pisze prosto po liniach krzywych - jak USA nas przehandluje Ruskim, to nie zostaniemy sami między Niemcami i Rosją.
  PiS nie może wytrzymać, że do tej inicjatywny nie jest włączone upadła kraina U.

  Myślę, że jest szansa, ale lezy ona dziś gdzie indziej - we wzmocnieniu własnej siły politycznej i gospodarczej i w konsolidacji całego narodu (60 mln) - najpierw trzeba wszelako odrzucić szkodliwe i antypolskie brednie Giedroycia
  A zeby odrzucić giedroycia trzeba wymieśc ze szczętem obecną okragłostołową 'elitę'

  pozdr
  PiS czyli wygaszanie ponad tysiącletniego projektu „Polska”
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:28:07
  Tu nie chodzi o tę żałosną kreaturę nazwiskiem Terlecki, ale o obnażenie prawdziwego planu rządzących - Terlecki jest tylko jego miernym, choć wiernym realizatorem.

  maski opadły już całkowicie, a my bez całkowitej utylizacji tych kreatur będziemy pomału obumierać jako naród i państwo

  pozdr
  PiS czyli wygaszanie ponad tysiącletniego projektu „Polska”
 • Terlecki to kłamca wołyński
  https://kresy.pl/wydarzenia/ryszard-terlecki-pis-mowi-o-bratobojczej-wojnie-na-wolyniu-i-w-malopolsce-wschodniej/
  PiS czyli wygaszanie ponad tysiącletniego projektu „Polska”
 • Miałbym jeden drobny zarzut do tekstu, natury formalnej.
  Mianowicie, "do gardła" nienawidzę sformułowania "potrząsanie szabelką", szczególnie używanego wobec naszych przodków.

  [Angielski odpowiednik "rattling the sabre" pochodzi bodaj z początków XX wieku]
  Winnicki: Putin na weselu czyli jak się robi politykę.
 • @AgnieszkaS 18:23:31
  "Bardzo dobrze, że tak się stało. To poprawi nasze relacje z Litwą" - no cóż, najlepiej poprawiłoby nasze stosunki z Litwą pełne wynarodowienie Polaków.
  IIIRP prawie że zlikwidowała polską społeczność na Ukrainie - pewnie tez celem polepszenia stosunków wzajemnych.

  Myśle, że pełna likwidacja Polski i Polaków poprawiłaby stosunek do nas wszystkich sąsiadów.

  Niepodległa Lietuva w dzisiejszym kształcie nie jest nam do niczego potrzebna - jest to państwo szowinistyczne, łamiące podstawowe prawa swoich obywateli, zas ich jedynym celem wobec Polaków jest ich lituanizacja.

  Zapomina tez Pani, skąd wzięli się Polacy i Żmudzini na Wileńszczyznie - ci pierwsi to autochtoni, ci drudzy to przyjezdni (przed II wojną bałtolitwinów na wilsńszczyxnie prawi enie było, zas na kowieńszczyźnie była silna mniejszośc polska)

  Pozdrawiam
  PiS przeciw Polakom w Republice Litewskiej.
 • @35stan 14:29:12
  Witaj

  Zwykłe nieporozumienie: z tytułu błędnie zrozumiałem, że mój ulubiony aktor został wraz z tym palantem, Jimem Carreyem, zaliczony do satanistów.

  Aż muszę w wolnej chwili znów sięgnąć po jego film "Dirty Harry" (cz.1)

  pozdrawiam
  Clint Eastwood, Jim Carrey, sataniści z Hollywood

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930